Έχετε φύγει ποτέ κρυφά από το σπίτι;

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγώ δεν το έχω κανει ποτε γιατί ουσιαστικά δεν ειχα ποτέ λόγο, οι γονείς μου δεν μου έχουν απαγορευσει σχεδόν ποτέ τίποτα, αλλά το σκεφτόμουν τώρα τελευταία έτσι για την εμπειρία.. Όχι τίποτα σοβαρό, μέχρι το σπίτι της κολλητης μου να πάω που είναι 30 δευτερόλεπτα δρόμος, κατά τις 4 η ώρα που κοιμούνται και ολοι.. Φοβάμαι όμως μην με ανακαλυψουν, θα χαθεί μέχρι και το τελευταίο ίχνος εμπιστοσυνης που μου έχουν!! Εσείς εχετε φυγει ποτέ από το σπίτι; Έστω και για μια βόλτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
οχι δεν το εχω κανει(δεν ειχαν απαγορεψει ουτε σε εμενα τιποτα, αρα; ) και θα σου προτεινα να μην το κανεις. δεν ειναι οτι θα χασουν την εμπιστοσυνη τους, θα πεθανουν απο τον φοβο τους οι ανθρωποι οτι κατι μπορει να επαθες. για να μην σου πω οτι μπορει οντως κατι να παθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εφόσον δεν σου έχουν απαγορεύσει τίποτα τότε γιατί να το κάνεις;Για να δοκιμάσεις την υπομονή τους και την ψυχραιμία τους;Έχω φύγει αρκετές φορές χωρίς να ειδοποιήσω κανέναν αλλά όχι κρυφα,γιατί δεν μου απαγόρευσαν ποτέ κάτι,απλά επειδή ξέχναγα,με ένα τηλέφωνο μπορούσαν να με βρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν γύρω στα 4 είχα πάει στην γιαγιά μου για σκ και έφυγα από το σπίτι για να πάω σε μια φίλη να παίξω. Αυτή δεν με άφηνε μετά να φύγω γιατί ήθελε να συνεχίσουμε να παίζουμε, και η γιαγιά η καημένη με έψαχνε πανικόβλητη σε όλο το χωριό γιατί δεν ήξερε που είμαι :P
Κατά τ'άλλα όχι, δεν έχω φύγει ποτέ κρυφά από το σπίτι. Δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιος λόγος για να το κάνω άλλωστε, ήμουν από πολύ μικρή αρκετά ελεύθερη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπα, δεν έχει χρειαστεί.
Δε μου έχει απαγορευτεί να πάω κάπου που θέλω πολύ και ούτε υπάρχει τίποτα τόσο ενδιαφέρον εδώ τριγύρω που μένω, οπότε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top