Λεύκωμα...

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειχα κι εγω και οι φιλες μου!:)
Θυμηθηκα τωρα σε μια ερωτηση - χαρισε μου κατι δικο σου- μια φιλη μου, δεν ειχε τιποτα μικρο πανω της και κολλησε με σελοτειπ μια τριχα απο τα μαλλια της. Αν ξεφυλλισεις το τετραδιο, υπαρχει ακομα.:rofl:

Κι οπως συμφωνω με τους προλαλησαντες, οπως το λευκωμα, ετσι και τα φορα, η..ψηφιακη συνεχεια τους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε νομιζω πως τα περισσοτερα κοριτσια ειχαν τουλαχιστον ενα λευκωμα:)εγω πρεπει να ειχα κανα πενταρι(μπορει και παραπανω:redface:)τα διαβαζω κι εγω καμια φορα και αν δεν εχουν περασει και τοσα πολλα χρονια ριχνω το γελιο.μια χαρακτηριστικη ερωτηση που δεν ελειπε απο κανενα λευκωμα ειναι το "τι εστι ερως".λες και ηξερε κανενας τι να απαντησει...ολοι βλακειες γραφαμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Είμαι δευτέρα λυκείου και κάνω ένα λεύκωμα για αν το δώσω στις φίλες μου του χρόνου να το γράψουν! :D Μήπως μπορείτε να μου πείτε καμιά ιδέα για το πως μπορώ να το διακοσμίσω μέσα? Σκέφτηκα να του βάλω αυτοκόλλητα σε κάθε ερώτηση αλλά μήπως είναι πολύ μπανάλ και παιδικό να έχει καρδούλες και αρκουδάκια??:hmm: Ωστόσο είναι ένα λεύκωμα με τις κλασικές ερωτήσεις γι αυτό δεν θέλω κατι πολύπλοκο... Εσείς τι λέτε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Είμαι δευτέρα λυκείου και κάνω ένα λεύκωμα για αν το δώσω στις φίλες μου του χρόνου να το γράψουν! :D Μήπως μπορείτε να μου πείτε καμιά ιδέα για το πως μπορώ να το διακοσμίσω μέσα? Σκέφτηκα να του βάλω αυτοκόλλητα σε κάθε ερώτηση αλλά μήπως είναι πολύ μπανάλ και παιδικό να έχει καρδούλες και αρκουδάκια??:hmm: Ωστόσο είναι ένα λεύκωμα με τις κλασικές ερωτήσεις γι αυτό δεν θέλω κατι πολύπλοκο... Εσείς τι λέτε?:confused:

Τα λευκωματα τα διακοσμουμε με φωτο ''διασημων'' σε αντιστοιχες ερωτησεις,με αυτοκολλητακια,με αρωματα,με ποιηματακια-στοιχακια σε καποιες σελιδες για να σπαει η μονοτονια .Αυτα θυμαμαι:/:..

υγ Θα βαλεις και τον φακελο αφιερωσης/ευχης;;:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Μάλλον ναι θα τον βάλω τον φάκελο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι δεν κανουμε ενα λευκωμα εδω; τι λετε; σας αρεσει η ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι δεν κανουμε ενα λευκωμα εδω; τι λετε; σας αρεσει η ιδεα;

Πως θα το κανουμε δηλαδη αν ειναι;;
Για πες ιδεες:P

υγ οι ερωτησεις πως θα μπουν κ' ποιες θα ειναι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι δεν κανουμε ενα λευκωμα εδω; τι λετε; σας αρεσει η ιδεα;

Καλη ιδεα αλλα θα πρεπει πρωτα να συγκεντρωσουμε τις ερωτησεις:redface:

τυπου : Τι εστι ερως και τετοια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Καλη ιδεα αλλα θα πρεπει πρωτα να συγκεντρωσουμε τις ερωτησεις:redface:

τυπου : Τι εστι ερως και τετοια:redface:

Και τον φακελο ευχης/αφιερωσης:inlove:
το πως θα μπει ειναι αλλο θεμα και το αφηνω στην δημιουργο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εγώ από το δημοτικό μέχρι το γυμνάσιο, κάθε χρόνο λευκώματα έφτιαχνα.. μη φανταστείς για να τα έχω ως ενθύμιο όταν μεγαλώσω! απλά ήταν της μόδας...:Dκαι τώρα που τα σκέφτομαι, τα έχω χάσει όλα (ή μάλλον θα τα έχω πετάξει).. σιγά, τι αναμνήσεις και μελαγχολίες.. οι φίλοι που έχουμε στα λευκώματα είναι πραγματικοί φίλοι άμα είναι ΑΚΟΜΑ κοντά μας...αλλιώς γιατί να κρατήσω ένα λεύκωμα με άτομα που δεν μιλάω πια ή τα έχω χάσει... πίστεψε με, οι αληθινοί φίλοι δεν βρίσκονται στα λευκώματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
εγώ από το δημοτικό μέχρι το γυμνάσιο, κάθε χρόνο λευκώματα έφτιαχνα.. μη φανταστείς για να τα έχω ως ενθύμιο όταν μεγαλώσω! απλά ήταν της μόδας...:Dκαι τώρα που τα σκέφτομαι, τα έχω χάσει όλα (ή μάλλον θα τα έχω πετάξει).. σιγά, τι αναμνήσεις και μελαγχολίες.. οι φίλοι που έχουμε στα λευκώματα είναι πραγματικοί φίλοι άμα είναι ΑΚΟΜΑ κοντά μας...αλλιώς γιατί να κρατήσω ένα λεύκωμα με άτομα που δεν μιλάω πια ή τα έχω χάσει... πίστεψε με, οι αληθινοί φίλοι δεν βρίσκονται στα λευκώματα. ;)

