Περίεργες αντιλήψεις για το σεξ, που είχατε σε παιδική ηλικία!

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ απ'οσο θυμάμαι άργησα να ρωτήσω για αυτό το θέμα. Στα 6 νομίζω μου είχε πει ότι είναι κάτι με πεταλουδίτσες.Είχα ξαναρωτήσει όταν ήμουν περίπου στα 10 μαζί με την αδερφή μου που ήταν δύο χρόνια μεγαλύτερη αλλά αυτήν την φορά σχετικά με κάποιες στάσεις που είχα ακούσει και γιατί όλοι γελούσαν μαζί μου, που η ζακέτα μου έγραφε 69 :redface: Μας το εξήγησε πολύ απλά και εκεί ήταν λίγο σοκ χαχα
Επίσης πίστευα μέχρι αρκετά μεγάλη ηλικία ότι το αντρικό μόριο αποκαλείται και όρχεις. Δεν τα ξεχώριζα. Έτσι όταν είδα το γάμος αλα ελληνικά και έλεγε "έχω τρία αρ**δια" δεν γέλασα γιατί νόμιζα ότι και το πέος είναι όρχις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Όπως οι περισσότεροι, πίστευα οτι ο άντρας τρίβει ο μόριο του στο αιδοίο της γυναίκας...
τι στη γέννα τα μωρά βγαίνουνε απο τον ποπό..
οτι για να μείνει μια γυναίκα έγκυος πρέπει να βάζει ένα μαξιλάρι στην κοιλιά οταν πάει για ύπνο (ενα ολόκληρο καλοκαίρι κοιμόμουν με μαξιλάρι στη κοιλιά.. και ας μου έλεγε η αδερφή μου οτι δεν γίνονται έτσι τα παιδιά)..
οτι οταν η γυναίκα έχει περίοδο, τα αίματα προέρχονται απο το ωάριο που έχει σπάσει (το φανταζόμουν σαν αυγό στρουθοκάμηλου ).. έμαθα την αλήθεια στο γυμνάσιο..
όταν έβλεπα σαπουνόπερες και γλωσσοφιλιόντουσαν, δεν το καταλάβαινα,και πίστευα οτι ο ενας προσπαθεί να βάλει αέρα στο στόμα του άλλου..
οτι οι όρχεις δεν είναι "κολλημένοι"..ο ένας είναι κολλημένος δεξιά το πέος και ο άλλος αριστερά στο πέος..
οτι το προφυλακτικό είναι χάπι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Όπως οι περισσότεροι, πίστευα οτι ο άντρας τρίβει ο μόριο του στο αιδοίο της γυναίκας...
τι στη γέννα τα μωρά βγαίνουνε απο τον ποπό..
οτι για να μείνει μια γυναίκα έγκυος πρέπει να βάζει ένα μαξιλάρι στην κοιλιά οταν πάει για ύπνο (ενα ολόκληρο καλοκαίρι κοιμόμουν με μαξιλάρι στη κοιλιά.. και ας μου έλεγε η αδερφή μου οτι δεν γίνονται έτσι τα παιδιά)..
οτι οταν η γυναίκα έχει περίοδο, τα αίματα προέρχονται απο το ωάριο που έχει σπάσει (το φανταζόμουν σαν αυγό στρουθοκάμηλου ).. έμαθα την αλήθεια στο γυμνάσιο..
όταν έβλεπα σαπουνόπερες και γλωσσοφιλιόντουσαν, δεν το καταλάβαινα,και πίστευα οτι ο ενας προσπαθεί να βάλει αέρα στο στόμα του άλλου..
οτι οι όρχεις δεν είναι "κολλημένοι"..ο ένας είναι κολλημένος δεξιά το πέος και ο άλλος αριστερά στο πέος..
οτι το προφυλακτικό είναι χάπι..
θα μπορουσαν να γινουν σεναριο για οσουν θελουν να χτυπανε παρανοιες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
οτι οι όρχεις δεν είναι "κολλημένοι"..ο ένας είναι κολλημένος δεξιά το πέος και ο άλλος αριστερά στο πέος..

Οι όρχεις δεν είναι κολλημένοι :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πίστευα ότι το ζευγάρι παντρεύεται, μετά κοιμούνται μαζί ΜΕ τα ρούχα του γάμου και το πρωί η γυναίκα έχει φουσκωμένη κοιλιά. Κάτι σαν θεόκουλο τελετουργικό. Εννοείται ότι αν δεν έχεις παιδιά κάτι έχασες από τα βήματα (κοιμήθηκες με πυτζάμες αντί για το νυφικό του γάμου ξέρω γω). Αυτά μέχρι να πάω τρίτη δημοτικού και να μου δείξουν με τις Barbie πώς γίνεται το κοκό οι ξαδέρφες μου που ήταν 2 και 3 χρόνια μεγαλύτερες αντίστοιχα. Το βρήκα ψιλοσιχαμένο και τι είναι προφυλακτικό άργησα επίσης να χαμπαριάσω.

Το πιο αηδιαστικό όμως για το παιδικό μου μυαλό ήταν στην τρίτη δημοτικού το καλοκαίρι. Βράδυ τώρα, 12-1 και πάιζαμε nintendo στην τηλεόραση κάτι οικογενειακών φίλων και μας είχαν ξεχάσει και έτρωγαν στο μπαλκόνι σουβλάκια. Ε κάποια στιγμή θέλαμε να βγάλουμε να φυσήξουμε την κασέτα και κλείνοντας την κονσόλα φάνηκε το καμένο κανάλι από πίσω με ένα αιδοίο στη φόρα κι από κάτω με τεράστια γράμματα "ΚΑ%^&ΡΑ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΑ".

