[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 113)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 28 24.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 20 17.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 24 21.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 16 14.2%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 15.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 7 6.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
και καλά κάνει το παλικάρι , άντε να μας πει κάποιος ειδικός , να ξέρουμε και εμέις τι να περιμένουμε του χρόνου :whistle: ..

Τα σημειώνω
ΕΚΘΕΣΗ : δυσκολεύειε
Μαθ. Γεν : ίδια ή πιο έυκολα

:P

Ρε διαβάστε εκεί πέρα που θεωρείτε ότι από το επίπεδο των φετινών Πανελλαδικών θα κριθεί κ αυτό του 2014!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αυτό που βγαίνετε όλοι όσοι έχετε δώσει πανελλήνιες ή όσοι θα δώσετε του χρόνου και κράζετε δεν μπορώ να το καταλάβω..Ειδικά εσείς που έχετε δώσει και έχετε περάσει όλο το αγχός και την κούραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με λίγη τύχη παίζει να έγραψα κανένα 8..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Που τα είδατε τα εύκολα ρε παιδιά?

Το Β1-Β3 οκ εύκολα μπορώ να πω... Το Β2 δεν βγαίνει τόσο απλά, Το Γ ήταν μέτριο σε δυσκολία αλλά οι αριθμοί μου φάνηκαν αρκετά μη βολικοί... Το Δ1 εύκολο, Το Δ2 και Δ3 προσωπικά δεν έχω δει παρόμοιο. (Το Δ2 δεν γνωρίζω το πώς να συνδυάσω τον όγκο με τις μάζες). Το Δ4 οκ...

Ομολογώ πως δεν είμαι άριστος μαθητής είμαι του 14-16 στις κατευθύνσεις αλλά πιστεύω τα θέματα ήταν αρκετά δύσκολα.

Το Γ θέμα το περσινό ήταν πιο εύκολο κατα την γνώμη μου απο το φετινό. Όσο για το Δ είμαι σχεδόν σίγουρος πως ήταν πιο δύσκολο.

Υπολογίζω 60-70 (ίσως παραπάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Πέραν του Δ2 , που ναι μεν ηταν ακυρο, αν και γω περυσι ειχα κανει ομοια ασκηση άρα υποθετω και πολλα αλλα παιδια, ηταν ενα φυσιλογικο διαγωνισμα ,όπως ηταν ακομα και το περσινο. Εξυπηρετει τον στοχο του. Δηλαδη μια διαβαθμιση στην δυσκολια , ωστε να υπαρχουν βαθμοι σε ολην την κλιμακα και να γινει μια διαλογη των υποψηφιων. Ενας καλα προετοιμασμενος μαθητης θα έγραφε στο 99% των περιπτώσεων, ενω ενας ασχετος θα πατωνε. Ενδιαμεσες καταστασεις θα παιρναν ενδιαμεσους βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ρε διαβάστε εκεί πέρα που θεωρείτε ότι από το επίπεδο των φετινών Πανελλαδικών θα κριθεί κ αυτό του 2014!:P

Πρέπει να ετοιμαζόμαστε ψυχολογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ έχασα σίγουρα Α4, Γ4, Δ2,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Που τα είδατε τα εύκολα ρε παιδιά?

Το Β1-Β3 οκ εύκολα μπορώ να πω... Το Β2 δεν βγαίνει τόσο απλά, Το Γ ήταν μέτριο σε δυσκολία αλλά οι αριθμοί μου φάνηκαν αρκετά μη βολικοί... Το Δ1 εύκολο, Το Δ2 και Δ3 προσωπικά δεν έχω δει παρόμοιο. (Το Δ2 δεν γνωρίζω το πώς να συνδυάσω τον όγκο με τις μάζες). Το Δ4 οκ...

Ομολογώ πως δεν είμαι άριστος μαθητής είμαι του 14-16 στις κατευθύνσεις αλλά πιστεύω τα θέματα ήταν αρκετά δύσκολα.

Το Γ θέμα το περσινό ήταν πιο εύκολο κατα την γνώμη μου απο το φετινό. Όσο για το Δ είμαι σχεδόν σίγουρος πως ήταν πιο δύσκολο.