εσυ θα γραψεις αν κανουμε εδω ενα λευκωμα;;:P
Αυτο ειμαι σιγουρη δεν θα χαθει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εσυ θα γραψεις αν κανουμε εδω ενα λευκωμα;;:P
Αυτο ειμαι σιγουρη δεν θα χαθει:)


χαχα:D καλά, άντε... άμα φτιάξετε θα γράψω.. έχε χάρη που θα είναι ηλεκτρονικό λεύκωμα και δεν θα χαθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Πως θα το κανουμε δηλαδη αν ειναι;;
Για πες ιδεες:P

υγ οι ερωτησεις πως θα μπουν κ' ποιες θα ειναι;:confused:

λοιπον, προτεινω ως εξης:

οι ερωτησεις να ειναι πχ.

1) -----------?
2) ------------?
3)-------------? κλπ.

και ο καθενας θα απανταει

1)...........
2).........
3).............

Κατι τετοιο δλδ.

Τωρα οσον αφορα τις ερωτησεις θα πω μερικες κι ο καθενας ας πει καποιες, και στο τελος μαζευουμε τις προτιμοτερες και ανοιγουμε το νεο θεμα με το λευκωμα. Ας αρχισω λοιπον.

Ποια ειναι η αγαπημενη σου ταινια;
Τι σου αρεσει να κανεις περισσοτερο;
Ποιο ειναι/ηταν το αγαπημενο σου μαθημα στο σχολειο;
Εχεις κατοικιδια;
Ποιο αθλημα προτιμας;
Ποιο ειναι το χειροτερο ελλατωμα σας;
Ποια χαρακτηριστικα απεχθανεσαι σε εναν ανθρωπο; κτλ.

Περιμενω να ακουσω κι αλλες ερωτησεις και μετα καποιος απο μας να παρει τις περισσοτερες- καλυτερες και να τις βαλει στο καινουριο θεμα που θα ανοιξει ως Λευκωμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Λοιπον ,προτεινω να το κανουμε σε υποκατηγοριες με καποιον τροπο[πχ μουσικη/δραστηριοτητες/''τι εστι'' ,κτλ,] γιατι ετσι θα βγαινουν τεραστια κειμενα καθε φορα[τουλαχιστον απ'οσο θυμαμαι εγω εγραφα πανω απο 20 ερωτησεις ,και πολλες δεν ειχαν απαντηση μιας γραμμης:P]τι λετε;;
Να το κανουμε στο c&f παντωςαν ειναι,εκει ταιριαζει:look:
Για τις ερωτησεις να γραφουμε εδω ποιες θελουμε ;
πχ
Ποια τα αγαπημενα σου τραγουδια/
τι θα αφιερωνες και σε ποιον/
αγαπημενες εκπομπες/ ταινιες/ διασημοι
αγαπημενα φαγητα /ζωα
που θα ηθελες να πας διακοπες/τι θα επαιρνες μαζι σου[5 αντικειμενα]
αγαπημενα μαθηματα[σχολειου/σχολης] κτλ

και κλασσικα ...
τι εστι γυνη/ανηρ/λευκωμα/αγαπη/φιλι/εφηβεια/σχολειο/κτλ
Αυτα:P

υγ Καποια να γινει διαχειριστρια και να σκεφτει κατι και για τον φακελο !:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Λοιπον ,προτεινω να το κανουμε σε υποκατηγοριες με καποιον τροπο[πχ μουσικη/δραστηριοτητες/''τι εστι'' ,κτλ,] γιατι ετσι θα βγαινουν τεραστια κειμενα καθε φορα[τουλαχιστον απ'οσο θυμαμαι εγω εγραφα πανω απο 20 ερωτησεις ,και πολλες δεν ειχαν απαντηση μιας γραμμης:P]τι λετε;;
Να το κανουμε στο c&f παντωςαν ειναι,εκει ταιριαζει:look:
Για τις ερωτησεις να γραφουμε εδω ποιες θελουμε ;
πχ
Ποια τα αγαπημενα σου τραγουδια/
τι θα αφιερωνες και σε ποιον/
αγαπημενες εκπομπες/ ταινιες/ διασημοι
αγαπημενα φαγητα /ζωα
που θα ηθελες να πας διακοπες/τι θα επαιρνες μαζι σου[5 αντικειμενα]
αγαπημενα μαθηματα[σχολειου/σχολης] κτλ

και κλασσικα ...
τι εστι γυνη/ανηρ/λευκωμα/αγαπη/φιλι/εφηβεια/σχολειο/κτλ
Αυτα:P

υγ Καποια να γινει διαχειριστρια και να σκεφτει κατι και για τον φακελο !:inlove:

αυτο με τις υποκατηγοριες δεν το καταλαβα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
αυτο με τις υποκατηγοριες δεν το καταλαβα.:worry:

βλεπε Παλερμο :redface:
αν γινεται αλλιως δεν ξερω ,θα ρωτησω κ θα σου πω:worry:
προτασεις εκανα δεν ξερω αν γινονται κιολας:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
οκ λοιπον:D


περιμενω με ανυπομονησια να γινει το λευκωμα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι ας το φιαξουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ας αναλαβει καποιος να κανει το λευκωμα. Ή μηπως θελετε να το κανω εγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν προλαβαινω λοφω πτυχιακης και εξεταστικης.

Απο εμενα παντως np,μπορεις να το αναλαβεις αν θελεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top