Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,839 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,177 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα προτερήματα και τα ελαττώματα μας

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 20:18, 07-06-13:

Σαν άνθρωποι, όλοι μας έχουμε και από τα δύο...
Εσείς,ποια πιστεύετε ότι είναι τα κύρια προτερήματα και ποια τα κύρια ελαττώματά σας,όσον αφορά το χαρακτήρα ή τη συμπεριφορά (γενικώς όσον αφορά τον εαυτό σας) ;
Ξεκινώντας εγώ, νομίζω ότι βασικό μου προτέρημα είναι το ότι έχω αυτοέλεγχο όσον αφορά κάποια συναισθήματα όπως θυμός,ενθουσιασμός,κτλ, εννοώ, δεν τα εξωτερικεύω και πολύ, όπως επίσης και είμαι αρκετά ψύχραιμη σε πολλές περιστάσεις.
Τώρα σαν ελάττωμά μου, θα έλεγα ότι κάποιες φορές .. παρεξηγώ πάρα πολύ εύκολα ή βιάζομαι να βγάλω συμπεράσματα για πρόσωπα/γεγονότα/καταστάσεις,κτλ...
Παρακάτω τώρα...
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Φοιτητής

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 21:06, 07-06-13:

Χμμ..
..το πιο βασικό προτέρημά μου θα έλεγα πως είναι ότι δεν εμπιστεύομαι τόοο εύκολα ό,τι μου πλασάρουν..δηλαδή θέλω να επεργαστώ πρώτα όσα γνωρίζω, γιατί την έχω πατήσει μια φορά και δε θέλω να μου ξανασυμβεί.. Ακόμη, γνωρίζω καλά τον εαυτό μου και αναγνωρίζω τις δυνατότητές μου χωρίς να καυχιέμαι γι'αυτές..ό,τι κάνω, το κάνω για μένα και όχι για να "πουλήσω" μούρη..
Ελάττωμα τώρα..δεν έχω καθόλου εγωισμό! Και δε μου αρέσει αυτό..κι επίσης, νοιάζομαι τόσο για τους γύρω μου που μερικές φορές φτάνω στο σημείο να γίνομαι θύμα εκμετάλλευσης..να με χειρίζονται, όπως θέλουν αυτοί και να μη μπορώ να "έχω το πάνω χέρι"..
2
Παράθεση

georgia...! (π = 3,14159 26535...)

Φοιτητής

H π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πάτρας . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H georgia...! έγραψε: στις 21:22, 07-06-13:

τα προτερηματα μου ειναι οτι ειμαι διεκδικητικη ,κοινωνικη , προσιτη, και εχω εμφυτο ταλεντο να μπορω να ψυχολογησω και να χαρακτηρησω ενα ατομο απο την πρωτη φορα που θα το δω( παντα οι πρωτες εντυπωσεις που λαμβανω ειναι οι σωστες και μ το εχουν πει και αρκετοι φιλοι μ) και απο ελλατωματα...για να δω ειναι και λιγο δυσευρετα()... λοιπον ειμαι παρορμητικη και δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη ...επισης ειμαι λιγο επιπολαιη...ν

τα παραπανω προκυπτουν απο την δικη μου κριση...
3
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 21:39, 07-06-13:

Tι θεωρω θετικο πανω μου...ειμαι ευγενικο ατομο με αρκετο χιουμορ,ακομα ειμαι παντα εκει για οποιον χρειαζετε την βοηθεια ή την συμπαρασταση μου,θα τον/την ακουσω και θα μαι κει για να προτυνω λυσεις ή απλα να του/της φτιαξω την διαθεση!!
Ελλατωματα: ενω σε οτι αφορα αλλους ειμαι θετικοτατη και δινω θαρρος, σε οτι αφορα εμενα ειμαι πολυ απαισιοδοξη, δεν πιστευω και πολυ στις δυνατοτητες μου και επισης αγχωνομαι παααρααα πολυ (για το οτιδηποτε).....λιγη περισσοτερη αυτοπεποιθηση δεν θα μου εκανε κακο
2
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 21:45, 07-06-13:

Το προτέρημα μου είναι ότι δεν έχω ελαττώματα.
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 22:21, 07-06-13:

Τα ελλατώματά μου... Ειμαι επιπόλαιη, πεισματάρα και ξενερώνω από το τίποτα (δεν εννοω συχνά, εννοω οτι μπορει να περναω θεικα και καποια στιγμη να ξενερωσω απιστευτα για ακυρο λογο )
Δεν ξέρω αν μετράει για προτέρημα αλλά προσπαθώ να είμαι ευγενική με όλους ακόμα κι αυτούς που μισώ και θέλω να τους βάλω κάτω και να τους πατάω και να τους δερνω και μετα να τους πιάσω από τα μαλλιά και να τους κάνω βόλτες (ποπο αγαπες...), συνηθως με καθηγητες γινεται αυτο αλλα και με ακυρα ατομα, γιατι πολύ απλά δεν θελω να χαλαω κανεναν... Η γιατι αυτος που μισω δεν ξερει οτι τον μισω και για διαφορους λογους δεν πρεπει να το μαθει Ειμαι λοιπον ΠΑΡΑ πολύ καλή στον ψεύτικο ενθουσιασμό, ψεύτικη χαρά... Ειπα δεν ξερω αν μετράει για προτέρημα
3
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 22:23, 07-06-13:

κορίτσιααα
μαλιστα zougraf xDD
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:56, 10-06-13:

Εχεμ...
εχω πολλα και απο τις 2 πλευρες!
Ελλατωματα: θα μπορουσα να πω οτι τα παραταω αρκετα ευκολα και ''κολλαω'' με καποια πραγματα... Δεν ασχολουμε με πραγματα και με θεματα που μου ειναι αδιαφορα ( εγω προσωπικα το βλεπω ως αρηνιτικο αυτο βλ. αρχαια που δεν ασχολουμε και ετρεχα 2 μερες), ειμαι απολυτη με πολλα θεματα και δεν δεχομαι να πουν κατι αντιθετο σε αυτα που στηριζω ( εκτος κι αν εχουν τοοοσο δικαιο ). Τελος ειρωνευωμαι αρκετα προσωπα και καταστασεις...
Προτερηματα: μπορω να ακουω ωρες ολοκληρες καποιον να μου μιλαει για τα προβληματα του και να μου ζηταει συμβουλες... Αν καποιος χρειαστει την βοηθεια μου σε καμια περιπτωση δεν θα του πω οχι και θα κανω τα παντα για να τον βοηθησω! Αν προσπαθησω κατι τις περισσοτερες φορες το πετυχαινω. Εχω την τυχη να γνωρισω πολλα και διαφορετικα ατομα και εχω καταλαβει πως ακομα και ο εχθρος μας ειναι ανθρωπος, κανει λαθη οπως ολοι και οταν χρειαστει την βοηθεια μου θα ειμαι εκει και για εκεινον/εκεινη. Τελος η ευαισθησια μου ( αν και την εχω σε μεγαλο βαθμο κ αυτο θα επρεπε να ειναι στα ελλατωματα). Χαρη σε αυτη εχω βοηθησει πολυ καποια ατομα και μπορω να μπω ευκολοτερα στην θεση του αλλου

Αυτα τα ολιγα
1
Παράθεση

aggressive

Μαθητής Γ' λυκείου

H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 921 μηνύματα.

H aggressive έγραψε: στις 13:07, 10-06-13:

Εγώ δεν έχω ελαττώματα.
2
Παράθεση

Solmyr

Φοιτητής

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε: στις 14:04, 10-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Τα ελλατώματά μου... Ειμαι επιπόλαιη, πεισματάρα και ξενερώνω από το τίποτα (δεν εννοω συχνά, εννοω οτι μπορει να περναω θεικα και καποια στιγμη να ξενερωσω απιστευτα για ακυρο λογο )
Δεν ξέρω αν μετράει για προτέρημα αλλά προσπαθώ να είμαι ευγενική με όλους ακόμα κι αυτούς που μισώ και θέλω να τους βάλω κάτω και να τους πατάω και να τους δερνω και μετα να τους πιάσω από τα μαλλιά και να τους κάνω βόλτες (ποπο αγαπες...), συνηθως με καθηγητες γινεται αυτο αλλα και με ακυρα ατομα, γιατι πολύ απλά δεν θελω να χαλαω κανεναν... Η γιατι αυτος που μισω δεν ξερει οτι τον μισω και για διαφορους λογους δεν πρεπει να το μαθει Ειμαι λοιπον ΠΑΡΑ πολύ καλή στον ψεύτικο ενθουσιασμό, ψεύτικη χαρά... Ειπα δεν ξερω αν μετράει για προτέρημα

