[25/5/2015] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 19 26.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 17 23.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 12 16.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 10 13.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 3 4.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Η θεωρία αναμενόμενη χθες έβλεπα πολλά παιδιά στο ischool να λένε για θετ και τοπικό ελάχιστο ..πάμε στις ασκήσεις σίγουρα είναι πιο δύσκολα από πέρυσι..μόνο και μόνο από θέμα Β ..το Β δεν το θεωρώ δύσκολο σαν εξυπναδα απλώς έχει πολλές πράξεις για θέμα β που πέρυσι δεν είχε Τα πρώτα ερωτηματάκια στα θέμα Γ ΚΑΙ Δ δεν είναι δύσκολα τα άλλα θέλουν πολύ δουλειά και πράξεις ..πολλές πράξεις ..Γενικά τα θεωρώ πολύ πιο δύσκολα από πέρυσι αλλά σε καμία σύγκριση με του 13 μην τρελαθούμε ...Επίσης εμένα μου θύμισαν πολύ μπαρλίτο γενικά εγώ επειδή είχα λιώσει πολλά βιβλία μαθηματικών (τα λάτρευα) μέχρι και Ρώσικης Ολυμπιάδας ..μου ταιριάζουν πολύ με μπάρλα (ο οποίος είνα πολύ πιο δύσκολος από παπαδάκη και γενικά από βιβλία σαββάλα πχ)
Γενικά θεωρώ ότι όποιος είχε λιώσει μπάρλα έγραφε σχετικά καλά τα θέματα αυτά σκόρπια υπάρχουν στον μπάρλα Τώρα θεωρώ ότι σε γενικές γραμμές ήταν πιο δύσκολα από πέρυσι και θα σημειωθούν χαμηλότερες βαθμολογίες (ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ -ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙ) θεωρώ ότι ήταν σίγορα αρκετά πιο δύσκολα από πέρυσι χωρίς καμία αμφιβολία !!! Καλή επιτυχία Παιδιά !!!! Και μην ξεχνάτε όσοι είστε τεχνολογική ότι σίγουρα θα υπάρξει πτώση βάσεων μόνο και μόνο από τα μαθηματικά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Η θεωρία αναμενόμενη χθες έβλεπα πολλά παιδιά στο ischool να λένε για θετ και τοπικό ελάχιστο ..πάμε στις ασκήσεις σίγουρα είναι πιο δύσκολα από πέρυσι..μόνο και μόνο από θέμα Β ..το Β δεν το θεωρώ δύσκολο σαν εξυπναδα απλώς έχει πολλές πράξεις για θέμα β που πέρυσι δεν είχε Τα πρώτα ερωτηματάκια στα θέμα Γ ΚΑΙ Δ δεν είναι δύσκολα τα άλλα θέλουν πολύ δουλειά και πράξεις ..πολλές πράξεις ..Γενικά τα θεωρώ πολύ πιο δύσκολα από πέρυσι αλλά σε καμία σύγκριση με του 13 μην τρελαθούμε ...Επίσης εμένα μου θύμισαν πολύ μπαρλίτο γενικά εγώ επειδή είχα λιώσει πολλά βιβλία μαθηματικών (τα λάτρευα) μέχρι και Ρώσικης Ολυμπιάδας ..μου ταιριάζουν πολύ με μπάρλα (ο οποίος είνα πολύ πιο δύσκολος από παπαδάκη και γενικά από βιβλία σαββάλα πχ)
Γενικά θεωρώ ότι όποιος είχε λιώσει μπάρλα έγραφε σχετικά καλά τα θέματα αυτά σκόρπια υπάρχουν στον μπάρλα Τώρα θεωρώ ότι σε γενικές γραμμές ήταν πιο δύσκολα από πέρυσι και θα σημειωθούν χαμηλότερες βαθμολογίες (ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ -ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙ) θεωρώ ότι ήταν σίγορα αρκετά πιο δύσκολα από πέρυσι χωρίς καμία αμφιβολία !!! Καλή επιτυχία Παιδιά !!!! Και μην ξεχνάτε όσοι είστε τεχνολογική ότι σίγουρα θα υπάρξει πτώση βάσεων μόνο και μόνο από τα μαθηματικά !!!
Το Β δεν είχε πράξεις...πολύ λίγες...στα άλλα συμφωνώ σχεδόν απόλυτα μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Έχουν σκοπό να μας καταστρέψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
8-9 και πολυ λεω......ειχα κανει τρελη προετοιμασια, αλλα απο αγχος, πιεση κλπ δεν επιασα Β2 β) και β3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εντάξει τα θέματα ήταν πολύ ωραία για κάποιον που του αρέσουν τα μαθηματικά αλλά πολύ πιο δύσκολα από πέρυσι.Επίσυς είχαν πάρα πολλές πράξεις και μπορούσες με το άγχος να χαθείς πολύ εύκολα.Το Δ4 δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός από αυτόν με την εφαπτομένη αλλά αν δεν υπάρχει τότε το ερώτημα θα ξεχωρίσει το 19 από το 20.Οσοι δεν γράψατε μην στεναχωριέστε οι βάσεις είναι σίγουρο ότι θα πέσουν με αυτά τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Α ωραία γιατί προς στιγμήν νόμισα οτι μόνο εγω πήρα τον πούλο. Αναμενόμενο βέβαια.
Ακόμη κι έτσι όμως έχουμε πιθανότητες να μπούμε και εκεί πρέπει να εστιάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
πρεπει να τον ηπιαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charis97

