Φροντιστήριο αγγλικών στο Ηράκλειο Κρήτης

Foithtria

Νεοφερμένος

Η Foithtria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά θελω να δωσω Profisiency ECPE το Μάιο στο Ηράκλειο Κρήτης.Είμαι ανάμεσα στο φροντιστήριο "access" και "paneuropia".To θέμα είναι πως δεν έχω κανένα γνωστό που να πήγαινε σε κάποιο από τα δύο.Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι για αυτά τα φροντηστήρια ας μου απαντήσει.Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
νομιζω είμαι ο ανθρωπος σου,πηγαινα στο paneuropia εκανα το λαθος και εντυπωσιαστικα από το ωραιο κτηριο.Η γυναικα αυτή που κανει μαθημα μια ξανθια είναι τελειος ufo λιγο να μιλησεις μαζι της θα το καταλάβεις και το επιπεδο τον μαθητων είναι αχταρμάς βαζει πολύ καλους με ασχετους μαζι και γενικος.Στο access δεν πηγα λογο του κτηριου ηταν καπως κλειστοφοβικο και μικρο φροντιστηριο.Γενικα το paneuropia απεφυγε το και ο τροπς που εκανε το μαθημα ηταν πολύ κακος ασε που σε εβαζε ότι ωρες γουσταρε.
Αν θες το proficiency για σπουδες στο εξωτερικο κανεις μεγαλη βλακεια παντου IELTS TOELF ζητουν που είναι επιπεδου λιγο πιο πανω από lower βρίσκεις έναν καθηγητη για ιδιαιτερα και το περνεις proficiency είναι για να καμαρωνει η γειτονια.
Αν επιμενεις να πας παντως καπου θα σου ελεγα εάν τυπο πιο κατω από τα goodys δεν θυμαμαι ονομα αλλα εχει μεγαλη σελιδα αμα τον βρεις γοογλε.Εκει επεισης δεν πηγα γιατι δεν μου αρεσε το κτηριο αλλα ο τυπος μου φανηκε πολύ σοβαρος και ετοιμος να σε βοηθησει να μαθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foithtria

Νεοφερμένος

Η Foithtria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καταρχάς σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μου απάντησες!Το ΕCPE για να ειμαι ειλικρινής δεν το θέλω για να καμαρώνω αλλά γιατί το έχω ξαναδώσει όταν ήμουν Θεσσαλονίκη ακόμα κι έχω μια εμπειρία πανω σε αυτό.Αν επέλεγα κάποιου άλλου είδους πτυχίο θα έπρεπε να ξεκινήσω πάλι απο το 0.Όσον αφορά το κτήριο στο access έχεις δίκιο αλλά ο άνθρωπος που το έχει μου έκανε πολλή καλή εντύπωση και μου έκανε πολλή καλη τιμή.Μόνο 99 ευρώ! Αυτό είναι που με δελέασε να σου πω την αλήθεια...Δεν έχω καταλήξει ακόμα .Όπως και να 'χει σε ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top