Υπολογίζω 60-70 (ίσως παραπάνω)

Φιλε και εγω στο Δ2 δεν ηξερα. Πραγματικα κριμα. ΤΟ Γ ηταν πολυ ευκολο ρε, μονο οι αριθμοι μη βολικοι οπως ειπες, αλλα μια χαρα. Τα Β σε ολα δυσκολευτηκα, εκτος απο το 1ο μονο. Α ενταξει ευκολα, και αυτο με τα κυματα ηταν πολυ μαλακια,κριμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenGod

Νεοφερμένος

Ο GreenGod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πόσο βρήκατε την ταχύτητα στο Γ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πόσο βρήκατε την ταχύτητα στο Γ1
Εγω την βρηκα 10 αλλα δεν ειμαι σιγουρος
Βρηκα αρχικα την ταχυτητα που θα εχει πριν την κρουση και μετα ΘΜΚΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Λοιπόν τα πρώτα 2 θέματα ήταν καλά(δηλαδή εύκολα) με εξαίρεση αυτό με τις υπερβολές απόσβεσης.Το 3ο θέμα ήταν και αυτό βατό.Μόνο οι πράξεις και τα αποτελέσματα ήταν κάπως,πράγμα που της έδινε κάποια δυσκολία.Τώρα όσον αφορά το 4ο θέμα το πρώτο ήταν εύκολο.Τα υπόλοιπα 3 όχι.Ευτυχώς είχα συναντήσει στο ψηφιακό κάτι παρόμοιο και μπόρεσα και έλυσα το δεύτερο υποερώτημα χάνοντας βέβαια σίγουρα κάποια μόρια από την αιτιολόγηση καθώς τον όγκο δεν τον πολυχρησιμοποίησα.Στα τελευταία 2 υποερωτήματα βρήκα κάτι γκουμούτσες με αποτέλεσμα να μη ξέρω αν τα πέτυχα.

Γενικά το 4ο θέμα ήταν άκυρο.Δεν είχε και πολύ φυσική γ λύκειου.Παιδιά προσπαθήστε όσο μπορείτε να μην επηρεαστείτε.Οι περισσότεροι τα πήγαν χάλια.Άκουσα και κάτι περιστατικά για κλάμματα κ.λπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στο Β θεμα τι βαλατε για απαντησεις?Ποσες υπερβολες βρηκατε και ποια ηταν η μεταβολη της στροφορμης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Λοιπόν τα πρώτα 2 θέματα ήταν καλά(δηλαδή εύκολα) με εξαίρεση αυτό με τις υπερβολές απόσβεσης.Το 3ο θέμα ήταν και αυτό βατό.Μόνο οι πράξεις και τα αποτελέσματα ήταν κάπως,πράγμα που της έδινε κάποια δυσκολία.Τώρα όσον αφορά το 4ο θέμα το πρώτο ήταν εύκολο.Τα υπόλοιπα 3 όχι.Ευτυχώς είχα συναντήσει στο ψηφιακό κάτι παρόμοιο και μπόρεσα και έλυσα το δεύτερο υποερώτημα χάνοντας βέβαια σίγουρα κάποια μόρια από την αιτιολόγηση καθώς τον όγκο δεν τον πολυχρησιμοποίησα.Στα τελευταία 2 υποερωτήματα βρήκα κάτι γκουμούτσες με αποτέλεσμα να μη ξέρω αν τα πέτυχα.

Γενικά το 4ο θέμα ήταν άκυρο.Δεν είχε και πολύ φυσική γ λύκειου.Παιδιά προσπαθήστε όσο μπορείτε να μην επηρεαστείτε.Οι περισσότεροι τα πήγαν χάλια.Άκουσα και κάτι περιστατικά για κλάμματα κ.λπ.

Σε μας όλοι με τα μούτρα κάτω ήταν και εγώ Μάλιστα ένα μαθητής με μέσο όρο 19.8 είπε μας γαμήσανε που μας γαμήσανε κανένα λιπαντικό δεν μας είπαν να φέρουμε.Μόνο το κύλινδρο θυμήθηκαν να λυπάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χαλαι κατω απο 7 ευκολα
δεν παιζοντουσαν αυτα τα θεματα
αντι να βαλουν κυμα 3ο και ενα κανονικο 4ο εβαλαν μαλακιες

οι βασεις θα πανε στον πατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Στο Β θεμα τι βαλατε για απαντησεις?Ποσες υπερβολες βρηκατε και ποια ηταν η μεταβολη της στροφορμης?
Οι υπερβολές είναι 12 και το μέτρο της μεταβολης της στροφορμης 1L/5 τα έβγαλα εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πιστευω οτι ενας μαθητης που διαβαζε 1-2 την ημερα θα εγραφε ανετα ενα 12-13 αντε 14.Εγω κολοκυθια πρεπει να εγραψα δεν ξερω.Παντως ηταν σχετικα ευκολα (πιστευω πιο ευκολα απο περισυ.Αλλα η αδιαβασιλα βρωμαει απο χιλιομετρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Το 4ο θέμα πολύ πιο δύσκολο από 10, 11 ίσως λίγο πιο εύκολο από το περσινό, αλλά σίγουρα όχι και ευρέως διδαγμένο όσο μια ταλάντωση σε κεκλιμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top