[25/5/2015] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 19 26.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 17 23.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 12 16.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 10 13.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 3 4.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που στο τελευταίο ερώτημα στο Δ έδειξα οτι πρέπει να κάνεις μπολζανο αλλά δεν εδειξα τα προσημα γιατι δεν προλαβα ,θα το χασω ολο??

Κάτι θα σου δώσουν λογικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φίλε Νίκο πάντα αλήθεια λέω..στην προφορική εξέταση αναφερόμουν.. Επιπλέον είναι καλό να πέσουν οι βάσεις.. Τα παιδιά στεναχωριουνται πιο πολύ τώρα αλλά θα ανταμηφθουν τον Αύγουστο

Νίκο εγώ το δ4 με βολζανο το πήγα αλλά δεν μου έβγαινε είσαι σίγουρος ότι βγαίνει με μπολζανο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Φίλε Νίκο πάντα αλήθεια λέω..στην προφορική εξέταση αναφερόμουν.. Επιπλέον είναι καλό να πέσουν οι βάσεις.. Τα παιδιά στεναχωριουνται πιο πολύ τώρα αλλά θα ανταμηφθουν τον Αύγουστο

Νίκο εγώ το δ4 με βολζανο το πήγα αλλά δεν μου έβγαινε είσαι σίγουρος ότι βγαίνει με μπολζανο?
Με Bolzano βγαίνει ναι αλλά έχει διαδικασία για να βρεις τα πρόσημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ωραία blackorgey εγώ έκανα την απαλοιφη βρήκα το g(2) και το g(3) έκανα επιμεριστικη και με όχι πολύ καλή αιτιολόγηση είπα ότι είναι μικρότερο του 0 λες να πάρω 3/7 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Φίλε Νίκο πάντα αλήθεια λέω..στην προφορική εξέταση αναφερόμουν.. Επιπλέον είναι καλό να πέσουν οι βάσεις.. Τα παιδιά στεναχωριουνται πιο πολύ τώρα αλλά θα ανταμηφθουν τον Αύγουστο

Νίκο εγώ το δ4 με βολζανο το πήγα αλλά δεν μου έβγαινε είσαι σίγουρος ότι βγαίνει με μπολζανο?

Νομίζω ναι αλλά δεν παίρνω και όρκο
Πως αλλιώς λες να γίνετε ?Δεν μου έρχεται κάτι άλλο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ωραία blackorgey εγώ έκανα την απαλοιφη βρήκα το g(2) και το g(3) έκανα επιμεριστικη και με όχι πολύ καλή αιτιολόγηση είπα ότι είναι μικρότερο του 0 λες να πάρω 3/7 ?
Δεν ξέρω τι έχεις κάνει ακριβώς για να σου πω πόσο μπορείς να πάρεις,ποια απαλοιφή λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstass

Νεοφερμένος

Ο Kwstass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
'Οχι δεν στο κόβουν όλο, παίζει να έχεις πάρει λίγο κάτω απο το μισό του ερωτήματος και αν είσαι τυχερός μπορεί και το μισό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Χάλια χάλια χάλια χάλια...

Υπολογίζω γύρω στο 9-10 :((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω εκεί που έλεγε να αποδείξουμε ότι είναι πραγματικός το πήρα w=w συζηγι και σε μια στιγμή αφού είδα ότι έβγαινε 0=0 το πήρα ισοδύναμα και έγραψα κατευθιαν 0=0 και είπα ο w είναι πραγματικός.Θα μου το κόψουν όλο;

Εμένα θα μου το κόψουν όλο;Επίσης στην θεωρία στο τοπικό ελάχιστο έβαλα f(xo)>=f(x) θα το κόψουν όλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Χάλια χάλια χάλια χάλια...

Υπολογίζω γύρω στο 9-10 :((
Εκανα λαθη ακομα και στην θεωρια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γιάννη εμένα θα μου το κόψουν δες παραπάνω για να καταλάβεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά και κάτι άλλο όπως δεν πρόλαβα το Δ4 στο δ2(β) εγραψα πως θα βρω το εμβαδον..δηλ. του ειπα θετω συναρτηση και βρισκω το προσημο της στο (0,1) και στη συνεχεια του δειξα πως θα κανω το εμβαδο,θα το χασω ολο?.Είναι το τελευταιο που αφησα μαζι με το δ4 και ετρεχα τα τελευταια δευτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εμένα θα μου το κόψουν όλο;Επίσης στην θεωρία στο τοπικό ελάχιστο έβαλα f(xo)>=f(x) θα το κόψουν όλο;
Έχεις γράψει δηλαδή ορισμό τοπικού μεγίστου...δεν ξέρω μάλλον όλο...ίσως σου δώσουν 1 μόριο δεν ξέρω αν πάει παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Γύρω στο 11-12 υπολογίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γυρω στο 10
Ολα καταστραφηκαν πλεον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
γυρω στο 3-4...νταξ εγω 10.000 μορια κυνηγαω οποτε...για τεφα λετε εχω ελπιδες? να πεσει η βαση στην κομοτηνη γυρω στις 12.700?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mkbul

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
16-17 εδώ. Ήταν πολύ δύσκολα θέματα. Ειδικά το Δ1 και το Δ4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όντως απαιτητικά θέματα και πολλές πράξεις, δεν πρόλαβα να αιτιολογήσω επακριβώς μερικά πράγματα. Η μόνη μου παράλειψη ήταν η απόδειξη του h(2)<0 στο Δ4 οπότε αισιοδοξώ για κάτι πάνω από 18... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα ήταν αρκετά δύσκολα τίποτα δεν καταστράφαηκε ακόμα καθήστε διαβάστε γιατί έχετε άλλα 2-3 μαθήματα μην κάθεστε εδώ μέσα ..οι βάσεις θα πέσουν τεχνολογική είναι σίγουρο !!!..ηρεμήστε μόνο κακό κάνετε στον εαυτό σας ...

Να ρωτήσω κάτι όσοι είστε στο 10 γύρω τι σχολές θέλετε ; επίσης τι σχολές θέλετε όσοι είστε στο 17? ρωτάω για να δω περίπου τι έχει γίνει εσύ με το 18 σε αυτά τα θέματα πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενος !!! μπράβο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
σε μια ελλαδα χρεοκοπημενη
σε μια ελλαδα που τα παιδια δεν εχουν να φανε
που οι γονεις ιδρωνουν για να βγαλουν τα βασικα
με 600 ευρω μισθος να θεωρειται αρχοντικος
το να βαζεις τετοια θεματα εινα σαν να λες οτι θες να σπουδασουν μονο τα ξεφτερια των ξεφτεριων και μονο αυτοι που εχουν τα λεφτα για απειρα φροντιστηρια βοηθητικα ιδιαιτερα μπλα μπλα μπλα
αι στο διαολο νευριασα:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top