Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Ψυχρότητα, χαιρεκακία και εγωισμός.


Είσαι ευχαριστημένος/-η με αυτά που έχεις κάνει ως τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Δεν ξέρω,ειλικρινά.:/::worry:

Θεωρείς τον εαυτό σου πολιτισμένο/η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές ναι.Βέβαια αυτό το κρίνουν καλύτερα οι άλλοι και όχι εγω!
Είσαι πεισματάρης/ρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ναι, πιστεύω οτι ειμαι πολυ
πεισματαρα αλλα νομιζω
οτι αυτο πολλες φορες
δεν μου βγαινει σε καλο...

Ποιο συγκρότημα
προτιμας σε γενικες γραμμες???
(Ακομη κι αν δεν σου αρεσει τοσο
απλα θα το ξεχωριζες σε σχεση με τα υπολοιπα)

Ονιραμα,
Boys+Noise,
1D,
BTR,
Vegas,
Kings...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ονιράμα για πάντα!
Τι μουσική ακούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Κυρίως pop!!!
(Ακους Ονιραμα???)

Ποιο τραγουδι των ονιραμα ειναι το αγαπημενο
σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ναι γιατι?Σου φαινεται περιεργο?
Το ''σε θελω σαν τρελος'' ειναι το αγαπημενο μου και το ''οτι δεν εχεις''
Εισαι αυτοδημιουργητος/η?Δηλαδη σου αρεσει να φτιαχνεις πραγματα μονος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ναι μου φαινεται περιεργο με την
καλη εννια βεβαια γιατί κι εγω ακουω
ονιραμα!!! Ονιραμα4ever¡¡¡


Ναι μου αρεσει να φτιαχνω
πραγματα με το μυαλο μου.


Σε ποσες συναυλίες εχεις παει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Σε αρκετες:) δεν θυμάμαια τον αριθμό ;)
Τι δεν έχεις κάνει ή θέλεις να κάνεις στην ζωή σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εισαι αυτοδημιουργητος/η?Δηλαδη σου αρεσει να φτιαχνεις πραγματα μονος σου?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:



Σε αρκετες:) δεν θυμάμαια τον αριθμό ;)
Τι δεν έχεις κάνει ή θέλεις να κάνεις στην ζωή σου???

Να κανω πολλα περισσοτερα ταξιδια...:whistle:
Εχεις αγορι/κοπελα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Οοοοοοοοχι.
Ποια ειναι οι γνωμη σου για τους gay?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οοοοοοοοχι.
Ποια ειναι οι γνωμη σου για τους gay?

Δεν ορίζουν την ποιότητα του ανθρώπου οι σεξουαλικές προτιμήσεις του.Δεν το θεωρώ κατακριτέο εφόσον δε δημιουργεί πρόβλημα.Όλοι είμαστε διαφορετικοί.


Έχεις σκεφτεί ποτέ να δώσεις τέρμα στη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ποτέ.
Ποιος ειναι ο μεγαλυτερος φοβος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UncleSalvatore

Νεοφερμένος

Ο UncleSalvatore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ο φόβος της αποτυχίας και τα φίδια.

Ποιο άθλημα σου αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μπασκετ.
Τι ειδες τελευταια στην τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δε θυμάμαι την ονομασία.Δε βλέπω κιόλας.
Αν σε ανάγκαζαν τι θα αποχωριζόσουν?Την όρασή σου ή την ομιλία σου και την ακοή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε θυμάμαι την ονομασία.Δε βλέπω κιόλας.
Αν σε ανάγκαζαν τι θα αποχωριζόσουν?Την όρασή σου ή την ομιλία σου και την ακοή σου?

(Ντάξει, τι ρωτάς κ εσύ..)
Την όραση μου.


Έχεις πληγώσει συνειδητά κάποιον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ναι.
Θα εγκατέλειπες τους φίλους σου για μια ιδανική σχέση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι.
Θα εγκατέλειπες τους φίλους σου για μια ιδανική σχέση?

Όχι. Ειδάλλως δε θα ήταν ιδανική.


Προσποιείσαι καθόλου στις κοινωνικές σου συναναστροφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όχι. Ειδάλλως δε θα ήταν ιδανική.


Προσποιείσαι καθόλου στις κοινωνικές σου συναναστροφές;

πχ να πάς στην πόλη στην οποία μένει,όντας μακριά από φίλους.Ή οι φίλοι σου να έχουν θέμα μαζί του...Η σχέση ιδανική θα είναι...Τέσπα ας απαντήσω:Σπάνια.Αρκετά σπάνια θα έλεγα.

Έχεις αληθινούς φίλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top