Αποσύρονται από την Ελλάδα τα μεγάλα ηλεκτρονιά site τζόγου.

Συμφωνείτε με την απόσυρση των διεθνών γραφείων στοιχημάτων;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 45.5%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 6 54.5%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P Δε μπορώ να μπω bwin να δω την αποδοση του Παοκ για αύριο.
Δυστυχως ουτε στα μεγάλα site.

Τι θα γίνει με τα χρήματα μου έλεος ...


:hmm: Ούτε σε κουμουνιστικό καθεστώς να ζούσαμε...
ντροπή

https://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_economyepix_2_11/08/2013_529706
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Φόκο αυτό παίζει να χει ένα χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φόκο αυτό παίζει να χει ένα χρόνο.
Ναι ειχε συζητηθεί πιο παλιά σε κάτι εφημερίδες αλλα τα site παιζανε κανονικα.

Τον Ιούνιο έπαιξα :worry: τώρα πήγα να παιξω τον ΠΑΟΚ και δε μπαινει και δε μπαινει ουτε bet365 , ούτε betfair.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ναι ειχε συζητηθεί πιο παλιά σε κάτι εφημερίδες αλλα τα site παιζανε κανονικα.

Τον Ιούνιο έπαιξα :worry: τώρα πήγα να παιξω τον ΠΑΟΚ και δε μπαινει και δε μπαινει ουτε bet365 , ούτε betfair.....
εγω μπαινω κανονικα στο bet365 focke.Σιγουρα ισχυει αυτη η νομοθεσεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εγω μπαινω κανονικα στο bet365 focke.Σιγουρα ισχυει αυτη η νομοθεσεια?
Mπορείς να δεις αποδόσεις; π.χ. του ΠΑΟΚ που με ενδιαφέρει η κανένα άλλο παιχνιδι. Εγώ δε μπορώ.

όταν αναφέρω έκλεισε εννοώ τις υπηρεσιες του αθλητικού betting.

Μπηκα bet365 τελικα και εγώ. Όμως bwin και betfair δεν μπαινουν

https://www.bet365.com/grmsg.asp
είδα τι συμβαίνει με το bet παιδια
το bet365.com δε μπαινει :)
το bet365.gr μπαινει κανονικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Θα ανοιξουν κανονικα πρακτορεια ( δε ξερω αν ειναι του οπαπ), στα οποια θα γινεται να παιζεις τα στοιχηματα που παιζεις στο ιντερνετ!!!
Δηλαδη καθε λογης μαλακια που υπαρχει(ποιος θα κανεις πρωτος σεντρα, αν θα μπει αυτογκολ κ.τ.λ) αλλα και κανονικους αγωνες με αποδοσεις διαφορετικες απο του ΟΠΑΠ... Τωρα δε ξερω αν αυτο επηρεασε τα σαιτ που εκλεισαν , ή αν βγηκε καποιος σχετικος νομος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top