Βράβευση από ΟΕΦΕ

vexlos

Νεοφερμένος

Ο vexlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Με πήραν τηλέφωνο από το φροντηστήριο σήμερα (απόφοιτος είμαι) και μου είπαν ότι θα κάνει ο ΟΕΦΕ εκδήλωση για τη βράβευση των 2-3 πρώτων απο κάθε φροντιστήριο που αρίστευσαν στις πανελλήνιες (κάτι τέτοιο). Από ότι είδα η περσινή αντίστοιχη εκδήλωση είχε γίνει τον Γενάρη στη Μεγάλη Βρετάνια. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι το εξής: είναι κανείς που να βραβεύτηκε πέρσι να μας πει τι ακριβώς ειναι το βραβείο; Είναι τίποτα της προκοπής; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Με πήραν τηλέφωνο από το φροντηστήριο σήμερα (απόφοιτος είμαι) και μου είπαν ότι θα κάνει ο ΟΕΦΕ εκδήλωση για τη βράβευση των 2-3 πρώτων απο κάθε φροντιστήριο που αρίστευσαν στις πανελλήνιες (κάτι τέτοιο). Από ότι είδα η περσινή αντίστοιχη εκδήλωση είχε γίνει τον Γενάρη στη Μεγάλη Βρετάνια. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι το εξής: είναι κανείς που να βραβεύτηκε πέρσι να μας πει τι ακριβώς ειναι το βραβείο; Είναι τίποτα της προκοπής; :p

50 χιλιαδες Ε μετρητα , και δωρεαν κρουαζιερα στα νησια cayman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
+μια περιηγηση στις εγκαταστασεις των ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ.
Περα απο την πλακα τωρα....δεν νομιζω..
ΟΕΦΕ-->ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
οποτε δυσκολο για μεγαλη Βρετανια :p .
Δεν γνωριζω αν θα υπαρχει καποιο χρηματικο επαθλο,μπορεις να παρεις το φροντιστηριο σου τηλεφωνο και να ρωτησεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
+μια περιηγηση στις εγκαταστασεις των ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ.
Περα απο την πλακα τωρα....δεν νομιζω..
ΟΕΦΕ-->ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
οποτε δυσκολο για μεγαλη Βρετανια :p .
Δεν γνωριζω αν θα υπαρχει καποιο χρηματικο επαθλο,μπορεις να παρεις το φροντιστηριο σου τηλεφωνο και να ρωτησεις ;)

Μεγάλη Βρετάνια,το ξενοδοχείο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top