Τα μυστικά για καλή φοιτητική ζωή

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
θελω να θεσω το εξης ερωτημα..ποια ειναι τα μυστικα για μια καλη φοιτητικη ζωη.παιζει ρολο τοσο η πολη?οσο πιο πολλα εχει τοσο πιο καλα λενε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marialicious

Νεοφερμένος

Η Marialicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κοίτα...εξαρτάται και από τον χαρακτήρα και τα "θέλω" του κάθε ατόμου...έχει άλλους που περνάνε super σε μικρές πόλεις και δεν βαριούνται και έχει και άλλους που μετά τα 2 πρώτα έτη βαριούνται επειδή τα έχουν δει όλα....Κατά την γνώμη μου η καλή παρέα είναι πάνω από όλα για να περάσεις μία καλή φοιτητική ζωή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
θελω να θεσω το εξης ερωτημα..ποια ειναι τα μυστικα για μια καλη φοιτητικη ζωη.παιζει ρολο τοσο η πολη?οσο πιο πολλα εχει τοσο πιο καλα λενε!!!

Εγώ νομίζω ότι δεν παίζει ΤΟΣΟ μεγάλο ρόλο η πόλη..:worry: βέβαια,αν σπουδάζεις σε μια μεγάλη πόλη όντως έχεις πιο πολλά πράγματα να κάνεις και διαφορετικές επιλογές,αλλά είμαι της άποψης ότι όπου και να είσαι φοιτητής περνάς καλά! :D Παντού θα κάνεις καινούριες παρέες και θα δεις διαφορετικά πράγματα από όποια πόλη και αν έρχεσαι :)
Βέβαια,φοιτήτρια δεν είμαι ακόμα,αλλά γύρω στον Οκτώβρη,θα τα επιβεβαιώσω τα παραπάνω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
ιωαννινα φοιτητικη ζωαρα:):clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως παίζει ρόλο η σχολή αλλά η παρέα! Είμαι Θεσ/νικη ενάμιση χρόνο και τώρα άρχισα να την απολαμβάνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ 3 χρόνια είμαι θεσσαλονίκη και την έχω σιχαθεί :sick:
Γαμώ τον ΟΑΣΘ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Να φανταστω οταν ολοι λετε μεγαλες πολεις εννοειτε μονο Θεσσαλονικη και αθηνα ετσι; Γιατι μονο σε αυτες μπορεις να κανεις συνεχως νεα πραγματα... Παντως συμφωνω πως αν βρεις καμια καλη παρεα δεν εχει σημασια σε ποια πολη βρισκεσαι, παντου σχεδον αν θες περνας καλα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
εγώ 3 χρόνια είμαι θεσσαλονίκη και την έχω σιχαθεί :sick:
Γαμώ τον ΟΑΣΘ:P

χααχααχαχ τα λεωφορεια ΑΠΛΑ ΑΠΑΛΕΥΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μια χαρά είναι τ'αστικά. Έχουν βάλει και ερ κοντίσιον!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Τι λέτε μωρέ?? Επειδή τυχγάνει Π/Σ να έχει λίιιιγο παραπάνω κόσμο, είναι απάλευτα??? :P

Πηγαίνετε στον ΟΑΣΑ να δείτε την γλύκα..Δινοπάθησα μέχρι να συννενοηθώ με κάποιον που ήξερε τις στάσεις..!:mad: Ο οδηγός ιδέα δεν είχε...! Να λέμε και ευχαριστώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βασικά καθημερινές είναι το χάος. Το ΠΣΚ αδειάζει η πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Τι λέτε μωρέ?? Επειδή τυχγάνει Π/Σ να έχει λίιιιγο παραπάνω κόσμο, είναι απάλευτα??? :P

Πηγαίνετε στον ΟΑΣΑ να δείτε την γλύκα..Δινοπάθησα μέχρι να συννενοηθώ με κάποιον που ήξερε τις στάσεις..!:mad: Ο οδηγός ιδέα δεν είχε...! Να λέμε και ευχαριστώ! :P

αχαχχα δεν ξερω ποιο λεωφορει δουλευεις κοπελια αυτο παντως που παιρνω εγω ειναι στην κυριολεξια ολη μερα πιτα:P καλα μην μιλησω και για αυτα που περνανε απο τα πανεπιστημια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ρε στο 78Ν μετά τις 2 έχετε μπει ?
Ε όποιος έχει μπει έχει νιώσει τη φρίκη. Έχουμε ξεπεράσει αυτό που λέμε είμαστε σαν σαρδέλες. Χειρότερα! Σε λίγο θα ανεβαίνουμε και πάνω απο το λεωφορείο και θα κρεμόμαστε απο τα παράθυρα. Να κάπως έτσι:


*και η πλάκα είναι να έτσι όπως είσαι μέσα στο λεωφορείο στριμωγμένος και δεν μπορείς να πάρεις αέρα να διαβάζεις το περίφημο: χρησιμοποιώ το λεωφορείο για καλύτερη ποιότητα ζωής" ή το άλλο "χρησιμοποιώ το λεωφορείο γιατί έτσι μαρέσει":kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
αχαχαχ οπως τα λες φιλος (αν και αυτο μου τυχαινει με αλλα λεωφορεια προς δυτικες συνοικιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ναι είναι πρόβλημα με το 78Ν...Ένα λεωφορείο νομίζω κυκλοφόρει?? Ντροπή...Ίδιως ΠΣΚ...Χαμός γίνεται..!Παλιά έπαιρνα το 12 ή το 14 μιας και έμενα Τούμπα .. Τώρα που μένω κέντρο δεν χρειάζεται! :P Καμιά φορά παίρνω το 8 ή το 31 για τα ΚΤΕΛ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
αχαχαχ οπως τα λες φιλος (αν και αυτο μου τυχαινει με αλλα λεωφορεια προς δυτικες συνοικιες)
Πω γαμησέ τα...αυτά τα σάπια μπλε αστικά που είναι γεμάτα ότι ώρα και να τα πάρεις + που σταματάνε σ'ενα συγκεκριμένο φανάρι για 15'.:/:
Αυτός είναι ένας λόγος που από Σεπτέμβρη θα νοικιάσω κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
και τα αστικα στα ιωαννινα ειναι πηχτρα ειδικα το πρωι που περιμενω για να παω στο τει σαν σαρδελες δεν παλευεται και για να κατσεις ουτε για αστειο αλλα τα ιωαννινα ειναι τελεια αμα εχεις και καλη παρεα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marialicious

Νεοφερμένος

Η Marialicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παντού είναι τέλεια αν έχεις καλή παρέα...Στα Ιωάννινα σίγουρα ένας λόγος παραπάνω να περάσεις καλά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγώ 3 χρόνια είμαι θεσσαλονίκη και την έχω σιχαθεί :sick:
Γαμώ τον ΟΑΣΘ:P
Λιγα τα λογια σας για τη Θεσσαλονικη!!! Γιατι την σιχαθηκες βρε; Μια χαρα πολη! Εγω παρακαλαω να πεσουν οι βασεις και να ειμαι εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top