Ευκαιρίες μηχανολόγου μηχανικού στη ναυπηγική

Incredible

Νεοφερμένος

Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα στο φορουμ.

Σπουδαζω μηχανολογος μηχανικος και σε δυο μηνες ξεκιναω το τριτο ετος των σπουδων μου.
Δε μπορω να πω με σιγουρια οτι με ενδιαφερει απολυτα η ναυπηγικη, αλλα θα ηθελα να ερθω σε μια πιο στενη επαφη για να διαπιστωσω αν μου αρεσει.
Αυτη η ευκαιρια λοιπον θα μου δωθει το επομενο καλοκαιρι οπου κατα πασα πιθανοτητα θα κανω πρακτικη σε ναυπηγεια.

Θα εχει ομως ενας μηχ-μηχ την δυνατοτητα να ασχωληθει σε βαθος με την ναυπηγικη ή ο περιορισμος των δικαιωματων του θα του στερησει την ευκαιρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incredible

Νεοφερμένος

Ο Incredible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
bump :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Προφανος ενας ναυπηγος εχει το πανω χερι αλλα και σιγουρα και ενας μηχανολογος δεν μπορει να μην εχει σοβαρη δραστηριοτητα στον εν λογο τομεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top