Χωρισμός. Και τώρα τι κάνουμε;

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Α φυτουλακι μου γλυκο,λοιπον διαβασε και ξεκουρασου,να ξερεις παντα πως ηταν ενας ερωτας που υπηρξε σαν διατοντας αστερας τον πηρε το χαος οτι συμβαινει ριξτα στο χαος δεν φταις σε τιποτα που σε χωρισε διοτι χαος ειναι οι επιθυμιες βουλημικες κ τα θελω,κιομως υπηρξε ο ερωτας σαν αστερας που εξυσε τον ουρανιο θολο και πηγε... ομως φαντασου υπολογισε χρωματισε στη φαντασια σου το τι υπεροχο ερωτα θα ζησεις στο μελλον--με καποιον που θα σε ζηταει κ θα σε θελει σαν το αλλο μισο της καρδιας του,μην χαραμιζεις την νιοτη σου και τα ομορφα σου σχεδια και αισθηματα για καποιον που δεν σου αξιζει ουτε να του δινεις σημασια και βαρος ενα τιποτα ειναι αυτο που αισθανεσαι και προβαλεις πανω του εισαι εσυ κ η ομορφια σου του εαυτου σου κ των ματιων σου,αισθηματα που πρεπει να τα δωσεις και να τα διοχετευσεις σε καποιον που πρεπει κ σου αξιζει δηλαδη Ελα στον παπουουουου

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου :) όντως κάπου εκεί έξω υπάρχει ένας άνθρωπος που θα μας εκτιμήσει και δεν θα θέλει να μας χάσει :) και θα κάνει τα πάντα για να είναι κοντά μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ρε παππού Γιώργο άσε το μπουμπούκι ήσυχο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ρε Γιώργο γιατί την φλερτάρεις; :D

χαχα εγώ το εκλαμβάνω ως χιούμορ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου :) όντως κάπου εκεί έξω υπάρχει ένας άνθρωπος που θα μας εκτιμήσει και δεν θα θέλει να μας χάσει :) και θα κάνει τα πάντα για να είναι κοντά μας ;)

Έτσι είναι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ε αφου μιλαμε για ερωτες ρε θελω να της ξυπνησω τον ερωτισμο να καταλαβει οτι ειμαστε πολλοι αντρες κ οχι αυτος μονο

χαχα :P η αλήθεια είναι πως αφότου χωρίσαμε τον θεωρούσα σαν το μοναδικό και τέλειο αγόρι του κόσμου χαχαχα :P δεν ισχύει βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Απελευθερωσου κ ζησε ζησε το ο ερωτας ειναι ασε την σαπια ηθικη η κ τα ταμπου ο ερωτας ειναι αναρχικος με πηγη το χαος ειναι ελευθερος,σκεψου δηλαδη πως πας 80 χρονων αυτον θα σκεφτεσαι ακομα αυτα θα κανεις?Δεν θελεις να ζησεις να αρραβωνιαστεις αρραβωνιαρα μου ομορφη?Κλεισε του το ματι του ετσι και πες του τα λεμε στη σκοτεινη πλευρα του φεγγαριου κ ασε τον να φυγει μην τον κρατας μεσα σου κανεις κακο.Στειλε το στο απειρο και βλεπε τον ερωτα οπως τον βλεπω στα ματια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Απελευθερωσου κ ζησε ζησε το ο ερωτας ειναι ασε την σαπια ηθικη η κ τα ταμπου ο ερωτας ειναι αναρχικος με πηγη το χαος ειναι ελευθερος,σκεψου δηλαδη πως πας 80 χρονων αυτον θα σκεφτεσαι ακομα αυτα θα κανεις?Δεν θελεις να ζησεις να αρραβωνιαστεις αρραβωνιαρα μου ομορφη?Κλεισε του το ματι του ετσι και πες του τα λεμε στη σκοτεινη πλευρα του φεγγαριου κ ασε τον να φυγει μην τον κρατας μεσα σου κανεις κακο.Στειλε το στο απειρο και βλεπε τον ερωτα οπως τον βλεπω στα ματια σου

https://www.youtube.com/watch?v=iN-wkdL_q58

Πολύ ωραίο το link ! από τους αγαπημένους μου ποιητές :) ευχαριστώ για τις συμβουλές σου ;)

σκεψου δηλαδη πως πας 80 χρονων αυτον θα σκεφτεσαι ακομα αυτα θα κανεις?

όχι, πιστεύω και θέλω να ελπίζω πως θα ζήσω πιο έντονα πράγματα απ' ότι με αυτόν :/: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το link ! από τους αγαπημένους μου ποιητές :) ευχαριστώ για τις συμβουλές σου ;)



όχι, πιστεύω και θέλω να ελπίζω πως θα ζήσω πιο έντονα πράγματα απ' ότι με αυτόν :/: :)

πανε διαβασε κοπελα μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε τώρα και για το δικό μου χωρισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χωρίσαμε μετά απο μια βδομάδα, ήταν μικρότερος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Χωρίσαμε μετά απο μια βδομάδα, ήταν μικρότερος μου

χμμ..μια βδομάδα ήταν μικρό χρονικό διάστημα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, τον ήθελα δυο μήνες και μετά απο λίγες μέρες με πήρε τηλέφωνο και μου είπε οτι θέλει μια δυο χρόνια μεγαλύτερη μου. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Χωρίσαμε μετά απο μια βδομάδα, ήταν μικρότερος μου

