Φοιτητική προσφορά what's up

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Για να εγγραφώ στην φοιτητική προσφορά της what's up πρέπει το νούμερο του κινητού να είναι οπωσδήποτε να είναι στο δικό μου όνομα; Όταν κάναμε τις δηλώσεις των νούμερων των κινητών το είχε δηλώσει ως δικό της η μάνα μου. Τώρα για να γίνω δεκτή στην προσφορά πρέπει να αλλάξει ο «κάτοχος» του αριθμού;

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Για να εγγραφώ στην φοιτητική προσφορά της what's up πρέπει το νούμερο του κινητού να είναι οπωσδήποτε να είναι στο δικό μου όνομα; Όταν κάναμε τις δηλώσεις των νούμερων των κινητών το είχε δηλώσει ως δικό της η μάνα μου. Τώρα για να γίνω δεκτή στην προσφορά πρέπει να αλλάξει ο «κάτοχος» του αριθμού;

Ευχαριστώ.
Ναι, μπορείς να ενεργοποιήσεις τη φοιτητική προσφορά δηλώνοντας τα στοιχεία που απαιτούνται κι ας είναι κάτοχος η μητέρα σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
ποια ειναι η φοιτητικη προσφορα ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Νηρηίς σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Βασίλη δες εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Οταν ειχα παει για εγγραφη ηταν κατι κοπελες και μου ειπαν για μια προσφορα για φοιτητες.... Για ενα χρονο 600' και 500 mb καθε μηνα...
Εδωσα τηλεφωνο, ονομα κ.τ.λ αλλα δεν το πολυπιστεψα...Τελικα ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Γίνεται και χωρίς το πάσο;Γιατί στις επιλογές που έχει στη συμπλήρωση στοιχείων,έχει και τη Βεβαίωση επιτυχίας στις Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Οταν ειχα παει για εγγραφη ηταν κατι κοπελες και μου ειπαν για μια προσφορα για φοιτητες.... Για ενα χρονο 600' και 500 mb καθε μηνα...
Εδωσα τηλεφωνο, ονομα κ.τ.λ αλλα δεν το πολυπιστεψα...Τελικα ισχυει;

Ναι, φυσικά και ισχύει!
Τώρα μάλιστα ανανεώθηκε και εκτός από αυτά σου δίνει 1000' προς όλους με 5 ευρώ ή 1.200' + 100 SMS προς όλους με 7 ευρώ! Ούτε η CU τέτοια πακέτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Γίνεται και χωρίς το πάσο;Γιατί στις επιλογές που έχει στη συμπλήρωση στοιχείων,έχει και τη Βεβαίωση επιτυχίας στις Πανελλήνιες.

Nαι ρε...Εδω εγω εκανα την αιτηση στην εγγραφη, πριν καν γραφτω δηλαδη...Μου την εκαναν κατι κοπελες απο τη WU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τόσο καιρό δεν είχα δηλώσει το κινητό, και τώρα που προσπαθώ να κάνω μόνος μου την αίτηση online μου λέει οτι δεν εχω επισυνάψει τις φωτογραφίες κλπ. WHAT THE HELL PEOPLE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Έτοιμο...Έμαθα ότι το πολύ 2 μέρες μετά ενεργοποιείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Για εμάς που δεν έχουμε ακόμα το πάσο και δεν μας έχουν δώσει βεβαίωση επιτυχίας στις Πανελλήνιες τι γίνεται;; Πρέπει οπωσδήποτε να περιμένουμε; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για εμάς που δεν έχουμε ακόμα το πάσο και δεν μας έχουν δώσει βεβαίωση επιτυχίας στις Πανελλήνιες τι γίνεται;; Πρέπει οπωσδήποτε να περιμένουμε; :O

Πήγαινε σε ένα κατάστημα με την βεβαίωση εγγραφής και την ταυτότητά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όταν λέει βεβαίωση επιτυχίας στις πανελλήνιες εννοεί τη βεβαίωση πρόσβασης; Αυτό που γράφει αναλυτικά τους βαθμούς/βαθμούς πρόσβασης των μαθημάτων που δώσαμε στις πανελλήνιες;
Δηλαδή γίνεται κανονικά να γραφτώ στην προσφορά κι ας μην έχω κάνει εγγραφή σε σχολή, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι το ίδιο.

Είχα κάνει και εγώ αίτηση online για να ενεργοποιήσω τη φοιτητική προσφορά στέλντοντας εκτός των άλλων εγγράφων που χρειάζονταν και τη βεβαίωση πρόσβασης. Τελικά, η αίτηση μου δεν εγκρίθηκε. Πήγα σε κατάστημα κοσμοτέ με την βεβαίωση εγγραφής μου και όλα είναι εντάξει τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι για αυτούς που έχουν πάσο την είχαν κάνει αλλά θέλουν να την ανανεώσουν τι γίνεται!?Πάμε σε ένα κατάστημα κοσμοτέ με το πάσο μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι για αυτούς που έχουν πάσο την είχαν κάνει αλλά θέλουν να την ανανεώσουν τι γίνεται!?Πάμε σε ένα κατάστημα κοσμοτέ με το πάσο μας?

Το ανανεώνει αυτόματα, δεν χρειάζεται να κάνεις εσύ κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι το ίδιο.

Είχα κάνει και εγώ αίτηση online για να ενεργοποιήσω τη φοιτητική προσφορά στέλντοντας εκτός των άλλων εγγράφων που χρειάζονταν και τη βεβαίωση πρόσβασης. Τελικά, η αίτηση που δεν εγκρίθηκε. Πήγα σε κατάσταση κοσμοτέ με την βεβαίωση εγγραφής που και όλα είναι εντάξει τώρα.

Μαλιστα, ευχαριστώ. :)
Άρα προς το παρόν δε μπορώ να την ενεργοποιήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iamtacoc

Νεοφερμένος

Ο Τάσος Ρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τόσο καιρό δεν είχα δηλώσει το κινητό, και τώρα που προσπαθώ να κάνω μόνος μου την αίτηση online μου λέει οτι δεν εχω επισυνάψει τις φωτογραφίες κλπ. WHAT THE HELL PEOPLE?

Καλά να πάθεις Συμεών :whistle:

Είναι εξαιρετικά συμφέρουσα η προσφορά ελπίζω να συνεχίσουν έτσι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις αν τα φοιτητικα πακετα εχουν ημερομηνια ληξης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Συμπλήρωσα τη φόρμα της προσφοράς: https://www.whatsup.gr/el/studentregistration και όταν πάτησα εκεί που λέει ΕΓΓΡΑΦΗ μου έβγαλε μήνυμα ότι είναι λανθασμένα τα στοιχεία.Και μάλιστα το έκανα και 2η φορά και πάλι το ίδιο.
Το μόνο που θα μπορούσε να έχει κάποιο "λάθος" είναι ο τρόπος που έγραψα τον αριθμό ταυτότητας.Τα γράφω όλα κολλητά ή αφήνω κενό μεταξύ των γραμμάτων και των αριθμών;
Γενικά έχει ενεργοποιήσει κανείς τη συγκεκριμένη προσφορά που να μπορεί να βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top