Διάβασμα

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το διάβασμα.Πριν κάθε διαγώνισμα φυσικής-μαθηματικών διαβάζω μόνο θεωρία και τις ασκήσεις(Δεν τις λύνω,απλά τις διαβάζω),όμως δεν μπορώ να αποδώσω καλά στις ασκήσεις ενώ τις έχω λύσει στο φροντιστήριο,δηλαδή κολλάει το μυαλό μου.Νομίζω ότι φταίει ,επειδή δεν λύνω ασκήσεις:hmm:
HELP:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Νομίζω μόνος σου έδωσες την απάντηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Well, το καλύτερο είναι να κρατάς σημειώσεις κάθε φορά που διαβάζεις, δουλεύει και σε εμένα. Τα συγκρατείς περισσότερο.
Ίσως να μην σου έχουν εξηγήσει τόσο καλά τις ασκήσεις, έτσι ώστε δε μπορείς να τις λύσεις μόνος σου. Ή κάτι τέτοιο. Πάντως δοκίμαζε να τις λύνεις και μόνος σου, όχι στη τάξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ευχαριστώ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top