Επαναληπτικές: [13/6/2013] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν στις Επαναληπτικές Εξετάσεις, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Τα νήμα θα παραμείνει κλειστό μέχρι αύριο το πρωί.

Στο αρχικό πόστ θα ανέβουν τα θέματα και ενδεικτικές λύσεις όταν δημοσιευθούν στο ίντερνετ.

Καλή επιτυχία! :D

Θέματα!
Ενδεικτικές Απαντήσεις!

Προηγούμενα μαθήματα:
Επαναληπτικές: [8/6/2013] Νεοελληνική Γλώσσα
Επαναληπτικές: [10/6/2013] Βιολογία Γενική Παιδείας
Επαναληπτικές: [10/6/2013] Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής
Επαναληπτικές: [10/6/2013] Ιστορία Γενικής Παιδείας
Επαναληπτικές: [11/6/2013] Φυσική Κατεύθυνσης
Επαναληπτικές: [11/6/2013] Νεοελληνική Λογοτεχνία
Επαναληπτικές: [12/6/2013] Χημεία - Βιοχημεία
Επαναληπτικές: [12/6/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
Επαναληπτικές: [12/6/2013] Ιστορία Κατεύθυνσης
Επαναληπτικές: [12/6/2013] Βιολογία Κατεύθυνσης


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.
Καλή προσπάθεια σε όλους τους υποψηφίους και καλά αποτελέσματα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τι θα γίνει; Θα περιμένουμε πολύ ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το απόγευμα στις 5 νομίζω ότι δίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
πιο απλα μου φαινονται τα θεματα.. ειναι σαν του 2012 σε δυσκολια και ποσοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
δεν τα λες και πιο απλά..δύσκολα είναι όπως πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
κοιτα απο τις κανονικες ειναι πιο ευκολα παντως.. κλασσικα ερωτηματα με φροντιστηριακες διατυπωσεις βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κοιτα απο τις κανονικες ειναι πιο ευκολα παντως.. κλασσικα ερωτηματα με φροντιστηριακες διατυπωσεις βλεπω
έξω από το χορό πολλά τραγούδια λένε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ναι οκ αν ειναι να αρχισουμε παλι με τετοια που πριν 1 μηνα γεμιζαμε σελιδες ολοκληρες να μαλωνουμε αστο.... την αποψη μου λεω αν σου φαινονται δυσκολα δεν ειναι δικο μου προβλημα.. και πανελληνιες εχω δωσει ξερω να κρινω και καταλαβα οτι αν ειναι δυσκολα η οχι τα θεματα δεν εχει καμια σχεση με το αγχος ( no offense στο προσωπο σου εννοειται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
και καταλαβα οτι αν ειναι δυσκολα η οχι τα θεματα δεν εχει καμια σχεση με το αγχος

ναι,οκ...κάνεις μεγάλο λάθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
α μπα για εξηγησε το λιγο αυτο...... οχι οτι θα μου αλλαξεις γνωμη γιατι απο τη στιγμη που περασα την διαδικασια πανελληνιες εχω προσωπικη εμπειρια που ειναι ανωτερη απο ολες τις φημες που κυκλοφορουν.. το αγχος μπλοκαρει το μυαλο, δεν κανει ενα θεμα δυσκολο η ευκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
α μπα για εξηγησε το λιγο αυτο...... οχι οτι θα μου αλλαξεις γνωμη γιατι απο τη στιγμη που περασα την διαδικασια πανελληνιες εχω προσωπικη εμπειρια που ειναι ανωτερη απο ολες τις φημες που κυκλοφορουν.. το αγχος μπλοκαρει το μυαλο, δεν κανει ενα θεμα δυσκολο η ευκολο

ε ναι..μπλοκαρει το μυαλο συνεπως σου φαίνονται εκεινη τη στιγμη δυσκολα τα θεματα και δε μπορεις να λυσεις τιποτα..οταν βγεις απο την αιθουσα και τα συζητησεις θα σου φανουν πιο βατα! προσεξε..όχι εύκολα,βατά!

επομένως ,αν ησουν μεσα στην αιθουσα αλλιως θα τα εβλεπες..


και εγω εχω δωσει πανελληνιες και ξερω πως ειναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Προφανώς και στα συγκεκριμένα θέματα ένας καλά διαβασμένος μαθητής είχε την γνώση να γράψει άριστα.
Δεν βλέπω κάτι το διαφορετικό ή το εξωπραγματικό.Ασκήσεις λογικής μέσα από κάθε σοβαρό βοήθημα είναι.Ασκήσεις στο πνεύμα τον πανελλαδικών.

Τα θέματα μου άρεσαν αρκετά.Για επαναληπτικές έπρεπε να είναι πιο απαιτητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gth

Νεοφερμένος

Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δ4 απαραδεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top