ΑΠΘ: Αναστολή λειτουργίας μέχρι την Παρασκευή 27/9

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγω παντως που πηγα σημερα λιγο ελειψε η αγαπητη γραμματεας μου να με διαολο στειλει. Ηταν κλεισμενη στην αιθουσα της με τα παραθυρα και την πορτα κλειστη και απεργουσε μαλλον. Οταν πηγα να ρωτησω κατι σχετικα με την βιολογια ........ νευρα νευρα νευρα. Της λεω καλα ευχαριστω και καλημερα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
ΣΤο απθ, όλες οι γραμματιες είναι κλειστές?
Γιατί σήμερα που πηγα μια βόλτα ήταν μια που γκρίνιαζε στον γιο της επειδή τους ζητούσαν λέει επικυρωμενα τα αντίγραφα και δεν τους έφτανε
που τους διχναν τα αυθεντικά.

Δεν καταλαβαινω αυτο που γκρινιαζουν. Ακουσα ενα σωρο παιδια που ολο κατι τους ελειπε. Ιντερνετ εχουμε, μπορουμε να δουμε τι ακριβως χρειαζεται. Στις οδηγιες λενε ξεκαθαρα να μην δωσουμε αυθεντικα (που ειναι λογικο) αλλα επικυρωμενα. Επισης, αν ενα παιδι δεν γνωριζει τι ειναι το επικυρωμενο αντιγραφο ή ρωταει εναν απο τους γονεις που σιγουρα θα ξερουν ή ρωταει στο ιντερνετ ή σε καποιον γνωστο.

Ιδιως αμα μενεις σε αλλη πολη και τρεχεις στην πολη φοιτησης για εγγραφη φανταζει ηλιθιοτητα να μην γνωριζεις τι εγγραφα χρειαζονται και μετα να κλαιγεσαι κιολας. Αμα ειναι καποιο παραπανισιο που δεν δηλωνοταν στις οδηγιες να πω ενταξει. Ωστοσο, εγω συνεχεια ακουω οτι δεν πηρανε την ''Βεβαιωση Προσβασης'' ή δεν πηγα επικυρωμενα. Νταξει λαθη συμβαινουν, αλλα μην κλαιγομαστε λες και φταινε οι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλα Χαρα μου , μην εξαπτεσαι , calm down :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εγω παντως που πηγα σημερα λιγο ελειψε η αγαπητη γραμματεας μου να με διαολο στειλει. Ηταν κλεισμενη στην αιθουσα της με τα παραθυρα και την πορτα κλειστη και απεργουσε μαλλον. Οταν πηγα να ρωτησω κατι σχετικα με την βιολογια ........ νευρα νευρα νευρα. Της λεω καλα ευχαριστω και καλημερα σας.




Πρωτη φορα ητανε... θα συνηθισεις! Καλη αρχη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Σιγα το πραγμα αν ειχαν τα πρωτοτυπα πας 2 λεπτα βγαζεις ενα αντιγραφω και στα επικυρωνουν στη γραμματεια δεν τρεχει και τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πιστευω πως με το καιρο θα συνηθισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σιγα το πραγμα αν ειχαν τα πρωτοτυπα πας 2 λεπτα βγαζεις ενα αντιγραφω και στα επικυρωνουν στη γραμματεια δεν τρεχει και τιποτα

Βασικα νομίζω ότι γι αυτό γκρίνιαζε, επειδή δεν της το επικυρωνε η γραμματεία...

Αλλά βασικα το θέμα είναι άλλο. Για να μπορεί να γκρινιάζει αυτή, σημαίνει ότι κάποια γραμματεία ήταν ανοιχτή, τη στιγμή που η σχολή μ, δεν έχει ανοίξει ούτε για μια μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Βασικα νομίζω ότι γι αυτό γκρίνιαζε, επειδή δεν της το επικυρωνε η γραμματεία...

Αλλά βασικα το θέμα είναι άλλο. Για να μπορεί να γκρινιάζει αυτή, σημαίνει ότι κάποια γραμματεία ήταν ανοιχτή, τη στιγμή που η σχολή μ, δεν έχει ανοίξει ούτε για μια μέρα...

ποια σχολη περασες??γιατι και η γραμματεια σε μενα ειναι συνεχεια κλειστη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Βασικα νομίζω ότι γι αυτό γκρίνιαζε, επειδή δεν της το επικυρωνε η γραμματεία...

