Προτάσεις για επιλογή φροντιστηρίου στην Κρήτη

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
3η φορά που δίνω , θέλω να κάνω ιδιαίτερα μόνο σε μαθηματικά-φυσική κατεύθυνσης

Γνωρίζετε κάποιο καλό φροντηστήριο(σε προσιτή τιμή για ιδιαίτερα) ? Δεν είμαι και τόσο σίγουρος για ιδιαίτερα από φοιτητή γιατί έχω 5 μήνες και θα προτιμήσω να έχω κάποιον έμπειρο ώστε να μου τα κάνει γρήγορα.Αλλά δεκτές και οι προτάσεις από φοιτητές

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
3η φορά που δίνω , θέλω να κάνω ιδιαίτερα μόνο σε μαθηματικά-φυσική κατεύθυνσης

Γνωρίζετε κάποιο καλό φροντηστήριο(σε προσιτή τιμή για ιδιαίτερα) ? Δεν είμαι και τόσο σίγουρος για ιδιαίτερα από φοιτητή γιατί έχω 5 μήνες και θα προτιμήσω να έχω κάποιον έμπειρο ώστε να μου τα κάνει γρήγορα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μπορώ να σου πω ποιος μου έκανε εμένα πέρυσι φυσική. Είναι νέος( όχι φοιτητής) αλλά φοβερός καθηγητής και άνθρωπος και είναι σχετικά φτηνός. Το θέμα είναι ότι επειδή χάλασε το κινητό μου ίσως αργήσω λίγες μέρες να βρω τον αριθμό του αν ενδιαφέρεσαι. :/:

Επίσης ξέρω μαθηματικούς που έχω ακούσει ότι είναι κορυφή απλά δεν έχω κάνει μαζί τους για να ξέρω λεπτομέρειες, τηλέφωνα κλπ...

Τώρα για φροντιστήριο... Για όλα έχω ακούσει καλά και κακά πράγματα. Πρέπει να διαλέξεις μεμονωμένα κάποιους καθηγητές καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εύα σου στέλνω π.μ, όποιος άλλος πιστεύει ότι μπορεί να μου κάνει ιδιαίτερα ( η ξέρει κάποιον που μπορεί ), ας το ρίξει στο τραπέζι
Μη ξεχνάμε ότι έχουμε μόνο 5 μήνες μπροστά μας ;) Πρέπει να πάμε λίγο σβέλτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λογικά θα καταλήξω στο φροντιστήριο ορόσημο

ιδιαίτερα, και μόλις φτάσω τα παιδιά που κάνουν ήδη μάθημα μπαίνω σε group
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top