Ατάκες που έγραψαν ιστορία!

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να παραθέσει ένα video με μία ιστορική ατάκα από μία ταινία, μία διαφήμιση ή κάποια τηλεοπτική σειρά που του αρέσει. Πάνω από το video γράφεται η ατάκα. Όποιος θέλει μπορεί να γράψει μερικές επεξηγηματικές γραμμές. Κάνω την αρχή με τον Clint Eastwood στο ρόλο του Dirty Harry.

Do you feel lucky...Punk?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Φριιιιιιζ! Φριιιιιιιιιιιζ λέω!!! (αχαχαχαχα!)​

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
free wi-fi by samaras
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
I'll be back!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ευτυχισμένοι Μαζί ---> Γιαννάκης
0:46-1:05

- Μπαμπά, να σε ρωτήσω κάτι;
- Ρώτα με ελεύθερα ότι θέλεις!
- Εσένα, το πουλί σου είναι μεγάλο ή μικρό...;
- Κοίτα, σύμφωνα με τις τελευταίες μετρήσεις ( :blink: )...Τι λες παιδί μου; Φάε το φαγητό σου εκεί πέρα!Κάτι απορίες που έχει. Μπαα...
- Κατάλαβα... Μικρό είναι!

1:43-1:52

- Ναι; Μπαμπά είναι από την Ασφάλεια.
- Πες ότι δεν είμαι εδώ, ΔΕΝ είμαι εδώ!!!
- Ο πατέρας μου λέει ότι δεν είναι εδώ!
- ( :blink: )

1:57-2:02

( Μπέζος) - Εσείς εκεί θα μείνετε;;
(Εύα) - Τι αυτό ήταν , δεν έχει άλλο;; Τελείωσε;;;
(Γιαννάκης)- Τα λεφτά μας πίσω!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
HASTA LA VISTA, BABY!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
"Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας"

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ω Τάφε μου...



Και να μιλήσω ξέρω...
:D


Ο... για τους πολύ φίλους ...Λάκα!!!​

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από το "ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος"

-Με λένε έντουαρτ, σε λένε σοφία..
-Δεν με λένε σοφία!
-Κρατάω ένα πιάνο
-Μπράβο είσαι πολύ δυνατός.
-Κρατάς μια καρδιά.. Σου πιάνω το χέρι..
-Αχ αλλού νόμιζα ότι το πήγαινες
-.. και νιώθω ευτυχία..
-ναι το βλέπω στο παντελόνι σου!
-Ρουφάω του κορμιού σου τα ωραία ζουμιάαα.
..
-Με λένε έντουαρτ σε λένε σοφία..
-Ναι τα είπαμε αυτά δεν το πιασες με την πρώτη
-Κρατάω τα αστέρια κρατάς την αυγή..
-Αλλάζουμε;
-Ο κόσμος κοιμάται..
-όχι πια προφανώς
-Παντού ησυχία..
-Εκτός από δω.
-Και εμείς περπατάμε μονάχοι στη γη!
-Ναι γιατί τους έφαγες όλους.. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πήρε Φωτιά το Εργοστάσιο...!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άντε ρε Stavri_ με έδωσες ιδέα με τις εικόνες! :D

Για πες.. :P


Τα νεύρα μου τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!


Της γνωστής οικογενείας των... :P


Σούζι τρως! Και ψεύδεσαι και τρως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Θεοπούλα...!Απλά ΤΕΛΕΙΑ!











Έρε κάτι μηνύσεις που θα πέσουν... !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει πει η Ντένη Μαρκορά... :worship:
Ενδεικτικές ατάκες που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό (Top-20 για μένα...Αν μου έρθουν και άλλες θα συμπληρώσω) :P :
1. Βρε τσο**λε!!!
2. Τι λες μωρή διασταύρωση ασβού με μυρμηγκοφάγο που θα με κρίνεις εμένα;
3. Κράτα καλά το τηλέφωνο μωρή ντροπή της στέππας.
4. Άκουσε να σου πω πουτ***κι... Δεν με ξέρεις καλά εμένα!!! Η παρατάς τα κουνηματάαααα... Α ναι γεια σου Παναγιώτη... Μπλεχτήκαν οι γραμμές!!!
5. Τι λες τωρα χρυσό μου;
6. Εφτά χρόνια πλήρωνα... Λονδίνο... Ούτε το timing δεν έμαθε.
7. Και μου λέει έχετε ένα γιο; Ναι της λέω... αλλά μακρινό.
8. Μπουμπού... Μπουμπούκια και αγριάκαθα, βρε!!!
9. Μαρούσκααααααα!!! Το εβιάν...
10. Καλέ... Περισνά παπούτσια φοράει αυτή...
11. Α δεν με ακούσατε τι σας είπα... Σας είπα ότι ο Κωνσταντίνος είναι γκέι, αδερφή, προϊσταμένη, ΠΟΥΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ, πως το λένε;
12. Η μισή Αθήνα σε ένα καναπέ είναι και μιλάει... Και η άλλη μισή σε ένα καναπέ και πηδάει... Τι λες τωρα χρυσέεεεεεεεε μου;
13. Τι τον έτριψεεεεες μωρή;;;; Εδώ μου στάθηκε το αγκονάρι...
14. Τώρα θα σε χαστούκιζα... Αλλά θα μου χαλάσει το μαλλί // Αλλά έχω βάψει τα νύχια μου!!!
15. Εγώ είμαι μάνα χωρίς σύνορα αγόρι μου...
16. Εμένα πολύ από τους στενούς μου φίλους είναι λίγο-πολύ, "μην-μου-τον-χώνετε-βαθιά-τον-άντρα-μου-στο-μνήμα".
17. Ώστε τίποτα εεεε; Ε ααααα στο ΔΙΑΟΛΟ λοιπόν... Δεν φτάνει που σας κάνω την DHL, μου το παίζεται και μουγκοθόδωροι!!! Αι σιχτίρ!!!
18. Αϊ στο διάολο μωρή σαλαμούρα!!!
19. Δεν έχει λειτουργία after;
20. Αυτόν τον Ρώσο τον τρυποκάρυδο που τον γνωρίσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
Ο Τζεμις Μποντ παραγγέλνει vodka Martini Shaken, Not Stirred

και συνειρμικά μου ρθε ο Θ.Β. που βαράει στο γάμο του καραγκιόζη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top