ΑΠΘ: Αναστολή λειτουργίας μέχρι την Παρασκευή 27/9

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Από Δευτέρα ξεκινάει κανονικά το εξάμηνο, εκτός αν προκύψει τίποτα νεότερο. Όσοι δεν έχουν γραφτεί ακόμα στη σχολή δεν έχει σημασία, λογικά έρχεστε κανονικά. Τα μαθήματα είναι ανοικτά σε όλους και μπορεί να τα παρακολουθήσει όποιος θέλει.

περιμενε ρε μπορει να υπαρξει καμια καινουρια αποφαση απο την πρυτανεια για συνεχιση των κινητοποιησεων δεν ξερουμε ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Από Δευτέρα ξεκινάει κανονικά το εξάμηνο, εκτός αν προκύψει τίποτα νεότερο. Όσοι δεν έχουν γραφτεί ακόμα στη σχολή δεν έχει σημασία, λογικά έρχεστε κανονικά. Τα μαθήματα είναι ανοικτά σε όλους και μπορεί να τα παρακολουθήσει όποιος θέλει.

απο την στιγμη που δεν βγηκε προγραμμα που θα παμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Λέτε η γραμματεία να μου είπε ψέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εντάξει παίζει και σε κάθε σχολή να είναι διαφορετικά τα πράματα. Στη δική μου έχει βγει το πρόγραμμα για τους πρωτοετείς αλλά και για όλους, αν και δεν ε΄χει εγγραφεί κανένας ακόμα. Μπορεί να υπάρξει συνέχιση των κινητοποιήσεων αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα γίνονται μαθήματα. Ακόμα και σήμερα που υπάρχει αναστολή λειτουργίας στο ΑΠΘ , οι φοιτητές δίνουν κανονικά εξετάσεις. Προσωπικά δίνω αύριο το τελευταίο μάθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Λέτε η γραμματεία να μου είπε ψέματα;

Eγω που πηρα τηλεφωνο το πρωι παντως, μου ειπε απο Δευτερα....
Θα βγει και σχετικη ανακοινωση λεει στο σιτε της σχολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.
Eγω που πηρα τηλεφωνο το πρωι παντως, μου ειπε απο Δευτερα....
Θα βγει και σχετικη ανακοινωση λεει στο σιτε της σχολης
Εμένα μου είπε μόνο ότι θα βγει κάποια ανακοίνωση για το πότε.Δεν είπε κάτι για Δευτέρα...Άλλωστε γίνεται να αρχίσουν μαθήματα κανονικά ενώ παράλληλα να τρέχει και η εξεταστική μέχρι και την πρώτη εβδομάδα του Οκτωβρίου?Πάντα δεν αρχίζουν αφού έχει τελειώσει η εξεταστική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εμένα μου είπε μόνο ότι θα βγει κάποια ανακοίνωση για το πότε.Δεν είπε κάτι για Δευτέρα...Άλλωστε γίνεται να αρχίσουν μαθήματα κανονικά ενώ παράλληλα να τρέχει και η εξεταστική μέχρι και την πρώτη εβδομάδα του Οκτωβρίου?Πάντα δεν αρχίζουν αφού έχει τελειώσει η εξεταστική?

μην ψαχνεις λογικη στα πανεπιστημια...εμεις 30/9 δινουμε το τελευταιο μαθημα και 30/9 αρχιζουν τα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παιδια,ασχετο με το θεμα,σχετικο με το απθ.ειμαστε απθ,εστω καμαρα,ποιο λεωφορειο παιρνουμε για τουμπα ή βικελιδης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
υπαρχει κανενας πρωτοετης του τμηματος φιλολογιας απθ???ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στη φιλολογια και αν γινονται εγγραφες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
υπαρχει κανενας πρωτοετης του τμηματος φιλολογιας απθ???ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στη φιλολογια και αν γινονται εγγραφες??

Γνωστός μου δεν έχει γραφτεί ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
παιδια,ασχετο με το θεμα,σχετικο με το απθ.ειμαστε απθ,εστω καμαρα,ποιο λεωφορειο παιρνουμε για τουμπα ή βικελιδης?
Για τουμπα κατεβαινεις λευκο πυργο(επειδη δεν κανει σταση ακριβως στο λευκο θα πας στη μητροπολεως πχ σταση διαγωνιος) και παιρνεις το 12( για το γηπεδο θα κατεβεις στην κλεανθους και θα το παρεις ισια πανω με τα ποδια σε 5 λεπτα εισαι γηπεδο), για βικελιδης απο καμαρα παιρνεις το 10 νομιζω περναει μπροστα απο το γηπεδο. Τωρα για ενναλακτικες αν εισαι κεντρο για τουμπα δεν ξερω, για βικελιδης μπορεις να παρεις και το 58 το οποιο στριβει για πανοραμα, θα δεις το γηπεδο και θα κατεβεις στην κοντινοτερη σταση. Μπες και στο site του οασθ να δεις περισσοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Eγω που πηρα τηλεφωνο το πρωι παντως, μου ειπε απο Δευτερα....
Θα βγει και σχετικη ανακοινωση λεει στο σιτε της σχολης

Σου είπε ότι από Δευτέρα ξεκινάνε τα μαθήματα; Ότι να'ναι... Εμένα χθες το πρωί μου είπε όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Σου είπε ότι από Δευτέρα ξεκινάνε τα μαθήματα; Ότι να'ναι... Εμένα χθες το πρωί μου είπε όχι

Δε ξερω φιλε, τι να σου πω.... Εγω δεν ειμαι και απο Θεσ/νικη και δε ξερω αν πρεπει να ανεβω η οχι... Τα λεφτα για το πηγαινελα ειναι πολλα και δε μπορω να πηγαινο-ερχομαι για πλακα.... Τελοσπαντων, αμα μαθεις κατι πες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
τα μαθηματα μαλλον θα γινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Πάντως όλη την επόμενη βδομάδα έχει εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά στο ΑΠΘ σήμερα έγιναν καθόλου έγγραφες για αύριο γνωρίζετε τίποτα? Γνωρίζεται μήπως έχει δώσει το υπουργείο παράταση?
Ευχαριστώ εκ των πρότερων για τις απαντήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά στο ΑΠΘ σήμερα έγιναν καθόλου έγγραφες για αύριο γνωρίζετε τίποτα? Γνωρίζεται μήπως έχει δώσει το υπουργείο παράταση?
Ευχαριστώ εκ των πρότερων για τις απαντήσεις σας.

Μπα... Τίποτα όλες οι γραμματείες ηταν κλειστές.. και αύριο το ίδιο νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
για ιατρικη απθ ουτε αυριο εγγραφες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Πάντως όλη την επόμενη βδομάδα έχει εξεταστική

Δηλαδη ξεκινανε μαθηματα απο την αλλη Δευτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δηλαδη ξεκινανε μαθηματα απο την αλλη Δευτερα;;

Δε ξέρω... Η λογική πάντως αυτό λέει... Πως θα γίνεται εξεταστική και μαθήματα μαζί;

Αύριο κατά τις 9 μάλλον θα πάρω τηλέφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top