Άρα στα ελαττώματα βάλε ότι είσαι και υποκρίτρια.
1
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ έγραψε: στις 01:55, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Solmyr
Άρα στα ελαττώματα βάλε ότι είσαι και υποκρίτρια.
μπορεί απλά να θέλει να είναι ευγενική και συγκρατημένη.
άλλο το να παρακαλάει από μόνη της αυτούς που αντιπαθεί (μ'αυτό οκ ναι δε συμφωνω),κι άλλο να προσπαθεί να δείξει μιαν..ανωτερότητα,απ'το να φερθεί όπως της φέρονται,ξέρω'γω..
Εσύ δηλαδή με το που θα δεις κάποιον που αντιπαθείς θα πας να του σπάσεις αμέσως τα μούτρα;
Παράθεση

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H FRIENDLY GIRL έγραψε: στις 20:28, 20-06-13:

Το προτερημα μου ειναι οτι ειμαι παντα εκει για οποιον με χρειαστει και γενικα μου αρεσει να βοηθαω πολυ ακομα και ακουγοντας τον αλλον εαν δεν μπορω να κανω κατι αλλο....Επισης και η υπομονη....Τα μειωνεκτιματα μου ειναι: Η ντροπη,η υπερβολικη ευαισθησια σε σημειο που κατανταει κουραστηκο,η χαμηλη μου αυτοπεποιθηση πολυ μεγαλο θεμα,το αγχος για τα παντα τεραστιο θεμα και οτι δεν ειμαι καθολου κοινωνικη...
1
Παράθεση

paul95

Φοιτητής

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O paul95 έγραψε: στις 20:40, 23-06-13:

Προτέρημά μου είναι ότι είμαι πολύ οργανωτικός και συνεπής στις υποχρεώσεις μου. Είμαι ευγενικός και ανοιχτός στην επικοινωνία, και όσους δεν συμπαθώ/δε με συμπαθούν, αδιαφορώ γι' αυτούς. Μπορώ εύκολα σχετικά να πάρω αποφάσεις. Τέλος είμαι ψύχραιμος σε ικανοποιητικό βαθμό και δεν άγχομαι καθόλου συχνά.
Ελαττώματα έχω επίσης αρκετά. Κατ'αρχάς είμαι πολύ κουτσομπόλης (όλοι μου το λένε), η υπομονή μου είναι ελάχιστη, εκνευρίζομαι εύκολα για θέματα εντός και εκτός σπιτιού, και το δείχνω, ιδίως όταν βρίσκομαι σπίτι, όπου η φωνή μου ακούγεται σε υψηλό τόνο. Πλήττω πολύ εύκολα και σε ορισμένα δευτερεύοντα ζητήματα, όπως η διατροφή ή η γυμναστική, δεν μπορώ να δείξω δύναμη χαρακτήρα και τα παρατάω εύκολα. Τέλος, μπορώ να γίνω τελειομανής σε εκνευριστικό βαθμό.
4
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 20:42, 23-06-13:

Έχω μόνο ένα ελάττωμα
Αγαπάω τα λάθος άτομα
Και πονάει η καρδιά μου η ριμάδα
Σαν την πληγωμένη μου Ελλάδα

Αριστοτελής 564 π.Χ.

Mister No0ne

Φοιτητής

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 379 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε: στις 20:51, 23-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Έχω μόνο ένα ελάττωμα
Αγαπάω τα λάθος άτομα

Αριστοτελής 564 π.Χ.
αν σου πω οτι θα εγραφα ακριβως το ιδιο???
1
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 21:00, 23-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από daphne4
Εγώ δεν έχω ελαττώματα.
Είναι αυτό που λέμε "Μόνο μια φορά νόμιζα ότι έκανα λάθος, αλλά τελικά έκανα λάθος."

