Η εξαφάνιση της 13χρονης Χριστίνας

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εχει ξανασυλληφθει για ναρκωτικα και αφεθηκε ελευθερος ο τυπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εν τω μεταξυ απηγαγαν και αλλη κοπελα 14 χρονων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σε κάτι τέτοια, δεν φταίει μόνο ο ένας... Σίγουρα είναι κατάπτυστο αυτό που έκανε ο 23χρονος Αλβανός , αλλά και η κοπέλα φαινόταν πρόθυμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Σε κάτι τέτοια, δεν φταίει μόνο ο ένας... Σίγουρα είναι κατάπτυστο αυτό που έκανε ο 23χρονος Αλβανός , αλλά και η κοπέλα φαινόταν πρόθυμη...

ε,προφανως
αμα δεν εχεις βιωσει την αγαπη και τη φροντιδα απο τους γονεις σου
και δεις εναν που "ενδιαφερεται" για σενα και εισαι και μικρουλα.
θα ενδωσεις. δε θες και πολυ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Εσείς αν γνωρίζατε μια τέτοια κοπέλα, τι θα κάνατε για την προφυλάξετε; Όλοι μας γίναμε κριτές από την πολυθρόνα, αλλά σε ώρες προβλήματος αφήνουμε τον άλλον να καεί...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μάλιστα.Εγώ όταν είδα το ειδοποιητήριο του Amber Alert θεώρησα απλώς ότι θα χάθηκε or sth like that.
Το ίδιο βράδυ τα "νομίζα" έγιναν νομίσματα καθώς έτυχε να το πάρει το αυτί μου καθώς παρακολουθούσα ένα δελτίο ειδήσεων και κατάλαβα ότι δεν ήταν έτσι το όλο θέμα.Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι η αναισθησία του 23χρονου. Μπράβο μάγκα μυαλό. Να μιλάς με μία 13χρονη και δη να τρέφεις και αισθήματα γι'αυτή. Το κοριτσάκι όπως ειπώθηκε και πιο πριν εδώ ζούσε σε όχι και τόσο καλές συνθήκες μαζί με τη γιαγιά της. Έφυγε γιατί απλώς πίστεψε ότι θα ζούσε σε καλύτερες συνθήκες διαβίωσης. Ένα μικρό μερίδιο ευθύνης έχει η κοπέλα αλλά είναι σχεδόν αμελητέο μπροστά σε αυτό που έχει ο 23χρονος. Επειδή δε θέλω να το χαρακτηρίσω θα πω ότι απλώς τα μυαλά του είναι χειρότερα και από 2χρονου.
Αυτό που με φρίκαρε ήταν τα λόγια της κοπέλας η οποία είπε "Μην τον κυνηγάτε,πήγα με τη θέλησή μου" αυτό δείχνει ότι δε θα περνούσε και ιδιαίτερα καλά για να φύγει...
Όσο για το λόγο που δεν υποψιάστηκε κανείς τίποτε στα ΚΤΕΛ που είδαν ένα κοριτσάκι να κυκλοφορεί μόνο του δε με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι το πέρασαν στο ντούκου. Εδώ βλέπουν αγόρια και κορίτσια στην ηλικία μου να καπνίζουν και δε λένε τίποτε...:whistle:
Δυστυχώς ότι δεν υπάρχει και έλεγχος των ατόμων που μπαινοβγαίνουν στα ΜΜΜ είναι ένα αρκετά "πονεμένο" κεφάλαιο.
Αυτά.
nPb:Προσπαθείς να την αποτρέψεις από κάτι τέτοιο. Μαθαίνεις το λόγο που το κάνει και θα΄λεγα τους κινδύνουν που κρύβει κάτι τέτοιο.
Τώρα αν δεν έπαιρνε από λόγια και είχα κάποια συγγένεια με τέτοιο άτομο μάλλον θα ζητούσα βοήθεια από κάποιον μεγάλο (ενήλικα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ και γονείς να μην είχα, αν μου έλεγε ένας παπάρας γλυκόλογα και μου έταζε μαλακίες, πολύ απλά δε θα τον πίστευα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Εσείς αν γνωρίζατε μια τέτοια κοπέλα, τι θα κάνατε για την προφυλάξετε; Όλοι μας γίναμε κριτές από την πολυθρόνα, αλλά σε ώρες προβλήματος αφήνουμε τον άλλον να καεί...:/:

ειδικα αμα ημουν αδερφη της θα το ελεγα πρωτα σε γιαγιαδες παππουδες μιας και μενανε μαζι,και υστερα σε θειες κ.τ.λ

δε μπορει,καποιος θα αναλαβει δραση.

αλλα και φιλη της να ημουν το ιδιο θα εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πρώτα πρώτα,αυτό που είπαν κάποιοι ότι ήθελε να πηδη$ει:τζιζας,ένα 13χρονο 600 χλμ μακριά;

μπορεί όντως να ερωτεύτηκαν who knows...

παιδιά στάνταρ θα φάω αρνητικές,και μπόλικα σχολιάκια του τύπου:το καημένο το κοριτσάκι,αλλά εφόσον πήγε με την θέλησή της απαγωγή δεν είναι,και για εμένα τουλάχιστον ούτε αποπλάνηση θεωρείται.άμα δεν το έχουν ενημερώσει για στοιχειώδης κινδύνους,και άμα το βλέπεις το κοριτσάκι λίγο στον κόσμο του δεν το αφήνεις σε πισι με ιντερνετ,άντε σκέτο για καμιά πασιέντζα.