ποκερ φεησηζ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οτι οι όρχεις δεν είναι "κολλημένοι"..ο ένας είναι κολλημένος δεξιά το πέος και ο άλλος αριστερά στο πέος...

Αυτό μέχρι σε αρκετά μεγάλη ηλικία το πίστευα και εγώ!:P

Οι όρχεις δεν είναι κολλημένοι :look:

Φαντάζομαι εννοεί στο ίδιο "σακουλάκι"! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Φαντάζομαι εννοεί στο ίδιο "σακουλάκι"! :P


ναι βρε,αυτό εννοώ! ε μην περιμένετε να τα ακούσετε επιστημονικά απο εμένα :P
εγώ πάντως.. "κολλημένους" τους βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Κάποτε είχε έρθει ένας φίλος του πατέρα μου στο σπίτι και έτυχε να παίζει η τιβί μια ταινία με τον Τέλι Σαβάλλας και σε μια στιγμή έδειξε μια ασιάτισσα ηθοποιό, οπότε πετάγεται ο φίλος του πατρός και αναφωνεί: "Πω πω, κινέζα. Αυτές το μ..νί το έχουν στραβό!!" και κακάριζε από τα γέλια.

Ε κι εγώ το χαψα, γιατί 7-8 χρονών δεν είχα προλάβει να δω ούτε τσόντα με ασιάτισσες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heartie

Νεοφερμένος

Η Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι το φύλο των παιδιών διαπιστώνεται με ηλεκτρονικό τρόπο(βγαίνει σε οθόνη μετά
τη γέννηση του παιδιού)... Βέβαι τότε ήμουν κάτω των 10 ετών... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
εγώ όταν ήμουν πολύ μικρός νόμιζα πώς όλοι οι άνδρες έχουμε μία μαγική-μυστική συνταγή με την οποία φτιάχνουμε κάτι σαν σκόνη το οποίο το ρίχνουμε στο φαγητό και έτσι όσες γυναίκες το φάνε μένουν έγκυες......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
επειδη απο μικρη με ειχαν μαθει να βλεπω τβ οχι μονο παιδικα,νομιζα οτι οταν ενα ζευγΑρι φιλιεται για πολλη ωρα κατω απο τα σεντονια κανουν τα παιδια.Μετα νομιζω μου ηρθαν απο μονη μ δεν τ εψαξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νταξ, ότι "στοματικός έρωτας" είναι τα πολύ παθιάρικα φιλιά ξέρωγω.
ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ. :mad:

Επίσης, αφού έμαθα τι είναι τελικά, νόμιζα ότι αφορούσε μόνο άντρες αυτό κι ότι γενικά το κάνουν μόνο σε άντρες, μετά έμαθα και για τις γυναίκες και είχα πάθει ΣΟΚ.:mad:
Α μωρέ τι αθώο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν δημιουργήσει την εντύπωση οτι το σεξ είναι κάτι κακό, ποτέ δεν μιλάγαμε γι'αυτό εννοείται και ακόμα κι όταν εδειχνε σκηνές όπου ένα ζευγάρι φιλιόταν στην τηλεόραση άλλαζαν κανάλι.
Πίστευα οτι αυτά τα κάνουν μόνο οι ''ανήθικοι''.
Δεν μπορούσα να διανοηθώ καν οτι οι γονείς μου/θείοι μου κλπ (γενικά συγγενικά μου ζευγάρια) κάνουν σεξ, πίστευα απλά οτι κοιμούνται μαζί κι έτσι γεννιούνται τα παιδιά. Σαν να φυτρώνει κάτι στην κοιλιά της γυναίκας και μετά γίνετε μωρό:P.

Επίσης, αφού έμαθα τι είναι τελικά, νόμιζα ότι αφορούσε μόνο άντρες αυτό κι ότι γενικά το κάνουν μόνο σε άντρες, μετά έμαθα και για τις γυναίκες και είχα πάθει ΣΟΚ.:mad:

χαχ, και γω το πίστευα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ότι τα προφυλακτικά μπαίνουν στα βυζιά της γυναίκας -__-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Δεν μπορούσα να διανοηθώ καν οτι οι γονείς μου/θείοι μου κλπ (γενικά συγγενικά μου ζευγάρια) κάνουν σεξ, πίστευα απλά οτι κοιμούνται μαζί κι έτσι γεννιούνται τα παιδιά. Σαν να φυτρώνει κάτι στην κοιλιά της γυναίκας και μετά γίνετε μωρό.

Εγώ πίστευα οτι τα παιδιά τα δίνει ο θεός αφού πρώτα ευλογήσει τον γάμο τους χωρίς να χρειαστεί να κάνουν τίποτα απο μόνοι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν ήξερα τι είναι ή τι κάνει το ζευγάρι, αλλά νόμιζα ότι το κάνουν μόνο όταν θέλουν ενά παιδί. Δηλαδή σκεφτόμουν ότι οι γονείς μου έκαναν δύο φορες σεξ, μία για μένα και μία για τον αδερφό μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
έκαναν δύο φορες σεξ, μία για μένα και μία για τον αδερφό μου



αυτο δεν ειναι περίεργο
( για παντρεμένο ζευγάρι τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
αυτο δεν ειναι περίεργο
( για παντρεμένο ζευγάρι τουλάχιστον)

Ναι αλλά έτσι κι αλλιώς δεν έιναι σίγουρο ότι πιάνεις παιδί με την μία. Αν και νομίζω πως το να σταματήσεις το σεξ στα 30 δεν είναι και το πιο φυσιολογικό πράγμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το να σταματήσεις το σεξ στα 30 δεν είναι και το πιο φυσιολογικό πράγμα....

συμφωνοι, μπρο

οσο πιο νωρις το κοψεις, τοσο καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top