Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,808 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,517 μηνύματα σε 76,727 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 334 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια ηλικία πήρατε κινητό;

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 09:26, 30-05-14:

Άλλοι παίρνουν από το δημοτικό,άλλοι στο γυμνάσιο,εσείς?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,764 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 10:13, 30-05-14:

Εγώ πρώτη φορά κινητό πείρα στην α γυμνασίου.
1
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 10:28, 30-05-14:

Εγώ πήρα στη Β γυμνασίου αυτό:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Nokia_306_Dark_Grey_M.jpg
Εμφανίσεις:  252
Μέγεθος:  54,9 KB  
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,764 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 10:29, 30-05-14:

Αα είσαι τυχερός.
Εγώ στη β γυμνάσιου είχα μια μπακατελα
Παράθεση

Φοιτητής

O panagiotists13 έγραψε: στις 10:47, 30-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Αα είσαι τυχερός.
Εγώ στη β γυμνάσιου είχα μια μπακατελα
Τι είναι η μπακατέλα?
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,239 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 11:25, 30-05-14:

O όρος βγήκε μάλλον από τα πρώτα κινητά της Alcatel του 1995, που είχαν σχήμα παντόφλας....με εξωτερική κεραία. Ίδια μορφή είχαν και μοντέλα Nokia που άλλαζαν χρώμα στο φως...κλπ.

Μπακατέλα >> Μπακατέλ >> Μπalcatel...
6
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 13:18, 30-05-14:

Μπακτελα= πολυ παλιο κιννητο
Παράθεση

Aggeliki G.

Μαθητής Γ' λυκείου

H Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Aggeliki G. keep calm & study hard έγραψε: στις 13:32, 30-05-14:

Εγώ πήρα στην Έκτη Δημοτικού μόνο και μόνο για να επικοινωνώ με την αδελφή μου που μόλις είχε μετακομίσει, αλλά ήταν αρκετά παλιό
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,034 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε: στις 17:25, 30-05-14:

Είχα στην έκτη δημοτικού, ένα αληθινό αλλά μόνο για να παίζω παιχνίδια. Το χρησιμοποιούσα μία φορά στις 2 μέρες... τώρα έχω πάρει το Vodafone Smart Mini και το χρησιμοποιώ καθημερινά , αλλά ελάχιστα!
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,506 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 20:50, 31-05-14:

Κάπου πέμπτη έκτη δημοτικού ένα sony ericsson του αδερφού μου. Πολύ χαρά τότε...
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 20:59, 31-05-14:

κι εγώ κάπου στην πέμπτη δημοτικού, ένα αρχαίο ΝΟΚΙΑ του μπαμπά μου, από εκείνα τα "αθάνατα"... Ούτε καν ήξερα να το χειριστώ και πετούσα..!!!
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,009 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:00, 31-05-14:

Kαλοκαίρι της πέμπτης δημοτικού,είχα πάρει αυτό

Δουλεύει ακόμα! Σε σχέση με ένα alcatel-μπακατελ που πήρα τον χειμώνα και τώρα το έχω δώσει στη μαμά μου, είναι πολύ καλύτερο,αν και παλιό
1
Παράθεση

flash1997 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O flash1997 έγραψε: στις 21:06, 31-05-14:

α' γυμνασιου πειρα κινητο...ενα της LG καλο κινητο για την εποχη εκεινη.
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Φοιτητής

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,669 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:09, 31-05-14:

Έκτη δημοτικού και θυμάμαι είχα βάλει κάρτα sim frog Δεν είχα ιδέα από κινητή τηλεφωνια.
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 21:10, 31-05-14:

α γυμνασίου
ήταν μια μπακατελα
Παράθεση

gersi (ΑΓΓΕΛΟΣ)

Απόφοιτος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O gersi έγραψε: στις 21:14, 31-05-14:

Έκτη δημοτικού. Δύο μέρες πριν κλείσουν τα σχολεία για το Πάσχα, για να μιλάω με την Ιωάννα που θα πήγαινε στο χωριό.

Ιωάννα σ' αγαπώώώώώ

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,239 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 21:19, 31-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από gersi
Έκτη δημοτικού. Δύο μέρες πριν κλείσουν τα σχολεία για το Πάσχα, για να μιλάω με την Ιωάννα που θα πήγαινε στο χωριό.

Ιωάννα σ' αγαπώώώώώ

Ωραίο γούστο έχεις μικρέ Η Ιωάννα σ' αγαπά ακόμη ή σε έχει γράψει στο μεγάλο κίτρινο άνθος της φωτογραφίας;
6
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 21:22, 31-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από gersi

Ιωάννα σ' αγαπώώώώώ

ιου θα ξερασω
Παράθεση

gersi (ΑΓΓΕΛΟΣ)

Απόφοιτος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O gersi έγραψε: στις 21:36, 31-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Ωραίο γούστο έχεις μικρέ Η Ιωάννα σ' αγαπά ακόμη ή σε έχει γράψει στο μεγάλο κίτρινο άνθος της φωτογραφίας;
Όλες με γράφουν στα λουλούδια τους ρε φίλε. Άλλα με την Ιωάννα μου θα συνεχίζω να της υπενθυμίζω καθημερινά πόσο την αγαπάω. Μέχρι να αδυνατίσει.
1
Παράθεση

never give up (Παναγιώτης)

Απόφοιτος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O never give up έγραψε: στις 17:56, 12-06-14:

Πρώτη φορά πήρα το καλοκαίρι πριν την Ε' Δημοτικού. Μετά από δύο χρόνια χάλασε και ξαναπήρα στο τέλος της Γ' Γυμνασίου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια