Στόχος η Ιατρική

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Φυτουκλιασμα?

Χμμμ δεν νομιζω...Μην διατυπωνουμε ασαφειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Φυτουκλιασμα?

Χμμμ δεν νομιζω...Μην διατυπωνουμε ασαφειες..

Ναι, συγνώμη, ήθελα να πω να χει πρόγραμμα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λοιπον ... παω 1η λυκείου και θέλω ιατρική ... μένω καλαμάτα και διαβαζω απο 2 τετραμηνο σαν μουρλος ... ακουω προτασεις πως θα μπω ιατρικη , που ειναι το καλυτερο και σε τι να επικεντρωθω για να το καταφερω και ο,τι αλλες συμβουλες πιστευετε θα χρειαστουν ... ΠΑΜΕ !:clapup:

1η λυκείου ε;; Για ιατρική που στοχεύεις, φρόντισε να μην έχεις κενά σε μαθηματικά, φυσική και χημεία. Λύνε περισσότερες ασκήσεις από αυτές που σας βάζουν στο σχολείο, ένα βοήθημα θα σε βοηθήσει.
Χημεία=Σαλτερής, εκδόσεις Σαββάλας, από φέτος και για όλα τα χρόνια του λυκείου. Δεν κερδίζω κτ από τη διαφήμιση του ανθρώπου, απλά είναι ο καλύτερος, τι να κάνουμε.
Να διαβάζεις και τα υπόλοιπα μαθήματα όμως και να έχεις καλές σχέσεις με τους καθηγητές σου, μην ξεχνάς ότι οι προφορικοί βαθμοί παίζουν το ρόλο τους όταν έρχεται η ώρα...Δεν εννοώ γλυψιματα κι άλλα τέτοια:mad:. Αλλά ένα στοιχειώδες ενδιαφέρον για όλα τα μαθήματα. Δεν είναι και τόσο δύσκολο και το εκτιμούν οι καθηγητές.

Κράτα και δυναμεις πάντως...Και πέρνα όμορφα μαθητικά χρόνια, να έχεις καλές αναμνήσεις, όχι μόνο αναμνήσεις από διαβάσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Απο οσο καταλαβα, ο φιλος ζητησε γνωμη για το ποια ιατρικη ειναι η καλυτερη (ερχεται νεο κυμα επικων διαλογων).

Το θετικο ειναι οτι εισαι πρωτη λυκειου και εχεις ορεξη για δουλεια ωστε να πετυχεις τον οποιο στοχο σου. Παντως εννοειται οτι δν σκεφτεσαι με τη λογικη ''καλος μαθητης->γιατρος->λεφτα->σπιτι στην Ερυθραια->Cayenne->Γκομενες κ.ο.κ.''. (δν λεω οτι το κανεις, απλα πολλοι στην ηλικια σου το κανουν).

ΥΓ. Αφου μετρησαμε ποιος την εχει πιο φημισμενη, πιο δυσκολη, τωρα ας μετρησουμε και ποιος την εχει και μεγαλη (την ευθυνη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aν και πάω 3η λυκείου, θα σε συμβούλευα να μην αφήνεις κενά και να διαβάζεις με πρόγραμμα!
Και εγώ ιατρική στοχεύω (αν και φλερτάρω πολύ με τη βιολογία τελευταία, το όνειρο είναι όνειρο)! :) Καλή σου επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piatobananalama

Νεοφερμένος

Ο piatobananalama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ελληνικο Ποστ χωρις ξυλο δεν θα υπαρξει ποτε :Ρ :knife: λοιπον για να τα βαλουμε σε μια σειρα .... θελω να γινω καρδιολογος/καρδιοχειρουργος (θα ξεκαθαρισει στην πορεια ) ..

. ιατρικη δεν παω γιατι το εχω ψωνιο , το ειδα στο dr.house και ειπα ¨α , ριχνει γκομενες , μεσα ειμαι ... ¨ ... με την ιατρικη εχω τρελη αγαπη , διαβαζω βιβλια ανατομιας , παρακολουθω εγχειρησεις στο youtube γιατι θεωρω την επιστημη Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΗ ...
Συνεχίζω...

Πλουσιοπαιδο να με πεις ... με καμία παναγία xD ζω σε μια ψιλοφτωχογειτονια , τα 2 ζευγαρια παπουτσια που εχω εχουν τρυπησει οποτε βαζω μαυρες καλτσες για να μην φαινεται :bleh: οτι λεφτα παιρνω απο νονους κτλπ πανε στους γονεις για οικονομικη βοηθεια ... δεν λεω κουβεντα για εξοδους :) (νοουπ) .. πραγματικα ευχαριστω τον θεο και τον πατερα μου που τον επεισα να με γραψει φροντηστηριο χημειας-φυσικης και μαθηματικων ...

τελος και αυτο :) τι εννοω καλυτερο ? εννοω αυτο που θα επιλεγατε εσεις αν ησασταν στην θεση μου ... ειναι λογικο οτι το καλυτερο που θελει ενας ανθρωπος , θα ειναι αυτο για τον εαυτο του και δεν ειναι εγωισμος απλα ετσι λειτουργουμε ^_^

ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Λοιπον...ας ξεκινησουμε απο το αυτονοητο.Φαινεται πως αγαπας την ιατρικη(δεν θα σταθω σε αυτο πολυ) και μπραβο σου.

1)Διαβαζεις στην Α λυκειου χωρις να εχεις κενα σε ολα τα μαθηματα.
2)Διαβαζεις στην Β λυκειου οπωσδηποτε την κατευθυνση σου (η οποια θα ειναι αναγκαστικα η θετικη...για να ανοιξεις το 3ο πεδιο των ιατρικων επιστημων)
3)Καλοκαιρι πριν την Γ λυκειου παιρνεις βαθια ανασα και τα δινεις ολα στην γ (αποκλειστικα στην κατευθυνση και οσος χρονος και κουραγιο μενει καλο θα ηταν να αφιερωνεται στα γενικης παιδειας).Μετα οι πανελληνιες.....υπομονη,επιμονη και κουραγιο αφου το θες τοσο πολυ.

Επειτα θα διαλεξεις πολη οπου θα σπουδασεις την εν λογω επιστημη..(οταν με το καλο βγαλεις τα απαιτουμενα μορια-στο ευχομαι πραγματικα).Δεν γνωριζω που μενεις αλλα αναλογα με τις οικονομικες συνθηκες και λαμβανοντας υποψει και τους γονεις σου θα διαλεξετε πολη(Θεσ/νικη,Αθηνα,Ιωαννινα,Αλεξανδρουπολη,Λαρισα και Κρητη).

Οταν με το καλο μπεις θα πρεπει να συνεχισεις το διαβασμα αλλιως δεν βγαινει η σχολη.Τα 2 πρωτα χρονια εχουν μαθηματα γενικης φυσεως(φυσιολογιες ανατομιες βιοχημειες...υποβαθρο του μελλοντικου ιατρου).Απο το 3ο ετος και μετα αρχιζουν οι κλαδοι της ιατρικης επιστημης(καρδιολογια,πνευμονολογια,ορθοπαιδικη κτλ) και η επαφη με τις κλινικες.Εκει θα αναπτυξεις τις πρωτες σου εμπειριες ως μελλον ιατρος,Απαιτει υπευθυνοτητα υπομονη και σαφως διαβασμα.Στα 6 χρονια με το καλο παιρνεις το πτυχιο σου.Κανεις το αγροτικο σου(που τωρα νομιζω μπορεις να το αποφυγεις δεν ειμαι σιγουρος για αυτο) και επειτα επιλεγεις την ειδικοτητα σου :).Σε γενικες γραμμες αυτη ειναι η πορεια που πρεπει να ακολουθησεις τα επομενα 15 χρονια της ζωης σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ελληνικο Ποστ χωρις ξυλο δεν θα υπαρξει ποτε :Ρ :knife: λοιπον για να τα βαλουμε σε μια σειρα .... θελω να γινω καρδιολογος/καρδιοχειρουργος (θα ξεκαθαρισει στην πορεια ) ..

. ιατρικη δεν παω γιατι το εχω ψωνιο , το ειδα στο dr.house και ειπα ¨α , ριχνει γκομενες , μεσα ειμαι ... ¨ ... με την ιατρικη εχω τρελη αγαπη , διαβαζω βιβλια ανατομιας , παρακολουθω εγχειρησεις στο youtube γιατι θεωρω την επιστημη Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΗ ...
Συνεχίζω...

Πλουσιοπαιδο να με πεις ... με καμία παναγία xD ζω σε μια ψιλοφτωχογειτονια , τα 2 ζευγαρια παπουτσια που εχω εχουν τρυπησει οποτε βαζω μαυρες καλτσες για να μην φαινεται :bleh: οτι λεφτα παιρνω απο νονους κτλπ πανε στους γονεις για οικονομικη βοηθεια ... δεν λεω κουβεντα για εξοδους :) (νοουπ) .. πραγματικα ευχαριστω τον θεο και τον πατερα μου που τον επεισα να με γραψει φροντηστηριο χημειας-φυσικης και μαθηματικων ...

τελος και αυτο :) τι εννοω καλυτερο ? εννοω αυτο που θα επιλεγατε εσεις αν ησασταν στην θεση μου ... ειναι λογικο οτι το καλυτερο που θελει ενας ανθρωπος , θα ειναι αυτο για τον εαυτο του και δεν ειναι εγωισμος απλα ετσι λειτουργουμε ^_^

ευχαριστω :)

Αν εχεις τρελα οπως λες με την ιδια την επιστημη της ιατρικης, τοτε καλα θα κανεις να το ακολουθησεις και επαγγελματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Νομίζω πως αυτά που είπε ο Johny4Life σε καλύπτουν στην παρούσα φάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piatobananalama

Νεοφερμένος

Ο piatobananalama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
έχουμε και λέμε:

Θρησκευτικά : 15
Ιστορία :18
Πολ.Παιδεία : 16
Αγγλικά : 19
Καλλιτεχν. Παιδεία : 19
Project : 18
Αρχαία : 18
Λογοτεχνία : 19
Γλώσσα : 18
Άλγεβρα : 14
Γεωμετρία : 14
Φυσική : 19
Χημεία : 15
Βιολογία : 18

Ακούω Γνώμες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το 14 σε άλγεβρα-γεωμετρία και το 15 στην Χημεία το πέτυχες με φροντιστήριο?
Ειδικά στην Χημεία πρέπει να πας για 100ρι στις Πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piatobananalama

Νεοφερμένος

Ο piatobananalama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το 14 σε άλγεβρα-γεωμετρία και το 15 στην Χημεία το πέτυχες με φροντιστήριο?
Ειδικά στην Χημεία πρέπει να πας για 100ρι στις Πανελλήνιες...

φροντ ξεκινησα 2ο τετραμηνο ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
φροντ ξεκινησα 2ο τετραμηνο ...:redface:

Βρε δεν θα σε πιάσω απ' τ αυτί να σε μαλώσω! :P
Απλά σου λέω ότι πρέπει να ανεβάσεις την Χημεία στο άριστα και να μπορείς να γράψεις και ένα 17-18 μαθηματικά με μέτρια θέματα, αν θες Ιατρική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piatobananalama

Νεοφερμένος

Ο piatobananalama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βρε δεν θα σε πιάσω απ' τ αυτί να σε μαλώσω! :P
Απλά σου λέω ότι πρέπει να ανεβάσεις την Χημεία στο άριστα και να μπορείς να γράψεις και ένα 17-18 μαθηματικά με μέτρια θέματα, αν θες Ιατρική. :)

^_^ χαχα ναι απλα το αναφερω :) βασικα εισαι ο μονος εδω περα που ασχολειται με το αρχικο θεμα , οποτε σε ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
^_^ χαχα ναι απλα το αναφερω :) βασικα εισαι ο μονος εδω περα που ασχολειται με το αρχικο θεμα , οποτε σε ευχαριστω :)

Κοριτσάκι ήμουν την τελευταία φορά που κοίταξα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piatobananalama

Νεοφερμένος

Ο piatobananalama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ρε παιδια να σας κανω μια ερωτηση? ποσα μαθηματα πρεπει να δωσεις για να παρεις πτυχιο στην ιατρικη σε 6 χρονια:confused:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι μαθητής Α Λυκείου και όπως είναι λογικό έχω και εγώ μία μικρή αγωνία σε ό,τι αφορά το "Νέο Λύκειο".. Ουσιαστικά, εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι τα νέα επιστημονικά πεδία... :redface: Ήμουν και είμαι άριστος μαθητής, η σχολή που με ενδιαφέρει είναι η Ιατρική Αλεξανδρούπολης. Συνεπώς πρέπει να ακολουθήσω τις Επιστήμες Υγείας... Το πρόβλημα εδώ είναι οι λίγες σχολές που διαθέτουν.. Ή για να το διατυπώσω καλύτερα τα λίγα ΑΕΙ..:worry: Θα με ενδιέφερε και η Μοριακή Βιολογία και Γενετική... Γίνονται όμως εικασίας περί κατακόρυφης ανόδου των μορίων σε αυτό το πεδίο σε σχέση με τη Θετική. Πρέπει να πω ότι είμαι εξαιρετικός στο σχέδιο γι'αυτό ο οικογενειακός μου περίγυρος μου λέει να επιλέξω την Αρχιτεκτονική... Εγώ όμως θέλω "Υγεία"... Έχω μπερδευτεί.. Να το ρισκάρω;;; Και αν δεν γράψω κάπου καλά;;; ....

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι μαθητής Α Λυκείου και όπως είναι λογικό έχω και εγώ μία μικρή αγωνία σε ό,τι αφορά το "Νέο Λύκειο".. Ουσιαστικά, εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι τα νέα επιστημονικά πεδία... :redface: Ήμουν και είμαι άριστος μαθητής, η σχολή που με ενδιαφέρει είναι η Ιατρική Αλεξανδρούπολης. Συνεπώς πρέπει να ακολουθήσω τις Επιστήμες Υγείας... Το πρόβλημα εδώ είναι οι λίγες σχολές που διαθέτουν.. Ή για να το διατυπώσω καλύτερα τα λίγα ΑΕΙ..:worry: Θα με ενδιέφερε και η Μοριακή Βιολογία και Γενετική... Γίνονται όμως εικασίας περί κατακόρυφης ανόδου των μορίων σε αυτό το πεδίο σε σχέση με τη Θετική. Πρέπει να πω ότι είμαι εξαιρετικός στο σχέδιο γι'αυτό ο οικογενειακός μου περίγυρος μου λέει να επιλέξω την Αρχιτεκτονική... Εγώ όμως θέλω "Υγεία"... Έχω μπερδευτεί.. Να το ρισκάρω;;; Και αν δεν γράψω κάπου καλά;;; ....

Ευχαριστώ.
Aρχικά, αφού σε πιάνει το νέο σύστημα, στην τρίτη λυκείου θα πρέπει να διαλέξεις την κατεύθυνση με χημεία,βιολογία και φυσική αν θες επιστήμες υγείας. Διαφορετικά, αν θες αρχιτεκτονική, θα πρέπει να διαλέξεις την κατεύθυνση με μαθηματικά, φυσική και χημεία. Επίσης, φαντάζομαι πως ήδη γνωρίζεις ότι θα πρέπει να δώσεις και σχέδιο αν θες να περάσεις στην αρχιτεκτονική. Είσαι καλός στο σχέδιο; Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να κάνεις αυτό που θες εσύ και όχι οι γονείς σου. Απ'ότι καταλαβαίνω, σε ενδιαφέρουν πραγματικά οι επιστήμες υγείας, οπότε μην δίνεις βάση στις εικασίες περί ανόδου μορίων. Είσαι πρώτη λυκείου ακόμα, εδώ δεν ξέρουμε καλά καλά πώς θα κυμανθούν οι βάσεις φέτος!! (αν και φέτος λέγεται πως θα μειωθούν οι εισακτέοι στις "θεωρητικές" σχολές, και οι υπόλοιπες θα μείνουν στα ίδια) Όλοι έχουμε το άγχος μήπως δεν γράψουμε καλά. Εμένα για παράδειγμα με ενδιαφέρει αποκλειστικά η αρχιτεκτονική,οπότε καταλαβαίνεις ότι και εγώ αγχώνομαι μήπως δεν γράψω καλά και δεν περάσω στη σχολή αυτή. Αλλά προσπαθούμε, κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε και..βλέπουμε! Πάντα υπάρχουν κι άλλες επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Έχω βάλει στόχο την Ιατρική από μικρή ηλικία εντούτοις φοβάμαι πως δε θα τα καταφέρω... Θεωρείτε ότι είναι αναγκαία τα ιδιαίτερα σε αυτή την περίπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top