Ατάκες που έγραψαν ιστορία!

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ένας είναι ο ... Πίου!!!
( ο γνωστός ντε! Από την ποδοσφαιρομάνα Λουλιαλάμπα- μεταγραφή από την ΦΑΝΑΡ Μπαχτσέ !) (αχαχαχαχα! )​


Τράτζικ...


- Να περάσω το βραδάκι να σε πάρω με το αγροτικό;
- Στο αγροτικό; Ποτέ! Μυρίζει κοπριά!
(GPS Γαϊδάρου): "Στην επόμενη στάνη στρίψτε δεξιά"
-(Τασούλα): Tragic!
- Ααα έχς ξεφύγ'!!
- Εγώ δέν ξεφεύγω ποτέ έχω απλικέσιο
- Στην καρδιά μου βάζω αμπάρες δε σου κάνου άλλες χάρες!
- Ακόμα και στο κάρο τον χρόνο μας τσεκάρω!
- Κίτσο;! Γιορ α τσεκ μασιν (you're a check machine)!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ας μην ξεχνάμε τα κλασικά

Wendy? I'm home.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Έλα μην σου πάρει ο :devil: τον πατέρα!!!:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Νύχτα μου, είσαι για έναν μάγκα που κανείς ποτέ δεν θα μας τον ξεχάσει???

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
With great power, comes great responsibility.
Do, or do not. There is no try.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Όταν μία ερώτηση περνά στην Ιστορία...​

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θεοπούλαααααα! :clapup:

-Τι είναι λεσβίες;
-Όταν μία γυναίκα πάει με μία άλλη..
-Που;
-Στη λαϊκή!
-Α! Ευτυχώς εμείς στη γειτονιά όλες λεσβίες είμαστε! :hehe:



-Θεοπούλα τι έκανες στο Παρίσι; 0.ο
-Θραύση :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Jigsaw: I want to play a game
&
game over
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Το σπίτι της Barbie και ο μπάρμπας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ξέρεις από Βέσπα;;;
Θ. Βέγγος

(καλέ μας άνθρωπε θα είσαι πάντα μέσα στις καρδιές μας! )



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Και επιστήμων να είσαι, σκατά θα καθαρίζεις (Λούφα & Παραλλαγή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Go ahead, make my day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Τι φάουλ μωρή Σερπαντίνα;;; Κατσικανιάρη, Τραγί! Μούσχαρε ! Ε, Μούσχαρε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Άντρες είμαστε κι εμείς, θέλουμε να μαρσάρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Και συνεχίζω με Ντένη Μαρκορα... :P (Έχει πει τόσες πολλές η γυναίκα, που θα συμπληρώνω όλη την ώρα)
21. Καλά χρυσό μου, εγώ δεν είμαι άνθρωπος που θα πιέσει... Άμα όμως σε αρπάξω από το μαλλί και σε φέρω δύο φούρλες... Να δεις εσύ!
22. Ντένη: Αααα συγγνώμη Νικηφόρε... Φαίνεται ότι ήρθα σε ακατάλληλη ώρα!!! Νικηφόρος: Μα τι λές τώρα Ντένη μου; Η Ντιάνα περαστική ήταν και ήρθε για... - Ντένη: Ένα περασματάκι στα γρήγορα ξέρω. - Ντιάνα: Δεν ξέρω τι εννοείται κυρία μου - Ντένη: Νικηφόρε πες στην που**να σου, ότι μία Ντένη Μαρκορά, δεν υπονοεί ποτέ... - Ντιάνα: Που**άνα; Εμένα είπες που**άνα; - Ντένη: Άϊ στο διάολο μωρή που θα μου υψώσεις εμένα την φωνή. - Ντιάνα: Μετά από αυτό δεν μου μένει τίποτα άλλο παρά να αποχώρησω... - Ντένη: Στα τσακίδια!
23. Τώρα αυτή αν είναι έξυπνη, θα έχει βάλει μπροστά την που***ιά της!! Χριστέ μου, τι λέω και δεν με συλλαμβάνουν;
24. Εγώ δεν έκανα γιό χρυσέ μου... Τι γιορτή του κρασιού έκανα!
25. Μα με έχεις παρεξηγήσει Νίκι μου... Εγώ είμαι ανώτερος άνθρωπος (Πετάει το πρώτο ποτήρι)!!! Δεν θα καταδεχόμουν ποτέ εγώ να κάνω κατινιές (Πετάει το σταθερό τηλέφωνο)!!! Ούτε να σου κάνω σκηνές ζηλοτυπείας (Πετάει και το δεύτερο ποτήρι)!!! Ούτε να σε ρωτήσω "που-ήσουν-γ**ώ-το-κέρατό-μου-με-το-που***ακι-σου-χθες-βράδυ (Σφαλιάρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ε, δε νομίζω να υπάρχει κανείς που δεν έχει ακούσει αυτή την Ιστορική Ατάκα!

Στάσου, Μύγδαλα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Play it again, Sam.
We'll always have Paris.
Here's looking at you, kid.
Frankly, my dear, I don't give a damn.
Bond. James Bond.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στααασουυ!!μυυγδαλαα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top