Προϊόντα της Ruyan

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λια-Παναγιωτη πως πανε τα πραγματα με το Janty;
Ολα καλα;Κανενα προβλημα;
Διαβαζω για αρκετα προβληματα με το KISS BOX.
Μια χαρά, εκτός φυσικά από το πρόβλημα με το manual switch που υπήρχε εξ αρχής. Ο Παναγιώτης μου είπε ότι σήμερα έλαβε τα switches και το νέο USB καλώδιο, αλλά είμαι Αθήνα μαζί με το Janty, oπότε θα αργήσουμε να τα δοκιμάσουμε στην πράξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το νέο manual switches και το usb καλώδιο το δοκίμασα στο atomiser του Gamucci και δουλεύει άψογα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λοιπον,μου εστειλαν το KISS BOX στις 18/6 απο Ολλανδια.
Τη Δευτερα 30/6 τους εστειλα mail να με ενημερωσουν για την κατασταση της παραγγελειας μου,καθως δεν το ειχα παραλαβει ακομα.
Σημερα με ενημερωσαν οτι το ''δεματακι'' μου βρισκοταν στην Αγγλια !!!:jumpy::crazy::jumpy::crazy::wall:
Μου ειπαν οτι θα στειλουν ξανα την παραγγελεια σημερα και οτι αυτο που ειναι στην Αγγλια μαλλον θα επιστρεψει σε αυτους.
Τι να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λοιπον,μου εστειλαν το KISS BOX στις 18/6 απο Ολλανδια.
Τη Δευτερα 30/6 τους εστειλα mail να με ενημερωσουν για την κατασταση της παραγγελειας μου,καθως δεν το ειχα παραλαβει ακομα.
Σημερα με ενημερωσαν οτι το ''δεματακι'' μου βρισκοταν στην Αγγλια !!!:jumpy::crazy::jumpy::crazy::wall:
Μου ειπαν οτι θα στειλουν ξανα την παραγγελεια σημερα και οτι αυτο που ειναι στην Αγγλια μαλλον θα επιστρεψει σε αυτους.
Τι να πεις;
LOL!!
Απίστευτο!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Σήμερα έφτασε το δικό μου janty, το οποίο το είχα παραγγείλει στις 20/6 και ξεκίνησε από Ολλανδία στις 23/6 (δηλαδή έκανε περίπου 10 μέρες να φτάσει) με κανονικό ταχυδρομείο (ΕΛ.ΤΑ).
Α! ναι, από Ολλανδία έρχονται όλα τελικά...Πολύ βολικό γιατί δεν έχει τελωνείο!
Δεν το δοκίμασα ακόμα, θα το δοκιμάσω όταν επιστρέψω στο σπίτι και θα σας ενημερώσω σχετικά. Πάντως, ο άντρας μου που το δοκίμασε μου είπε χαρακτηριστικά ότι έχει τόσο καπνό που μπερδεύτηκε και βγήκε έξω να το καπνίσει, νομίζοντας ότι είναι κανονικό τσιγάρο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πώς το δοκίμασε; Με το USB? Γιατί τις μπαταρίες πρέπει να τις φορτίσεις 16 ώρες στην αρχή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
FaniFox καλοριζικο!!!Αλλα ζηλευω που ακομα δεν εχω το δικο μου..:/:
Τους ειπα οτι αφου εγινε λαθος και πρεπει να μου ξαναστειλουν,ας μου στειλουν την 4η και πιο καινουρια παρτιδα που απ΄οτι λενε εχει βελτιωσεις.
Τοτε που το ειχα παραγγειλει ηταν ακομα η τριτη παρτιδα.
Απλα μου ζητησαν να επιλεξω χρωμα αναμεσα σε μαυρο και τιτανιο,μιας και στην 4η παρτιδα δεν υπαρχει το ασημι που ειχα επιλεξει εξ αρχης.
So...Titanium it is...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Πώς το δοκίμασε; Με το USB? Γιατί τις μπαταρίες πρέπει να τις φορτίσεις 16 ώρες στην αρχή!!

Όχι. Μιλάει για την πρώτη φόρτιση όταν αδειάσει η μπαταρία.
Για την ακρίβεια το USB είναι που πρέπει οπωσδήποτε να φορτιστεί στην αρχή : "Please charge the battery inside the USB-E cable compartment before using the USB-E cable".
Οι μπαταρίες που είναι λιθίου φορτίζονται για 16 ώρες όταν αδειάσουν, στη συνέχεια καπνίζεις για 20 λεπτά και μετά τις ξαναφορτίζεις για 4 ώρες. Κάπως κουραστικό, έτσι όμως φορτίζουν συνήθως όλες οι μπαταρίες λιθίου. Και στο κινητό μου το ίδιο μου είχαν πει και είχαν δίκιο, έχω την ίδια μπαταρία για 4 χρόνια και δεν έχει χάσει καθόλου τη δύναμή της.