Ελαττώματα: ξεροκέφαλος, ΑΚΟΙΝΩΝΗΤΟΣ

Προτερήματα:
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Φοιτητής

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε: στις 21:31, 23-06-13:

Χμμ..
Προτέρημά μου είναι ότι είμαι αρκετά κοινωνική!Έχω μάθει να λέω ό,τι σκέφτομαι και να εκφράζομαι ελεύθερα χωρίς να κρύβω τις απόψεις και τα συναισθήματά μου(διπλωματία δηλαδή μηδέν ).Έχω αντικειμενική κρίση,και μπορώ να συμβουλεύω αμερόληπτα
Ελαττώματά μου είναι ότι είμαι αρκετά ειρωνική και αυτό δεν με αφήνει να δείξω την ευαίσθητη πλευρά μου που είμαι 100% σίγουρη ότι έχω κάπου μέσα μου βαθιά Επίσης δεν έχω υπομονή..καθόλου και είμαι και αρκετά πεισματάρα..μμμ..τι άλλο..όλο και κανένα άλλο αρνητικό θα έχω,που προφανώς μου βγαίνουν πιο εύκολα από τα θετικά,αλλά δεν μου έρχονται τώρα..
2
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 21:34, 23-06-13:

Προτερήματα: Εργατικός, αποτελεσματικός, πειθαρχημένος

ΕλαττωματΑΡΕΣ: Κυκλοθυμικός, πάρα πολύ πεισματάρης (άμα μουλαρώσω δεν μπορείς να μου αλλάξεις γνώμη που να χτυπιέσαι) και αν θυμώσω βαστάτε τούρκοι τ' άρματα
8
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε: στις 00:49, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Έχω μόνο ένα ελάττωμα
Αγαπάω τα λάθος άτομα

Αριστοτελής 564 π.Χ.
Έλα ρε Βασιλάκη φτιάξε μας
Παράθεση

Δρ. Σπίτης

Φοιτητής

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O Δρ. Σπίτης Μόνιμα ερωτευμένος έγραψε: στις 03:51, 24-08-13:

Ελαττώματα: Είμαι εντελώς "χύμα", ασυνεπής, απειθάρχητος, αναίσθητος και ως ένα βαθμό ανήθικος και αδίστακτος (είμαι συνήθως απόλυτα ειλικρινής αλλά δε διστάζω να πω ψέματα όποτε χρειάζεται). Δεν μπορώ να βάλω κανενός είδους πρόγραμμα στη ζωή μου και είμαι λίγο περισσότερο τεμπέλης απ' ό,τι θά 'πρεπε. Είμαι ξενύχτης και παρασύρομαι εύκολα. Επίσης μερικές φορές είμαι πάρα (μα πάρα) πολύ πεισματάρης. Είμαι αμετανόητος ακόμη και για αποφάσεις μου που γνωρίζω ότι ήταν λάθος. Τέλος, είμαι ψιλοnoob στις actual σχέσεις μου με το αντίθετο φύλο, αν και στη θεωρία τα πάω καλά.

Προτερήματα: Είμαι πολύ κοινωνικός και φιλικός με τους γύρω μου, ανεξάρτητα από το περιβάλλον τους. Αυθεντικά καλοπροαίρετος και ευγενικός, με όρεξη για εθελοντική προσφορά. Έχω ηγετικές ικανότητες, κριτική σκέψη και πρακτικό μυαλό. Εντελώς ψύχραιμος, ρεαλιστής στις κρίσεις μου, σε βαθμό κυνισμού μερικές φορές. Είμαι αντικειμενικά έξυπνος αλλά δε θεωρώ ότι διαφέρω σε κάτι από το μέσο άνθρωπο, απλώς έτυχε και μου δόθηκαν κάποιες ευκαιρίες. Έχω υψηλή αυτοπεποίθηση και αμφιβάλλω σπάνια για τον εαυτό μου (σε αυτό με επηρέασε και ο τύπος του άβαταρ). Παρόλο που νιώθω πολλές φορές ότι κατέχω την απόλυτη αλήθεια για κάποιο ζήτημα πάντα ακούω και τους άλλους, εν τέλει βγάζοντας πολλά χρήσιμα συμπεράσματα και από τις δικές τους παρεμβάσεις. Τέλος, το σημαντικότερο: Έχω γνωρίσει την αξία της αυτοβελτίωσης και κάνω κάθε μέρα ένα μικρό βήμα για να περιορίσω τα ελαττώματα μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τα ελαττώματα του άντρα - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 111 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-12-18 στις 14:54.
    • Τα ελαττώματα της γυναίκας - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-14 στις 15:17.
    • Ελαττώματα - Κακές συνήθειες - Από Loreley
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-11 στις 10:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα