Περίεργες αντιλήψεις για το σεξ, που είχατε σε παιδική ηλικία!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οσο πιο νωρις το κοψεις, τοσο καλυτερα :P
σαν το τσιγαρο ενα πραμα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μεχρι να μαθω τι ειναι σεξ, ηξερα οτι καθε ανθρωπος εχει γεννητικα οργανα (με ασαφη χρησιμοτητα) αλλα οχι οτι ολα τα αγορια εχουν το ιδιο μεταξυ τους και ολα τα κοριτσια αντιστοιχα. Πιστευα οτι ηταν τυχαιοτητα ασχετη με το φυλο ποιο οργανο θα σου τυχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι οτι ολα τα αγορια εχουν το ιδιο μεταξυ τους
φανταζομαι την ιδεα
σαν τα εργαλεια
αλλοι εχουμε πιρουνι,αλλοι κουταλι,αλλοι μαχαιρι ,αλλοι κατσαβιδι
ποικιλια..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
εγώ πάντως θυμάμαι πως όταν με ειχαν ρωτήσει στην ηλικία της πέμπτης δημοτικού "τί ειναι σεξ" είχα απαντήσει..
ένας άνδρας και μια γυναίκα φιλιούνται, συνέχεια....μετα βγάζει ο άνδρας τα ρουχα της γυναίκας και μετά μπαίνουν κατω απο τα παπλώματα και....η γυναίκα φωνάζει και ταυτόχρονα σηκώνουν τα πόδια τους και χτυπάνε τα σκεπάσματα...μετά ειναι ο ένας ξαπλωμένος δίπλα στον άλλο...τυλίγονται με το σεντόνι και ο άνδρας και η γυναίκ....βγαίνουν στο μπαλκόνι και καπνίζουν...
δεν φταίω εγώ η τηλεόραση φταίει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ μέχρι 2α-3η δημοτικού νόμιζα ότι για να συλλάβει μία γυναίκα αρκεί να φιληθεί και να χαϊδευτεί με κάποιον. Το τραγικό είναι ότι νόμιζα ότι αυτός ο κάποιος θα μπορούσε να είναι μία δεύτερη γυναίκα. Damn me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ μέχρι 2α-3η δημοτικού νόμιζα ότι για να συλλάβει μία γυναίκα αρκεί να φιληθεί και να χαϊδευτεί με κάποιον. Το τραγικό είναι ότι νόμιζα ότι αυτός ο κάποιος θα μπορούσε να είναι μία δεύτερη γυναίκα. Damn me.

Μηπως επαιζες πολυ sims (το πρωτο που βγηκε)?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πιστευα οτι ηταν τυχαιοτητα ασχετη με το φυλο ποιο οργανο θα σου τυχει


η φετινη (ξεν-ερωτική) εμπειρία ενός φίλου μου με μια ατελειωτη ξανθιά τουρίστρια
μας πείθει ότι δεν είχες πέσει και πάρα πολύ έξω
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι μόνο Sims 2 παίζω. :P Το 1 ούτε καν.

Στο πρωτο ετσι εμενε εγκυος η γυναικα:P Αν θυμαμαι καλα μπορουσε να γκαστρωθει και απο αλλη γυναικα οπως ειπες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγώ πάντως θυμάμαι πως όταν με ειχαν ρωτήσει στην ηλικία της πέμπτης δημοτικού "τί ειναι σεξ" είχα απαντήσει..
ένας άνδρας και μια γυναίκα φιλιούνται, συνέχεια....μετα βγάζει ο άνδρας τα ρουχα της γυναίκας και μετά μπαίνουν κατω απο τα παπλώματα και....η γυναίκα φωνάζει και ταυτόχρονα σηκώνουν τα πόδια τους και χτυπάνε τα σκεπάσματα...μετά ειναι ο ένας ξαπλωμένος δίπλα στον άλλο...τυλίγονται με το σεντόνι και ο άνδρας και η γυναίκ....βγαίνουν στο μπαλκόνι και καπνίζουν...
δεν φταίω εγώ η τηλεόραση φταίει.....
κι αν δεν καπνιζεις:D:D:Dχαχα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πιστεύω πως όλοι προτού ανακαλύψουμε τι σημαίνει σεξ και βλέποντας με το αθώο, παιδικό μυαλό μας τον κόσμο, είχαμε κάποιες περίεργες αντιλήψεις για το σεξ ως παιδιά. :clapup:
Για πείτε, για πείτε. :)
Όταν είδα για πρώτη φορά σε ένα βενζινάδικο να βάζει ο βενζινάς την αντλία στο ρεζερβουάρ του αυτοκινήτου, νόμιζα πως το...... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Αρχές δημοτικού....

