Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Καλή αρχή και σε εσένα και εύχομαι τα καλύτερα.Και μην ξεχνάς "κάθε εμπόδιο για καλό" !!
Μου θυμίζεις το 1ο μου μήνυμα στο ischool...απογοητευμένη από την 1η φορά των πανελληνίων.Φέτος τα πράγματα ναι μεν καλύτερα,αλλά όχι και τα ιδανικά.Όμως ακόμα πιστεύω:''Κάθε εμπόδιο για καλό''!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ λογικά θα το οριστικοποιήσω αύριο ή μεθαύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Επειδή έχω χαθεί τελευταίως με τις εξελίξεις, πείτε μου, 17 του μηνός είναι η τελευταία μέρα υποβολής των μηχανογραφικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leff

Νεοφερμένος

Ο Leff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Επειδή έχω χαθεί τελευταίως με τις εξελίξεις, πείτε μου, 17 του μηνός είναι η τελευταία μέρα υποβολής των μηχανογραφικών?

ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά. :lock:
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο και αυτό σημαίνει την λήξη των φετινών Πανελληνίων.
Καλά αποτελέσματα σε όλους και καλή αρχή στην φοιτητική σας ζωή! :D

Τα αυριανά μας θέματα:
[2015] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ
[2015] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top