Υποψήφιοι με το 10% 2014

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έδωσα το 2012 και θέλω να δώσω 10% αλλά ούτε την κάρτα των Πανελληνίων νομίζω πως έχω, ούτε ποιον κωδικό για το μηχανογραφικό είχα βάλει.
Υπάρχει λύση ή όχι?

Πήγαινε στο λύκειο αποφοίτησής σου και θα σου πουν τι πρέπει να κάνεις!
Το χαρτί με το Γενικό Βαθμό Πρόσβασης που αναγράφει προφορικούς και γραπτούς μόνο των πανελληνίων και αναγράφει τα στοιχεία σου δεν το έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Move On Up

Νεοφερμένος

Ο Move On Up αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το έχω αυτό ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis

Νεοφερμένος

Ο aristotelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πήγαινε στο λύκειο αποφοίτησής σου και θα σου πουν τι πρέπει να κάνεις!
Το χαρτί με το Γενικό Βαθμό Πρόσβασης που αναγράφει προφορικούς και γραπτούς μόνο των πανελληνίων και αναγράφει τα στοιχεία σου δεν το έχεις?


εγω πηγα και μου ειπαν δεν εχει ερθει ακομα καμια οδηγια!
πρεπει να περιμενουμε κι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξερει κανεις γενικα ποια δικαιολογητικα θα χρειαστω για τους κωδικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το έχω αυτό ναι :P

Ε τότε είσαι μια χαρά. Να πας αφότου βγεί η ανακοίνωση για την απόκτηση κωδικού του συστήματος.

εγω πηγα και μου ειπαν δεν εχει ερθει ακομα καμια οδηγια!
πρεπει να περιμενουμε κι αλλο;

Ε ναι, ουσιαστικά το μόνο που θα κληθείς να κάνεις είναι να πας στο λύκειό σου και να πάρεις τον κωδικό σου για το σύστημα που θα κάνεις τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού, όταν θα βγει η ανακοίνωση!

Ξερει κανεις γενικα ποια δικαιολογητικα θα χρειαστω για τους κωδικους?

Δεν νομίζω να χρειάζεσαι κάποιο δικαιολογητικό πέρα από κάτι που αποδεικνύει ότι είσαι εσύ με τον Χ κωδικό πανελληνίων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Move On Up

Νεοφερμένος

Ο Move On Up αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω πηγα και μου ειπαν δεν εχει ερθει ακομα καμια οδηγια!
πρεπει να περιμενουμε κι αλλο;

Εγω πηγα σημερα και ολα κομπλε, οποτε ξαναδοκιμασε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis

Νεοφερμένος

Ο aristotelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγω πηγα σημερα και ολα κομπλε, οποτε ξαναδοκιμασε :)

ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΗΣΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire-av

Νεοφερμένος

Η Claire-av αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα !Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση .Πέρυσι πέρασα στην Αρχιτεκτονική Βόλου απλά φέτος θα ήθελα να κάνω 10 % για την Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης .Πέρυσι έβγαλα 18.987 μόρια(με το σχέδιο) και η βάση του 90% ήταν 19.170.Πιστεύετε έχω ελπίδες να περάσω ?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα !Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση .Πέρυσι πέρασα στην Αρχιτεκτονική Βόλου απλά φέτος θα ήθελα να κάνω 10 % για την Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης .Πέρυσι έβγαλα 18.987 μόρια(με το σχέδιο) και η βάση του 90% ήταν 19.170.Πιστεύετε έχω ελπίδες να περάσω ?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μέσα είσαι. Μην το συζητάς καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Επικοινώνησα με το σχολείο μου...μου είπαν να περάσω από το σχολείο για να μου δώσουν έναν κωδικό...
Μέχρι τις 14 Ιουλίου θα δίνονται οι κωδικοί απ' οτι μου είπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Παιδιά 23 Ιουνίου σήμερα,σήμερα θα πάω να ρωτήσω για κωδικό,έχει κάποιος νεότερα για προθεσμίες κ.λ ?
Επίσης μπορείς να πας σε όποιο λύκειο θες ή αναγκαστικά σε αυτό που φοιτούσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aristotelis

Νεοφερμένος

Ο aristotelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
οπου θες νομιζω πας
εγω πηγα στο δικο μου και πηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ναι Αριστοτέλη πήγα και πήρα σήμερα από το πιο κοντινό μου λύκειο,καλή δήλωση μηχανογραφικού και καλά νέα να έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis

Νεοφερμένος

Ο aristotelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ναι Αριστοτέλη πήγα και πήρα σήμερα από το πιο κοντινό μου λύκειο,καλή δήλωση μηχανογραφικού και καλά νέα να έχεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, επισης και σε ολα τα παιδια καλη επιτυχια!

Sail Beg? αντε παμε να κανουμε 470 τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Sail Beg? αντε παμε να κανουμε 470 τωρα
Λέγε με Κώστα :D τί ακριβώς είναι το 470? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis

Νεοφερμένος

Ο aristotelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ειδα το sail και υπεθεσα οτι κανεις ιστιοπλοια
πατα "470 sailing" στο google ειναι σκαφος ιστιοπλοιας τριγωνου!!πολλα γουστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το 10% θα ισχύει το 2015;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Μια ερώτηση παιδιά,τα παιδιά που έδωσαν το 2013(που διεκδικούν το 6% των θέσεων) διαγώνιζονται μόνο μεταξύ τους ή και με τα παιδιά που έδωσαν πανελλήνιες το 2012(που διεκδικούν το 4% των θέσεων)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το 10% θα ισχύει το 2015;

Ζεις στη χώρα που δε ξέρεις τι σου ξημερώνει αύριο , η ίδια απάντηση πηγαίνει στην ερώτησή σου

Μια ερώτηση παιδιά,τα παιδιά που έδωσαν το 2013(που διεκδικούν το 6% των θέσεων) διαγώνιζονται μόνο μεταξύ τους ή και με τα παιδιά που έδωσαν πανελλήνιες το 2012(που διεκδικούν το 4% των θέσεων)?

Καλή ερώτηση , θα το ρωτούσα και εγώ...επίσης , αν κάνεις 10% και περάσεις σε μια σχολή , θα πρέπει απαραιτήτως να διαγραφείς από τη σχολή που είχες περάσει στην αρχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αν κάνεις 10% και περάσεις σε μια σχολή , θα πρέπει απαραιτήτως να διαγραφείς από τη σχολή που είχες περάσει στην αρχή?
Σίγουρα οχι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top