Νόμιζα και οι κοπέλες έχουν πέος, απλά τους το κόβουν -.-
Νόμιζα ότι και οι κοπέλες μπορούν να κατουρήσουν όρθιες ,απλά ζορίζονταν με το στόχο... :D
Δεν ήξερα ότι υπήρχε σπέρμα, το θεωρούσα και αυτό ούρα -.-
Το σεξ το θεωρούσα φιλιά στο κρεβάτι, γιατί αυτό έβλεπα στις ταινίες -.-

Μετά κάτι έμαθα. Αυτό που κατάλαβα τότε ,αντί του κανονικού, ήταν ότι το σεξ γίνετε με τρίψιμο των γεννητικών, και όχι με ισχωρή.. :D

Αργότερα όταν τα ξεκαθάρισα, σχεδόν, νόμιζα ότι όσο περισσότερο σπέρμα μπει, τόσο περισσότερο αυξάνονται οι πιθανότητες να κάνει δίδυμα η γυναίκα -.- .Για αυτό έλεγα, όταν το κάνω, λίγο θα βάλω και το άλλο έξω :D

Σε μεγαλύτερη ηλικία είδα, καταλάθος, την ξαδέρφη μου γυμνή όταν ντυνόταν, και τότε τα ξακαθάρισα για τα καλά -.- .Στο γυμνάσιο πλέον τα μάθαμε όλα -.-

Thats my story -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Νόμιζα ότι και οι κοπέλες μπορούν να κατουρήσουν όρθιες ,απλά ζορίζονταν με το στόχο... :D

Αυτό αληθεύει, φυσικά και μπορούν, απλά οι περισσότερες δεν το ξέρουν... :)

Θυμάμαι στο δημοτικό πολλά παιδιά νομίζανε ότι για να συλλάβει μια γυναίκα και να μείνει έγκυος πρέπει να καταπιεί το ανδρικό σπέρμα από το στόμα. Όταν προσπαθούσα να τους εξηγήσω ότι, τελοσπάντων, "αλλού" πρέπει να χυθεί το σπερματικό υγρό και όχι στο στόμα, με κορόιδευαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Θυμάμαι στο δημοτικό πολλά παιδιά νομίζανε ότι για να συλλάβει μια γυναίκα και να μείνει έγκυος πρέπει να καταπιεί το ανδρικό σπέρμα από το στόμα.

Αυτό το είχα ακούσει από κάποια άλλα παιδιά όταν ήμουν κι εγώ στο δημοτικό και είχα ψιλοαηδιάσει :P:hehe:..πάλι καλά που δεν είναι έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χμ, ναι ειχα μια περιεργη αντιληψη. Ποτέ το σεξ, δεν το ελεγα ''ερωτα''. Η για να το πω καλυτερα, τη λεξη ερωτα, δε θυμαμαι να την ξεστομισα ποτε οταν αναφερομουν στην πραξη. Δεν ετυχε βεβαια να το συζητησω ποτε για να τα ξεχωρισω. Ηταν μεχρι να αντιληφθω την διαφορα των λεξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μικρή, πολύ μικρή νόμιζα πως στην άκρη της γης υπήρχε ένας κινέζος με ένα καροτσάκι (σαν παγωτατζής) κι εκεί μέσα είχε κάτι σποράκια που έμοιαζαν με πασατέμπους και τα έπερνε η γυναίκα και κάπως έτσι έμενε έγγυος.

γύρω στα 7 πάντως ο ντάντυ μου έκανε μια ωμή και πλήρη ενημέρωση με -σχεδόν- όλες τις λεπτομέρειες οπότε, από εκεί και πέρα δεν έμειναν και πολλά για να τα αφήσω στην φαντασία μου. κρίμα πάντως γιατί είχε ενδιαφέρον η φάση με τον κινέζο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
γιατι κινεζο??κ οχι γιαπονεζο π.χ.??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
γιατι κινεζο??κ οχι γιαπονεζο π.χ.??
α εσύ εκεί κόλλησες; δηλαδή όλα τα άλλα είναι φυσιολογικά :P
δεν νομίζω πως ήξερα την ύπαρξη των γιαπωνέζων τότε:hmm:
Κίνα, Ιαπωνία,Κορέα όλα ένας αχταρμάς :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top