Οικονομικός Αναλυτής

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Μια φίλη μου, σπουδάζει στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και σκέφτεται να γίνει οικονομική αναλύτρια. Όμως δεν μπορεί να βρει πληροφορίες για τον οικονομικό αναλυτή και γενικά είναι λίγο μπερδεμένη. Μου ζήτησε να ψάξω και εγώ μήπως βρω κάτι. Το μόνο που βρήκα, είναι πολλές αγγελίες από μεγάλους ομίλους και επιχειρήσεις για οικονομικό αναλυτή. Οπότε, αν θα μπορούσατε, αν κάποιος σπουδάζει ή είναι, ή θέλει να γίνει οικονομικός/η αναλυτής/τρια να απαντήσει! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Γιατι δε ρωταει τους καθηγητες της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Γιατι δε ρωταει τους καθηγητες της?

Δεν ξέρω... θα της το πω... πάντως αν ξέρετε κάτι πείτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top