Επαναχρησιμοποίηση σχολικών βιβλίων

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω πως θα μπορουσα να ανακυκλωσω τα βιβλια δημοτικου-γυμνασιου-λυκειου, οχι πετωντας τα φυσικα στον καδο αλλα δωριζοντας τα σε καποια λχ φιλανθρωπικη οργανωση ή κατι τετοιο...αν κανεις ξερει ας απαντησει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
τι ειναι η ανακυκωση που λες στο τιτλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
τι ειναι η ανακυκωση που λες στο τιτλο? :hmm:
τωρα το ειδα χαχαχαχα ανακυκλωση εννοω!!! στο θεμα μας ομως υπαρχει καμια προταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
μιλαμε για σχολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
μιλαμε για σχολικα?
ναι σχολικα ολων των ταξεων απο το δημοτικο ως το λυκειο ειναι βεβαια γραμμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Mπορεις να τα δωσεις σε καποιον μικροτερο (καλυτερα μονο της γ' λυκειου, θα φανουν πιο χρησιμα). Τα υπολοιπα εγω τα εχω φυλαξει μαζι με ενα καρο σκονη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πέρσι είχα ακούσει στο ραδιόφωνο πως υπήρχε η δυνατότητα να ανακυκλώσει τα βιβλία του και να κερδίζει δωροεπιταγές από καταστήματα!Κάτι τέτοιο θα γίνει και φέτος?Έχω και τα βιβλία της αδερφής μου,και κάποια από παλιές τάξεις,...Αν τα μαζέψω όλα,είναι σίγουρα 2 μεγάλες στοίβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Πέρσι είχα ακούσει στο ραδιόφωνο πως υπήρχε η δυνατότητα να ανακυκλώσει τα βιβλία του και να κερδίζει δωροεπιταγές από καταστήματα!Κάτι τέτοιο θα γίνει και φέτος?Έχω και τα βιβλία της αδερφής μου,και κάποια από παλιές τάξεις,...Αν τα μαζέψω όλα,είναι σίγουρα 2 μεγάλες στοίβες!

αν μαθεις τιποτα πες μου εχω πανω απο εναν τονο βιβλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top