Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ααα καταλαβα σ ευχαριστω :D...εγω εχω 18240 περιπου μορια και εκανα 10% για ιατρικες..αποφοιτος του 15 που εδωσα δευτερη φορα το 16....μαλλον απιθανο να γινει κατι και να μπω ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Είναι δυσκολάκι.Για οδοντιατρικές όμως καλές πιθανότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ναι το ξερω οτι είναι δυσκολακι αλλα δεν ξερω ελπιζω χαχαχα...εχω δηλωσει και οδοντιατρικη :) αν και το σκεφτομαι αν μπω λεμε τωρα γτ δεν με ενδιαφερει και τοσο οσο η ιατρική..μακαρι να γινει κατι.....αν και μαλλον ουτε καν :P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimis20

Νεοφερμένος

Ο Dimis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ναι το ξερω οτι είναι δυσκολακι αλλα δεν ξερω ελπιζω χαχαχα...εχω δηλωσει και οδοντιατρικη :) αν και το σκεφτομαι αν μπω λεμε τωρα γτ δεν με ενδιαφερει και τοσο οσο η ιατρική..μακαρι να γινει κατι.....αν και μαλλον ουτε καν :P:/:

Χαχα, ρε συ εγω εχω ελπιδες εχοντας βγαλει στα 8000 μορια :P


Μην αγχωνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marthakiriak

Νεοφερμένος

Η Marthakiriak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιαααα έχω και εγω ενα θεμα...ουσα απόφοιτος του 2017 έπιασα 18171 μόρια και όνειρο μου μεγάλο και δυσεπιτευκτο παράλληλα είναι η ιατρική.. .σκέφτομαι να κανω 10% λέτε να την πιάσω σε κάποια πολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Κάνε,δεν χάνεις κάτι.Αλλά δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα δεν νομίζω να πιάσεις Ιατρική το 2018 με 18200.Καλύτερο μου φαίνεται να ξαναδώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marthakiriak

Νεοφερμένος

Η Marthakiriak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω δωσει ηδη 2 φορες και δεν εχω αλλα αποθεματα ενέργειας και δύναμης...δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο γι'αυτό ρώτησα για το 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
18200 δυστυχώς δεν είναι αρκετά για Ιατρική με τα δεδομένα που έχουμε τα 2 τελευταία χρόνια.Συν τοις άλλοις πρέπει να σκεφτείς και τους άλλους που θα πάνε με 10%(6%) του χρόνου που θα ανταγωνιστείς.Ίσως πρέπει να συμβιβαστείς με κάποιο βιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimis20

Νεοφερμένος

Ο Dimis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ναι το ξερω οτι είναι δυσκολακι αλλα δεν ξερω ελπιζω χαχαχα...εχω δηλωσει και οδοντιατρικη :) αν και το σκεφτομαι αν μπω λεμε τωρα γτ δεν με ενδιαφερει και τοσο οσο η ιατρική..μακαρι να γινει κατι.....αν και μαλλον ουτε καν :P:/:

Τι έγινε τελικά; Τα κατάφερες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Λοιπόν έδωσα φέτος πανελλήνιες και εχασα την νομική για 6 μορια...με το 10% πιστεύετε ότι θα τα καταφερνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimis20

Νεοφερμένος

Ο Dimis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Λοιπόν έδωσα φέτος πανελλήνιες και εχασα την νομική για 6 μορια...με το 10% πιστεύετε ότι θα τα καταφερνα;

Μπορεις να δεις τις βασεις του 10% και να συγκρινεις με τα περσινα μορια που εβγαλες αν εδωσες τελευταια φορα το '16 η με τα προπερσινα αν εδωσες τελευταια το '15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μπορεις να δεις τις βασεις του 10% και να συγκρινεις με τα περσινα μορια που εβγαλες αν εδωσες τελευταια φορα το '16 η με τα προπερσινα αν εδωσες τελευταια το '15.

Λοιπόν η βάση του 2016 για την νομικη Κομοτηνής ήταν 17409 και φέτος η βάση για το 10% για οοσους έδωσαν το 2016 ήταν 17352...τι πιστευετε;έχω ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenastrav

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Φυσικά και έχεις ελπίδες! Μην το δένεις και κόμπο και πέσεις από τα σύννεφα αν δεν γίνει, αλλά έχεις μεγάλες πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Φυσικά και έχεις ελπίδες! Μην το δένεις και κόμπο και πέσεις από τα σύννεφα αν δεν γίνει, αλλά έχεις μεγάλες πιθανότητες.

Φυσικά και δεν το έχω δεδομένο απλά εντάξει εχω μόνο 6 μορια κάτω από την φετινή βάση...αν δεν τα καταφέρω τι να πω...δεν ήταν το τυχερό μου :/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Φυσικά και δεν το έχω δεδομένο απλά εντάξει εχω μόνο 6 μορια κάτω από την φετινή βάση...αν δεν τα καταφέρω τι να πω...δεν ήταν το τυχερό μου :/::P

Συνήθως να ξέρεις ισχύει : Βάση10%[χρονιάς πανελληνίων,ανακοίνωση επόμενης χρονιάς]>Βάση90%[χρονιάς πανελληνίων].Ειδικά σε σχολές όπως η νομική,σταθερά υψηλής ζήτησης,το βλέπω δύσκολο (υπάρχουν πιθανότητες βέβαια,αλλά βασίζονται σε μεταβολές της ζήτησης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Συνήθως να ξέρεις ισχύει : Βάση10%[χρονιάς πανελληνίων,ανακοίνωση επόμενης χρονιάς]>Βάση90%[χρονιάς πανελληνίων].Ειδικά σε σχολές όπως η νομική,σταθερά υψηλής ζήτησης,το βλέπω δύσκολο (υπάρχουν πιθανότητες βέβαια,αλλά βασίζονται σε μεταβολές της ζήτησης).

Οπότε εσύ πιστεύεις ότι δεν έχω ελπίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Έχεις.Το καλό είναι ότι 1)είναι επαρχία 2)είσαι στην βάση.Αλλά δεν μπορείς να ξέρεις με σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Έχεις.Το καλό είναι ότι 1)είναι επαρχία 2)είσαι στην βάση.Αλλά δεν μπορείς να ξέρεις με σιγουριά.


Φυσικά και δεν μπορείς απλά πιστεύω ότι το να ξαναδωσω είναι πιο ριψοκινδυνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ξέρετε αν φέτος θα ισχύσει το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top