Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,041 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,890 μηνύματα σε 77,142 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 154 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετάφραση Πολιτείας

esmerald (Χριστινα)

Φοιτητής

H Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H esmerald Quid est dignum pugnandum.... έγραψε: στις 15:26, 29-05-13:

παιδια βοηθεια... ειμαι τελειοφοιτη φοιτητρια φιλολογιας κ χρειαζομαι επειγοντως μια μεταφραση της πολιτειας του πλατωνος αλλα σε οσες βιβλιοθηκες εχω ψαξει ειναι ηδη δανεισμενες ολες οι εκδοσεις η δεν διατιθενται.... μηπως ξερετε καποιο σαιτ που να εχει μεταφρασεις αρχαιων κειμενων εστω κ κατα προσεγγιση??? ευχαριστω εκ των προτερων..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Beautiful Dream

Βρείτε παρόμοια