β γυμνασιου αυτος γ εσυ
ρενια θες μαστιχα? Τι ημαστε ρε μικρα παιδια φερε ενα παγωτο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γιώργο σ'αγαπάω <3 :happy:

Έλα να παίξουμε κρυφτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Λενε οτι της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες αλλα δεν θελω ν τ διαπιστωσω : p so NO : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ θα το έπαιρνα σαν κίνητρο να διαβάσω περισσότερο.Ντάξει αρχικά θα κλονιζόμουν λίγο αλλά μην το αφήνεις να σε πάρει από κάτω.Δοκίμασε να είσαι αδιαφόρη και να προσπαθείς να μη συζητάς για αυτό.Όταν αρχίσουν τα σχολεία δείξ'του ότι το έχεις πάρει χαλαρά το θέμα.Μην είσαι εντελώς ψυχρή απέναντί του, λες και σου έκανε κάτι.Να του μιλάς όπως θα έκανες με ένα συμμαθητή σου που σου είναι απλά γνωστός.Αυτό θα τον ενοχλήσει περισσότερο.Αν και κατ'εμέ καλό θα ήταν να προσπαθείς να μην το σκέφτεσαι καθόλου.Προέχουν οι Πανελλήνιες. Μια φίλη μου επίσης χώρισε αυτό το μήνα ( τί πάθατε όλοι ανοιξιάτικα; :P ) και για να μην αποσυγκεντρωθεί το έκλεισε το ρημάδι το facebook γιατί θα κατέληγε να κάνει στέκι το προφίλ του.Δοκίμασέ το. Πιστεύω πως θα ηρεμήσεις για λίγες μέρες.
Προσηλώσου στα μαθήματα σου και δώσ'τα όλα.Το καλοκαίρι θα είσαι επιτυχημένη,ανανεωμένη και θα σου περνάει απαρατήρητος.
Οι Πανελλήνιες είναι η αλήθεια ότι μας φθείρουν ψυχολογικά και καταντάει ρουτίνα η καθημερινότητα.Ίσως για αυτό να ένιωσε ότι βαρέθηκε με τη σχέση σας.Φέτος δε μπορούμε να κάνουμε κι πολλά.Πάντως όπως και να έχει εσύ δεν πρέπει να αφήσεις την όλη κατάσταση να σε πάρει από κάτω ούτε να μειώσει την αυτοπεποίθησή σου... Να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και το μόνο το οποίο πρέπει να σε απασχολεί πλέον είναι το διάβασμά σου.
Θα του την μπεις άνετα στο μάτι το καλοκαίρι. Καλή δύναμη σου εύχομαι και καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ θα το έπαιρνα σαν κίνητρο να διαβάσω περισσότερο.Ντάξει αρχικά θα κλονιζόμουν λίγο αλλά μην το αφήνεις να σε πάρει από κάτω.Δοκίμασε να είσαι αδιαφόρη και να προσπαθείς να μη συζητάς για αυτό.Όταν αρχίσουν τα σχολεία δείξ'του ότι το έχεις πάρει χαλαρά το θέμα.Μην είσαι εντελώς ψυχρή απέναντί του, λες και σου έκανε κάτι.Να του μιλάς όπως θα έκανες με ένα συμμαθητή σου που σου είναι απλά γνωστός.Αυτό θα τον ενοχλήσει περισσότερο.Αν και κατ'εμέ καλό θα ήταν να προσπαθείς να μην το σκέφτεσαι καθόλου.Προέχουν οι Πανελλήνιες. Μια φίλη μου επίσης χώρισε αυτό το μήνα ( τί πάθατε όλοι ανοιξιάτικα; :P ) και για να μην αποσυγκεντρωθεί το έκλεισε το ρημάδι το facebook γιατί θα κατέληγε να κάνει στέκι το προφίλ του.Δοκίμασέ το. Πιστεύω πως θα ηρεμήσεις για λίγες μέρες.
Προσηλώσου στα μαθήματα σου και δώσ'τα όλα.Το καλοκαίρι θα είσαι επιτυχημένη,ανανεωμένη και θα σου περνάει απαρατήρητος.
Οι Πανελλήνιες είναι η αλήθεια ότι μας φθείρουν ψυχολογικά και καταντάει ρουτίνα η καθημερινότητα.Ίσως για αυτό να ένιωσε ότι βαρέθηκε με τη σχέση σας.Φέτος δε μπορούμε να κάνουμε κι πολλά.Πάντως όπως και να έχει εσύ δεν πρέπει να αφήσεις την όλη κατάσταση να σε πάρει από κάτω ούτε να μειώσει την αυτοπεποίθησή σου... Να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και το μόνο το οποίο πρέπει να σε απασχολεί πλέον είναι το διάβασμά σου.
Θα του την μπεις άνετα στο μάτι το καλοκαίρι. Καλή δύναμη σου εύχομαι και καλή επιτυχία :)

Σε ευχαριστώ πολύ! :) προσπαθώ να μην μιλάω πλέον γι' αυτό...:/ μερικές φορές, όμως, θέλουμε να μιλάμε γι'αυτό γιατί έτσι νιώθουμε ότι δεν έχει τελειώσει. όταν πάψουμε να μιλάμε για το θέμα αυτό...σημαίνει ότι έχει τελειώσει οριστικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top