όσο για τη φτωχή οικογένεια που αναφέρθηκε,δεν νομίζω να είναι φτωχό ένα 13χρονο με υπολογιστή και κινητό(διότι οι φωτο της ήταν τραβηγμένες από κινητό αν προσέξετε),ή άντε στη χειρότερη με κινητό που έχει πρόσβαση στο ίντερνετ..........

επίσης:εεεμ,ξυπνάτε λίγο,δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία γνωριμία μικρής με μεγαλύτερου στο φβ αλλά ποτέ δεν έγινε τόσο μεγάλο σκάνδαλο επειδή ο απαγωγέας δεν ήταν αλβανός όπως φρόντισαν να μας ενημερώσουν οι καλοί δημοσιογράφοι.
αν προσέξετε ,στις περισσότερες σελίδες δεν έχουν τίτλο :23αχρονος απήγαγε 13χρονη,αλλά:αλβανός απήγαγε 13χρονη.γιατί άραγε;

τέλος,η στάση της αδερφής της μου άρεσε,αντί να πάει και να το πεί σε καμιά γιαγιά,παππού,να τον κάνει μπλοκ,να πανε στην αστυνομία ορ σαμθινγκ κάθεται και το συζητάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εσείς αν γνωρίζατε μια τέτοια κοπέλα, τι θα κάνατε για την προφυλάξετε; Όλοι μας γίναμε κριτές από την πολυθρόνα, αλλά σε ώρες προβλήματος αφήνουμε τον άλλον να καεί...:/:
Γίνε πιο συγκεκριμένος :P
Στην ηλικία; Στην εμφάνιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
τέλος,η στάση της αδερφής της μου άρεσε,αντί να πάει και να το πεί σε καμιά γιαγιά,παππού,να τον κάνει μπλοκ

Όντως έπρεπε να τον κάνει μπλοκ στο facebook,αυτή είναι η λύση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
η αδερφη της ποσων χρονων ειναι, ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εσείς αν γνωρίζατε μια τέτοια κοπέλα, τι θα κάνατε για την προφυλάξετε; Όλοι μας γίναμε κριτές από την πολυθρόνα, αλλά σε ώρες προβλήματος αφήνουμε τον άλλον να καεί...:/:

Δεν γνωρίζω κατά πόσο θα άκουγε. Τα 13χρονα φημίζονται για το πείσμα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παντως παιδια να λετε παλι καλα που την βρηκαν... Τωρα το τι μπορει να της εχει κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Εσείς αν γνωρίζατε μια τέτοια κοπέλα, τι θα κάνατε για την προφυλάξετε; Όλοι μας γίναμε κριτές από την πολυθρόνα, αλλά σε ώρες προβλήματος αφήνουμε τον άλλον να καεί...:/:

Συμφωνω οτι τα 13χρονα φημιζονται για το πεισμα τους. Οποτε μαλλον ο μονος τροπος ειναι να τα εχεις απο κοντα και να τα συμβουλευεις χωρις να κρινεις. Να ξερουν οτι εχουν καποιον διπλα τους που νοιαζεται.

πρώτα πρώτα,αυτό που είπαν κάποιοι ότι ήθελε να πηδη$ει:τζιζας,ένα 13χρονο 600 χλμ μακριά;

Ε, μονο ενα 13χρονο θα τον κοιτουσε, δεν ειναι παραλογο.

παιδιά στάνταρ θα φάω αρνητικές,και μπόλικα σχολιάκια του τύπου:το καημένο το κοριτσάκι,αλλά εφόσον πήγε με την θέλησή της απαγωγή δεν είναι,και για εμένα τουλάχιστον ούτε αποπλάνηση θεωρείται.άμα δεν το έχουν ενημερώσει για στοιχειώδης κινδύνους,και άμα το βλέπεις το κοριτσάκι λίγο στον κόσμο του δεν το αφήνεις σε πισι με ιντερνετ,άντε σκέτο για καμιά πασιέντζα.

όσο για τη φτωχή οικογένεια που αναφέρθηκε,δεν νομίζω να είναι φτωχό ένα 13χρονο με υπολογιστή και κινητό(διότι οι φωτο της ήταν τραβηγμένες από κινητό αν προσέξετε),ή άντε στη χειρότερη με κινητό που έχει πρόσβαση στο ίντερνετ..........

Πιστευω οτι θεωρειται αποπλανηση ανηλικου. Τα 13χρονα δε φημιζονται ουτε για τη συνειδηση τους και οσο και αν τα συμβουλευεις δεν αντιλαμβανονται τους κινδυνους με τον ιδιο τροπο που τους αντιλαμβανεται καποιος μεγαλυτερος. Δε νομιζω παντως οτι οι παππουδες θα ηξεραν να ανοιγουν εναν υπολογιστη, ποσο μαλλον να τον χρησιμοποιουν και να γνωριζουν τι εστι ιντερνετ και facebook ωστε να παρουν τα καταλληλα μετρα. Επισης δε νομιζω οτι χρειαζεται να πληρωσεις την τελευταια λεξη της τεχνολογιας για να εχεις υπολογιστη και κινητο με καμερα..υπαρχουν πολυ φθηνοτερες λυσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμενα με τρομαξε και αυτο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Γίνεται ρε παιδιά κάποιος να ερωτευτεί απο το facebook; Σοβαρά μιλάτε τώρα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top