FaniFox καλοριζικο!!!Αλλα ζηλευω που ακομα δεν εχω το δικο μου..:/:
Τους ειπα οτι αφου εγινε λαθος και πρεπει να μου ξαναστειλουν,ας μου στειλουν την 4η και πιο καινουρια παρτιδα που απ΄οτι λενε εχει βελτιωσεις.
Τοτε που το ειχα παραγγειλει ηταν ακομα η τριτη παρτιδα.
Απλα μου ζητησαν να επιλεξω χρωμα αναμεσα σε μαυρο και τιτανιο,μιας και στην 4η παρτιδα δεν υπαρχει το ασημι που ειχα επιλεξει εξ αρχης.
So...Titanium it is...:clapup:

Δεν πειράζει...Είναι πολύ όμορφο το titanium. Είναι με χρυσό. Αυτό που δεν του ταιριάζει είναι το μαύρο catridge :).
Το δικό μου πρόβλημα είναι με την μπαταρία του δεύτερου janty, του yentl που παρήγγειλε ο άντρας μου. Δεν δουλεύει καθόλου από την αρχή. Ανάβει αλλά δεν ζεσταίνεται, ούτε βγάζει καπνό.
Αύριο θα τους γράψω για να μου την αντικαταστήσουν...
Σου είπαν τί βελτιώσεις έχει η τέταρτη παρτίδα;

Α! ξέρει κανείς τί γεύση είναι το ruy4; Exposed_Bone, tnx για τις πληροφορίες με τις γεύσεις. Είχατε δίκιο, όλα τα κουτιά είναι ίδια! Αν κάποιος είναι αγουροξυπνημένος, δεν υπάρχει περίπτωση να τα ξεχωρίσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σου είπαν τί βελτιώσεις έχει η τέταρτη παρτίδα;

What has changed in batch 4:
New screw thread to avoid short circuit (possible problem for some non working switches, usb cables of previous batches). This means: yes you can use batch 4 switches with previous batches batteries and usb cables, but it doesn't screw in perfect and leaves a 1mm hole between the two parts.


Α! ξέρει κανείς τί γεύση είναι το ruy4;

Ruyan nr4 taste: vanille caramel tobacco taste with strong effect, topfavorite taste in the e-smoker community.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωραία ακούγεται αυτή η γεύση!
Αν και θα ήθελα να βγάλουν και κανένα cartridge με γεύση τσιγάρου, ώρες ώρες μου λείπει αυτή η σταχτίλα (και ναι, ενίοτε την αναπληρώνω με κανονικό τσιγάρο :redface: :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ωραία ακούγεται αυτή η γεύση!
Αν και θα ήθελα να βγάλουν και κανένα cartridge με γεύση τσιγάρου, ώρες ώρες μου λείπει αυτή η σταχτίλα (και ναι, ενίοτε την αναπληρώνω με κανονικό τσιγάρο :redface: :redface: )

Oh, yes!!! :clapup:Nothing like the real thing!

Όντως ακούγεται ωραία αυτή η γεύση. Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Λοιπόν...
Δεν έχω να προσθέσω πολλά σε αυτά που είπατε μέχρι τώρα.
Μόνο μερικές παρατηρήσεις:
- Το καλώδιο του USB είναι πολύ κοντό, ειδικά αν το PC σου δεν έχει USB στο μπροστινό μέρος αλλά μόνο πίσω και το έχεις στο πάτωμα!
- Σαν χρώμα είναι πολύ ωραίο το titanium, δεν του πάει όμως όντως καθόλου το μαύρο catridge.
Οι λεπτομέρειες σε χρυσό του πηγαίνουν μεν, το κάνουν όμως να δείχνει κάπως φτηνιάρικο. Το ίδιο και το πλαστικό κάλυμα εκεί που θα ήταν το led.
- Η γεύση που μου άρεσε πιο πολύ από όλες είναι η Marlboro. Η heavy μου φάνηκε πολύ γλυκειά!
- Με τις μπαταρίες του Gamucci δουλεύει μεν αλλά νομίζω ότι μειώνεται ο καπνός.
Έβαλα απευθείας την μπαταρία του Gamucci στον atomiser του Janty. Δεν τόλμησα να βάλω και κάποιο switch πάνω στον atomiser, μήπως το χαλάσω.

Έχω και μερικές απορίες για να σας ρωτήσω, μήπως εσείς γνωρίζετε σχετικά:
- Αναφέρεται στο manual πλύσιμο κάτω από τρεχούμενο νερό! Το έχετε δοκιμάσει; Ξέρετε κάποιον που να το δοκίμασε; Δεν του χάλασε μετά;
- Όταν κάποιος παραγγέλνει catridges, δίπλα στη ποσότητα έχει κάποια ποσά σε ?, πχ 50 (+?45.00). Ξέρετε τί σημαίνουν αυτά;
- Από πού παίρνετε τις πληροφορίες για τα νέα μοντέλλα και τις βελτιώσεις; Για παράδειγμα εσύ Moysatos_, από πού ήξερες για την τρίτη και τέταρτη παρτίδα; Στο site του Janty δεν αναφέρει κάτι σχετικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάρε μια προέκταση καλωδίου usb, με 1? λυνείς το πρόβλημα αυτό.
Δεν έχει νόημα να συνδέσεις κάποιο switch με την μπαταρία του Gamucci μιας και έχει ενσωματωμένο switch
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Πάρε μια προέκταση καλωδίου usb, με 1? λυνείς το πρόβλημα αυτό.
Δεν έχει νόημα να συνδέσεις κάποιο switch με την μπαταρία του Gamucci μιας και έχει ενσωματωμένο switch