Αλλά βασικα το θέμα είναι άλλο. Για να μπορεί να γκρινιάζει αυτή, σημαίνει ότι κάποια γραμματεία ήταν ανοιχτή, τη στιγμή που η σχολή μ, δεν έχει ανοίξει ούτε για μια μέρα...

Κοιτα να δεις η ειχε μονο το πρωτοτυπο και βαριοταν να τρεχει να βγαζει αντιγραφα η ακομα χειρωτερα ειχαν μονο αντιγραφα μη επικυρομενα αρα τζαμπα πηγαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μαθηματικό,
ΔΕν θα πρεπε να χουν βγάλει ανακοίνωση ότι θα υπάρξει παράταση?
Όχι τπτ άλλο, να μας φύγει και το άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar13

Νεοφερμένος

Η Μαρία Στεφανίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν θα γίνουν αυτές τις μέρες οι εγγραφές στην Ιατρική και αν θα αρχίσουν τα μαθήματα κανονικά από Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μαρια θεσσαλονικη μενεις ? Και αν ναι σε πιο φροντιστηριο πηγαινες ? :hmm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μαθηματικό,
ΔΕν θα πρεπε να χουν βγάλει ανακοίνωση ότι θα υπάρξει παράταση?
Όχι τπτ άλλο, να μας φύγει και το άγχος.

Γεια σου συνάδελφε! Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι στο πρόγραμμα του τμήματος μαθηματικών αναφέρουν ως έναρξη μαθημάτων τις 30 Σεπτέμβρη, την στιγμή που το ΑΠΘ έχει κυρύξει αναστολή της λειτουργίας του ως την Παρασκευή, 27 του μηνός. Βάλε και το σουκού 28,29, Δευτέρα ξεκινούν τα μαθήματα χωρίς καν να εχουν γίνει εγγραφές! Όχι τίποτα άλλο, να κάνουμε και εμείς εγγραφή να μας φύγει λίγο το άγχος.... φανταστείτε να μην δώσουν παράταση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γειά σου και σε σένα!
Πάντως πρόγραμμα έχουν βγάλει...
Εγώ προσωπικά θα παω από δευτέρα κανονικά για μάθημά (αν γίνει), κι ας είμαι και σε λάθος τμήμα!

ΠΑράταση σίγουρα θα δώσουν, δεν γίνεται να αφήσουν μια σχολή χωρίς φοιτητές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Τα μαθηματα πως θα αρχισουν αφου δεν βγηκε προγραμμα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΣΕ μας, βγήκε πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γειά σου και σε σένα!
Πάντως πρόγραμμα έχουν βγάλει...
Εγώ προσωπικά θα παω από δευτέρα κανονικά για μάθημά (αν γίνει), κι ας είμαι και σε λάθος τμήμα!

ΠΑράταση σίγουρα θα δώσουν, δεν γίνεται να αφήσουν μια σχολή χωρίς φοιτητές..

Σορρυ κιόλας αλλά πως θα κάνεις μάθημα χωρίς να έχουν γίνει καν εγγραφές? Οκ ξέρω το πανεπιστήμιο είναι ελεύθερο κτλ αλλά αν δεν έχεις καν παραλάβει οδηγό σπουδών που πας? Πιστεύω πάντως ότι και στην έναρξη των μαθημάτων θα δώοσυν παράταση... σιγά μην γίνει μάθημα χωρις καν να έχουμε κανει εγγραφή! :(

ΠΑράταση σίγουρα θα δώσουν, δεν γίνεται να αφήσουν μια σχολή χωρίς φοιτητές..

Σιγά, θα ξαναδώσουμε πανελλήνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ΣΕ μας, βγήκε πρόγραμμα.

τοτε θα αρχισετε απο δευτερα .εως ποτε ειναι η εγγραφες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τοτε θα αρχισετε απο δευτερα .εως ποτε ειναι η εγγραφες;

Ως την παρασκευή αλλά είπαμε έχουν απεργία ως τότε :P Καλά κρασά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΜΑ οποίος θέλει παρακολουθεί στο πανεπιστήμιο... ΑΚόμα και μη φοιτητές...
ΜΌνο τα εργαστήρια δεν γίνεται... κγι αφού ξέρω τι μαθηματα εχω και εχω το πρόγραμμα δεν χάνω τίποτα να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top