Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑ.ΠΕΙ.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς άλλος που πέρασε στο ΔΕΣ ΠΑΠΕΙ (ωραιο ονομα)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Υπάρχουν άτομα σε αυτό το forum,τα οποία έχουν τελειώσει αυτή τη συγκεκριμένη σχολή;Αν ναι,θα ήθελα παρακαλώ να μου πείτε τις δικές σας εντυπώσεις για τη σχολή.

Επίσης,πόσοι από εσάς,που δώσατε φέτος Πανελλήνιες και κάνατε Μηχανογραφικό,δηλώσατε τη Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών,είτε ως πρώτη είτε ως δεύτερη επιλογή;

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ τη δήλωσα στο Πα.Πει και χωρίς να θέλω να υπερηφανευτώ, πιάνω και πιο """"μουράτες""" σχολές που θεωρούν πως είναι καλές
Κατά 99,9% θα είμαι εκεί. Εσύ? Αυτήν δήλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ τη δήλωσα στο Πα.Πει και χωρίς να θέλω να υπερηφανευτώ, πιάνω και πιο """"μουράτες""" σχολές που θεωρούν πως είναι καλές
Κατά 99,9% θα είμαι εκεί. Εσύ? Αυτήν δήλωσες?

Ναι,κατά 99,9% περνάω εκεί!Απ'ό,τι με έχουν πληροφορήσει,είναι πολύ καλή σχολή και όσοι την έχουν τελειώσει έχουν ήδη αποκατασταθεί επαγγελματικά!Βέβαια,έχω ακούσει και κάποια αρνητικά σχόλια,οπότε βρίσκομαι σε κάποια σύγχυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Βabletheone , μου φαίνεται πως μόνο εγώ και εσύ θα είμαστε στη Διεθνών φέτος!Θα έχουμε αποκλειστικότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ναι,κατά 99,9% περνάω εκεί!Απ'ό,τι με έχουν πληροφορήσει,είναι πολύ καλή σχολή και όσοι την έχουν τελειώσει έχουν ήδη αποκατασταθεί επαγγελματικά!Βέβαια,έχω ακούσει και κάποια αρνητικά σχόλια,οπότε βρίσκομαι σε κάποια σύγχυση!
Όταν λες ότι έχουν ήδη αποκατασταθεί επαγγελματικά, σε ποιους τομείς δηλαδή εργάζονται? Μηπως γνωρίζεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Όταν λες ότι έχουν ήδη αποκατασταθεί επαγγελματικά, σε ποιους τομείς δηλαδή εργάζονται? Μηπως γνωρίζεις? :hmm:

Ο ένας δουλεύει σε τράπεζα και η άλλη είναι στο Ευρωκοινοβούλιο!Για τη δεύτερη ξέρω ότι έκανε κάποια Μεταπτυχιακά.Για τον πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρη!Δεν τους ξέρω προσωπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Λες να μπούμε μόνο εμείς?
Πόσο έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Έτσι έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Οποιος φοιτα στο εν λογω τμημα θα ηθελα να μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα καθως εχω αρκετες απορίες για το συγκεκριμένο τμημα στο οποίο θα φοιτησω απο Σεπτέμβρη

Υπαρχει κανεις που περασε στην εν λογω σχολη?Δεν εχω βρει κανεναν μεχρι τωρα .Τι στο καλο!Μονος μου θα μαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top