Είσαι στο μυαλό μου, αυτό ακριβώς έκανα πριν από λίγο!
Βέβαια, είναι πολύ αστείο! Σαν να έχω συνδέσει ένα λάστιχο ποτίσματος στο PC :D
Μήπως δοκίμασες να το πλύνεις όπως προτείνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι, φοβάμαι :P Άσε που δεν ασχολήθηκα να διαβάσω λεπτομέρειες. Πάντως η Λια έχει διαβάσει ότι μερικοί το καθαρίζουν έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
- Από πού παίρνετε τις πληροφορίες για τα νέα μοντέλλα και τις βελτιώσεις; Για παράδειγμα εσύ Moysatos_, από πού ήξερες για την τρίτη και τέταρτη παρτίδα; Στο site του Janty δεν αναφέρει κάτι σχετικό...

https://www.e-cigarette-forum.com/forum/

Το καλυτερο φορουμ με διαφορα.

Εγω παλι ακομα περιμενω να μου ερθει το Janty:(.
Ελπιζω να ερθει μεχρι το τελος της αλλης εβδομαδας,γιατι μετα φευγω διακοπες:clapup:.
Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι απο 3/7 μεχρι 21/7 εχουν παει αυτοι διακοπες:hmm:.
Ελπιζω μονο να το εχουν στειλει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/

Το καλυτερο φορουμ με διαφορα.

Εγω παλι ακομα περιμενω να μου ερθει το Janty:(.
Ελπιζω να ερθει μεχρι το τελος της αλλης εβδομαδας,γιατι μετα φευγω διακοπες:clapup:.
Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι απο 3/7 μεχρι 21/7 εχουν παει αυτοι διακοπες:hmm:.
Ελπιζω μονο να το εχουν στειλει...:/:

Με ποιόν μίλησες, με τον Harry;
Είναι άψογος!

Θυμάστε την μπαταρία του Yentll που δεν δούλευε; Του έστειλα σχετικό e-mail και του ανάφερα και ότι μια από τις δικές μου κρατάει κάπως λιγότερο από την άλλη. Αυτό έγινε την Παρασκευή πριν φύγει σε άδεια για να έρθει στην Ελλάδα διακοπές.
Μετά από 2-3 φιλικά mails που συζητούσαμε για την Ελλάδα, μου είπε ότι θα μου στείλει και από τις 2 μπαταρίες, μία για το Yentl και μία για το classic...

Εχθές ήρθε ο φάκελλος. Μέσα είχε 2 μπαταρίες Yentl ΚΑΙ 2 classic KAI 5 cartridges! :clapup:

Απίστευτος; :clapup:

Οπότε επειδή δούλευαν όλο το Σαββατοκύριακο για να προλάβουν τις παραγγελίες πριν φύγουν διακοπές, φαντάζομαι ότι στο έχουν ήδη στείλει και ότι σύντομα θα το έχεις στα χέρια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τελικα αδικα γκρινιαζα:redface:.Το παρελαβα πριν απο λιγο και τωρα φορτιζει:clapup:.
Ασημι τελικα.

Βασικα εχω απορια οσον αφορα το usb cable.Ποση ωρα το φορτισατε την πρωτη φορα;Φανταζομαι η φορτιση γινεται με την μπαταρια,σωστα;

Εμενα μου εβαλε ενα εξτρα ''πουγκι'' ( αν και ειναι κοκκινο,αλλα ενταξει δεν ειμαι και αχαριστος:D ) και 5 εξτρα cartridges!Σωστος.

Ασχετο,αλλα που ηρθε στην Ελλαδα διακοπες ο Harry?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τελικα αδικα γκρινιαζα:redface:.Το παρελαβα πριν απο λιγο και τωρα φορτιζει:clapup:.
Ασημι τελικα.

Καλορίζικο! Να το χαρείς!

Βασικα εχω απορια οσον αφορα το usb cable.Ποση ωρα το φορτισατε την πρωτη φορα;Φανταζομαι η φορτιση γινεται με την μπαταρια,σωστα;

Το άφησα να φορτίζει τουλάχιστον ένα βράδυ με την μπαταρία

Ασχετο,αλλα που ηρθε στην Ελλαδα διακοπες ο Harry?

Στην Πελοπόννησο. Δεν ξέρω όμως που ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λοιπον το manual switch ΟΛΑ τα λεφτα.

Το καπνιζω απο το usb και μπορω να πω οτι δουλευει εξαιρετικα,φτου-φτου.
Δοκιμασα και τα δυo atomizer και δουλευουν μια χαρα.
Το αρωμα marlboro παντως δεν με ενθουσιασε.Δεν καταλαβαινεις γευση.
Εχει την γευση οπως στα cartridges που ειχα στο smokefree...Πω πω τωρα που το θυμηθηκα τι μουφα τσιγαρο ηταν αυτο;(smokefree)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top