[22/5/2015] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 16 50.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 34.4%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 4 12.5%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 3.1%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Επίσης αυτοί που βάλατε γ1 μεταγραφή πως το κανατε αυτο; αφου έλεηε ΞΕΚΘΑΡΑ ΤΟ ΔΙΚΛΩΝΟ ΜΟΡΙΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ !!!
Πανεύκολο ήταν το γ1 και το δ σχετικά εγώ επειδή είμαι ηλιθιος έκανα λάθος στο τελευταίο του γ και μου είπαν ότι είμαι μείον 7 από εκεί...για να είμαι μέσα λέω 86-93
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η χημεία δεν σου φαίνεται πιο εύκολο από βιολογία????
Στα άλλα συμφωνώ αλλά μπορεί να βάλουν εύκολα θέματα μαθηματικά και είσαι μια χαρά

Καλή είναι η χημεία, εμένα πιο εύκολη μου φαίνεται η βιολογία... Αλλά ελπίζω και εκεί ν γράψω καλά. Μαθηματικά μου αρέσουν, μακάρι να πέσουν ωραία θεματακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγώ που έβαλα και γαμέτες Aa kai Bb ο βιολογος μου ειπε πως θα τους παρουν και αυτους σωστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα22

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Θεωρω οτι εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα να βλεπεις τα θεματα και μετα την λυση και να λες ευκολα η δυσκολα, με το να προσπαθεις μεσα σε αγχος να λυσεις τα θεματα. Για εμενα ηταν ο,το πιο δυσκολο εχω συναντησει μεχρι τωρα και βιολογια πηγαινα για πολυ καλα οπως και οι περισσοτεροι. Φετος ολα τα θεματα ειχαν δυσκολιες και οχι μονο ενα η δυο ερωτηματα πως συνηθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλή είναι η χημεία, εμένα πιο εύκολη μου φαίνεται η βιολογία... Αλλά ελπίζω και εκεί ν γράψω καλά. Μαθηματικά μου αρέσουν, μακάρι να πέσουν ωραία θεματακια

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=όλοι λένε ότι ήταν δύσκολα τι να πω ίσως έχετε δίκαιο είναι το άγχος και όλα αυτά εμείς που είμαστε από έξω το βλέπουμε αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ακουω εδω για ευκολα θεματα ενω η δυο καθηγητες που ρωτησα ειπαν δυσκολα
πιο ευκολα απο περσυ ειπε καποιος
και ρωταω εξω και λενε χαλια
προσωπικα εχω πιασει τα 3 πρωτα αν και δεν ξερω αν εχω κανει καλη αιτιολογηση και αν εχω βαλει προσανατολισμο στο γ πανω στο αγχος μου
το δ πολυ δυσκολο παντως παιδια δεν ξερω αν το εχω πιασει ή οχι
θελω να πιστευω οτι εχω ενα 12 στα 25
και για να με βοηθησετε να ξερω :P
δ4 ειναι ελλειψη και μετατοπιση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=όλοι λένε ότι ήταν δύσκολα τι να πω ίσως έχετε δίκαιο είναι το άγχος και όλα αυτά εμείς που είμαστε από έξω το βλέπουμε αλλιώς.

Δύσκολα μου φάνηκαν εμένα και στους περισσότερους συμμαθητές μου. Τώρα τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Τι να σας πω ρε παιδιά ,το είπα και πριν , εγώ περίμενα πανηγύρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καθολου πανυγυρια δρ κ
τα θεματα ηταν παλουκια
και φοβαμαι αιτιολογηση γ4 αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
καθολου πανυγυρια δρ κ
τα θεματα ηταν παλουκια
και φοβαμαι αιτιολογηση γ4 αρκετα

Δεν επιμένω αφού δεν έγραφα δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη απλά είπα τι περίμενα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Στο σχολείο της αδερφής μου μόλις βγήκαν έξω τα παιδιά τέλειωσαν και γρήγορα ....κάναν πάρτι μόνο μπουκάλες δεν άνοιξαν τι να σας πω δεν ξέρω ίσως να σας φάνηκαν δύσκολα ..πάντως δεν είχαν πολύ γράψιμο ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΩΣ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΕΙΣ ΜΙΛΑΕΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

20manolis

Νεοφερμένος

Ο 20manolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου τα θέματα ήταν δύσκολα και μπορώ να πω έπαιζαν σε επίπεδό ΟΕΦΕ. Εντάξει η θεωρία γελοία συμφωνώ αλλά μη ξεχνάμε πως καταρχάς (γιατι βλέπω αρκετούς εδώ να λένε πως ήταν γενικότερα πανεύκολα ) ούτε θνησιγονό έχει πέσει ποτε ούτε αμοιβαία μετατόπιση και μάλιστα το Δ4 ήθελε να το είχες κατανοήσει καλά το πράγμα. Μπροστά στην αναστροφή που είχε πέσει πριν λίγα χρόνια ήταν σαφώς πιο απαιτητικό. Μη ξεχνάτε κάποιοι ότι γράφουν μαθητές με άγχος και από ότι άκουσα σχολείο και ειδα στο ίντερνετ η πλειονότητα δε τα πήγε καλά. Πιστεύω πως τα πήγα αρκετά καλά (έχασα μόνο το διπλασιασμο στο Δ4).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μία απορία έχω μόνο μπορείτε να μου πείτε πιο ήταν δύσκολο?? δηλαδή πείτε μου το Δ... ή το Γ..... ήταν δύσκολο απλά μου φαίνεται περίεργο ,εάν γράφατε πριν 2 χρόνια τι θα λέγατε ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σίγουρα δεν έχουμε το άγχος των παιδιών αλλά οκ εγώ προσωπικά από επαφές που έχω ακούω πολύ καλά σχόλια από παιδία και στην γενικής που άκουγα κράξιμο εδώ μέσα τι να πω δεν νομίζω ξαφνικά το σχολείο της αδερφής μου να έχει διάνοιες και στην γενικής που παιδιά θεωρητικής έλεγαν τα θέματα ήταν οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
αιδια τα θεματα αντικειμενικα δν ηταν καθολου ευκολα.....το γ και το δ ηταν θεματα που ηθελαν σκεψη....το α και το β ηταν οντως αρκετα ευκολα.....στη δικη μου τη θετικη μονο 2 ατομα βγηκαμε χαρούμενα .....γενικη επικρατουσε απογοητευση.παντως όπως ειπωθηκε και πιο πανω άλλο να ΄βλέπεις τα θεματα χαλαρα στον καναπε σου με τις λυσεις και άλλο να προσπαθεις να τα λυσεις εκεινη τη στιγμη.παντως τα θεματα μου αρεσαν προσωπικα καθως δν ηταν παπαγαλίστικα όπως άλλες χρονιες.πιστευω πως εχω παει αρκετα καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σίγουρα δεν έχουμε το άγχος των παιδιών αλλά οκ εγώ προσωπικά από επαφές που έχω ακούω πολύ καλά σχόλια από παιδία και στην γενικής που άκουγα κράξιμο εδώ μέσα τι να πω δεν νομίζω ξαφνικά το σχολείο της αδερφής μου να έχει διάνοιες και στην γενικής που παιδιά θεωρητικής έλεγαν τα θέματα ήταν οκ
Στο μόνο που μπορεί κανείς να πει οκ είναι στο να κάνεις λάθος από άγχος
αλλά από δυσκολία ???? δεν ξέρω το αποτέλεσμα θα φανεί τον Αύγουστο με τις βάσεις ,εάν δεις ιατρική Αθήνας 18900 τότε ήταν δύσκολα
εσύ ιατρική Αθήνα ς είσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

20manolis

Νεοφερμένος

Ο 20manolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με καθαρό μυαλό και ψυχραιμία λυνοντουσαν όλα και μαλιστα χάρη στη μικρή θεωρία είχες πολύ χρόνο για τις ασκήσεις για παράδειγμα εγώ είχα 1 ώρα και κάνα τέταρτο για το Δ.
Εντάξει όσον αφορά την γενικής αυτή που οδυρονται είναι της θεωρητικής. Χωρίς παρεξήγηση τα παιδιά έχασαν τις πράξεις του Δ μόνο και μόνο γιατί δε μπορούν να κάνουν ένα συλλογισμό με την απλη μέθοδο των τριων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Στο θέμα Γ δεν κατάλαβα ότι το αυτοσωμικό ήταν και θνησιγόνο,πόσο χάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αυτος που εκανε dislike ειναι φοιτητης ιατρικης και τουτου του φανηκαν ευκολα στο σπιτακι του
εμεις ομως?

Χαλάρωσε λίγο τι σου έχουν κάνει οι φοιτητές ιατρικής?? Ακόμα και αν σου έχει κάνει κάποιος πως το γενικεύεις έτσι???

Δεν νομίζω να χάσεις πολύ ,ανάλογα με τον βαθμολογιτή δεν μπορώ να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary.Usalove

Νεοφερμένος

Η Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Λοιπόν γιατί έχει γαμ....θεί λίγο το θέμα εδώ μέσα..οι απόφοιτοι ιατρικής αν θέλουν να το παίξουν έξυπνοι να πάνε να κοντραχτυπηθούν με τους συμφοιτητές τους και τους καθηγητές τους σε υλη ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ και της εξεταστικής..όχι να μπαίνουν και να λένε οτι λύσανε την βιολογία κατεύθυνσης σε 15 λεπτά που ειναι σε ύλη που γι'αυτούς προφανώς και είναι γελοία. άντε τώρα το κάθε πικραμένο παιδάκι με τα ψυχολογικά που κουβαλάει απο τις πανελλήνιες θέλει να το παίξει έξυπνος τώρα..και αυτό το θέμα είναι για να γράφουν οι μαθητες που έδωσαν πανελλήνιες φέτος οχι για να μπαίνουν οι φοιτητές ιατρικής και να κάνουν τον εαυτό τους ρεζίλη προσπαθώντας και καλά να μας δείξουν οτι τα ξέρουν..τα θέματα ήταν δύσκολα και ένας πολύ καλός μαθητές που μπορεί να τα θεωρεί εύκολα, έχει πολλές πιθανότητες να ξεχάσει κάτι και να χάσει κάποια μόρια. και συγνώμη αυτοί που λένε οτι το Α θέμα ήταν γελοίο..συγνώμη το Α θέμα πάντα ειναι γελοίο και γι΄αυτό υπάρχει..έλεος δηλαδή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top