Νεοφερμένος

Ο Charis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν ηταν το θεμα οτι ηταν πολυ δυσκολα...Ηταν μετρια προς δυσκολα απλως ηθελε πολλες πραξεις...παρα πολλες....Ειδικα το θεμα 4ο που κατα την γνωμη μου δεν προλαβαινεις να ολοκληρωσεις σε λιγοτερο απο 3 ωρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Σκατα σήμερα.Αν έχω πιάσει κανένα 6 είναι ζήτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ωραία δε πειράζει, να πέσει καμια βάση να μπούμε πουθενά οι δύσμοιροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charis97

Νεοφερμένος

Ο Charis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
To μονο σιγουρο ειναι θα πεσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδια, οντως θα πεσουν , και εγω αυτο θελω, αλλα επειδη μειωθηκαν οι εισακτεοι, ισως η πτωση να μην ειναι τοσο μεγαλη οσο θα θελαμε!!! Ας κανουμε οτι μπορουμε στα αλλα δυο μαθηματα και τα βλεπουμε μετα αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δε λάθος το πήγα με bolzano δ2 το εμβαδόν το σταμάτησα ένα βήμα πριν και μιγαδικους το τελευταίο έχω χάσει 2-3...πάνω από 16.5-18 είμαι χαρούμενος.. Και σίγουρος ότι οι βάσεις θα φτάσουν τα επίπεδα του 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Το χειροτερο διαγωνισμα της ζωης μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μέτρια πράγματα και από εμένα, νομίζω πως το Δ ήταν αρκετά τραβηγμένο για επίπεδο πανελλαδικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δε λάθος το πήγα με bolzano δ2 το εμβαδόν το σταμάτησα ένα βήμα πριν και μιγαδικους το τελευταίο έχω χάσει 2-3...πάνω από 16.5-18 είμαι χαρούμενος.. Και σίγουρος ότι οι βάσεις θα φτάσουν τα επίπεδα του 13

Θ πέσουν σίγουρα !αλλά μην λες τέτοια το 13 με ένα 17 μαθηματικά κατεύθυνσης ήταν σαν να είχες γράψει 19 δεν θα πέσουν τόσο.. μη ξεχνάς ότι το 13 είχαν παλουκώσει και στα άλλα μαθήματα κάτι που δεν δείχνουν να το έχουν κάνει μέχρι σήμερα ..θα δούμε πως θα πάει όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω εκεί που έλεγε να αποδείξουμε ότι είναι πραγματικός το πήρα w=w συζηγι και σε μια στιγμή αφού είδα ότι έβγαινε 0=0 το πήρα ισοδύναμα και έγραψα κατευθιαν 0=0 και είπα ο w είναι πραγματικός.Θα μου το κόψουν όλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που στο τελευταίο ερώτημα στο Δ έδειξα οτι πρέπει να κάνεις μπολζανο αλλά δεν εδειξα τα προσημα γιατι δεν προλαβα ,θα το χασω ολο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Η βιολόγος μου..μου είπε ότι δεν έχει βάλει πάνω από 80 και μαθηματικά άκουσα σμρ πολλά παιδιά ότι δεν γραψαν καλά συμφωνώ ότι του 13 τα μαθηματικά ήταν πιο δύσκολα αλλά η φετινή βιολογία ήταν πιο δύσκολη..στο 3 πεδίο ναι είμαι σίγουρος ότι θα είναι σαν του 13..αν η χημεία και η φυσική έχουν μια κάποια δυσκολία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Η βιολόγος μου..μου είπε ότι δεν έχει βάλει πάνω από 80 και μαθηματικά άκουσα σμρ πολλά παιδιά ότι δεν γραψαν καλά συμφωνώ ότι του 13 τα μαθηματικά ήταν πιο δύσκολα αλλά η φετινή βιολογία ήταν πιο δύσκολη..στο 3 πεδίο ναι είμαι σίγουρος ότι θα είναι σαν του 13..αν η χημεία και η φυσική έχουν μια κάποια δυσκολία

Μη τρομοκρατεις τον κοσμο γιατι τα γραπτα της βιολογιας σημερα θα πανε στα εξεταστικα κεντρα και μεθαυριο θα αρχισει η διορθωση τους φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top