[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 113)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 28 24.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 20 17.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 24 21.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 16 14.2%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 15.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 7 6.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κλασικό ξεκατίνιασμα στο αισκουλ τέτοιες μέρες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τα θεματα πιστευω ηταν αρκετα normal σε βαθμο δυσκολιας με περσι και προπερσι, ενας διαβασμενος μαθητης μπορουσε να φτασει μεχρι το Δ1.Απο εκει και επειτα τα Δ2,Δ3,Δ4 ηταν για τους πολυ καλα προετοιμασμενους μαθητες.Αλλα το οτι ήταν επρεπε να ηταν πολυ δυσκολα το θεωρω αδικια και για τους μετριους μαθητες που θελουν να περασουν σε μια σχολη.Δλδ τι θελετε μερικοι, να βαζουν θεματα απο τον πανελληνιο διαγωνισμο φυσικης για να πανε να γραψουν τα παιδια και να μην αδικηθει το 5% των genius??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matheir

Νεοφερμένος

Η matheir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα σήμερα ήταν αρκετά τσιμπημένα και ειδικά το τέταρτο θέμα. Σίγουρα το ποσοστό αποτυχίας θα είναι μεγάλο αλλά τώρα συγκεντρωθείτε στα επόμενα και μη σκέφτεστε τίποτα άλλο. ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟΥΣ γράφουν οτι τα θέματα ήταν βατά για να πιάσετε 80
""Είπα εγώ ότι ήταν αστεία; Έγραψα "μια χαρά" (ακα, νορμάλ) νομίζω... :hmm: Και δεν είπα για 100 είπα για 80. Νταφάκ, γκάιζ. Πανελλήνιες δίνετε, όχι τεστάκι εισαγωγικό στο δημοτικό!""


το οποίο γράφτηκε απο φοιτήτρια φυσικής. Αν ήταν θα έβγαινα και εγώ να πω οτι τα μαθηματικά γενικής ήταν βατά γιατί έτσι το βλέπω με τις τωρινες μου γνώσεις (τα θέματα ήταν ανεπίτρεπτα για γενικής).
Καλή συνέχεια και μην ακούτε τίποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λύσεις απ Ένωση Ελλήνων Φυσικών.
Έχει σχόλιο στο Γ3. :popcorn:


Ανακοίνωση απ Ένωση Ελλήνων Φυσικών:
Η Επιτροπή επίλυσης των θεμάτων, των Πανελλαδικών Εξετάσεων στο μάθημα της Φυσικής Θετικής και Τεχνολογικής Κατεύθυνσης της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών, έχει να παρατηρήσει τα παρακάτω: 1. Τα θέματα κάλυπταν σχεδόν όλο το εύρος της εξεταστέας ύλης, ήταν απαιτητικά, για καλά προετοιμασμένους μαθητές, αλλά δεν είχαν την απαιτούμενη διαβάθμιση. 2. Η πλειοψηφία των ερωτημάτων απαιτούσε αυξημένη μαθηματική επεξεργασία σε βάρος της αξιολόγησης των εννοιών της Φυσικής και του συνολικού χρόνου εξέτασης. 3. Τρεις ερωτήσεις (Β2, Δ2, Δ3) ήταν έξω από το πνεύμα διδασκαλίας, το πνεύμα του σχολικού βιβλίου και της αξιολόγησης της Φυσικής. 4. Προεκλήθη σύγχυση στην έναρξη επεξεργασίας των θεμάτων από τους εξεταζόμενους, εξαιτίας διευκρίνησης που δόθηκε για το θέμα Β2 από την επιτροπή, η οποία θα μπορούσε να μην είχε δοθεί, πράγμα που επιβάρυνε την συνολική απόδοση των υποψηφίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το οποίο γράφτηκε απο φοιτήτρια φυσικής. Αν ήταν θα έβγαινα και εγώ να πω οτι τα μαθηματικά γενικής ήταν βατά γιατί έτσι το βλέπω με τις τωρινες μου γνώσεις (τα θέματα ήταν ανεπίτρεπτα για γενικής).
Καλή συνέχεια και μην ακούτε τίποτα!!!!

Όπως είπα πέρυσι ότι η φυσική ήταν δύσκολη όπως το '11 (και λίγο πιο πολύ μέιμπι), έτσι κρίνω και τα φετινά. Λέω την προσωπική μου άποψη όπως κι εσύ λες ότι είναι δύσκολα ενώ έχεις ξεχάσει (ίσως) την φυσική. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα σήμερα μου φάνηκαν πολύ δύσκολα.
Είχε πολλές παγίδες, και στο Β2 και Γ4 εκανα λαθη και το Δ που δεν είχε παγίδες ήταν πάλι πολύ απαιτητικό.
Αν και το γραψα το Δ2 που πολλοί λένε ήταν πολύ παράξενο, πάνω απο 14-14,2 δεν έχω γράψει. Καθηγητές λέγανε ότι ήταν σε επιπέδου 2012.
Α ρε γ*μωτο, στα Μαθηματικά Γενικής έγραψα 19 και, στην Φυσική την πάτησα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η αδερφη μου τελικα αποτι ειπε ο καθηγητης της εγραψε γυρω στο 18...και αυτο γιατι ενω ηξερε ολα τα θεματα εκανε βλακεια στο Β2 και κρατησε μονο τις θετικες τιμες(δηλαδη εβαλε ως απαντηση το 6 και οχι το 12, οποτε αυτοματα χανει 4/9), και επισης εκανε λαθος τα Δ3,Δ4 γιατι ενω τα εχει λυσει σωστα μεθοδολογικα εχει αντικαταστησει λαθος Ι....ελεος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαλακίες μη λέμε τα φετινά θέματα ήταν μακράν χειρότερα από τα περσινά. ακόμα δεν έχω βρει άτομο που έγραψε πάνω από 11-12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πιάνει ΗΜΜΥ λογικά, το θέμα είναι που.
Επειδή και εγώ υπολογίζω βαθμούς περίπου σαν την αδερφή του παιδιού απο αυτό το ποστ με ανέβασε κάπως XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τσου. ΔΕΝ ήταν καθόλου καλά τα θέματα. Γενικά ήταν εκτός κλίματος σχολείων, φροντιστηρίων και δεν υπολόγιζαν καθόλου τον τρόπο σκέψης και τις εμπειρίες των μαθητών. (Σίγουρα κάποιος "πανέξυπνος" πανεπιστημιακός καθηγητής θα τα κετέβασε). Εσείς που είσαστε φοιτητές σε "μουράτες" σχολές και (μάλλον χωρίς να τα λύσετε αναλυτικά) τα βρίσκετε παιχνιδάκια, σκεφτείτε τους εαυτούς σας όταν δίνατε πανελλήνιες. Οι προχειρότητες και οι ασάφειες δεν έλειπαν. Το Α5(δ) τι εννοεί? Στο Β2 τι ενδιαφέρει ότι αρχικά τα σημεία απόσβεσης ήταν 4 ? Τα νούμερα στο Γ τα υπολόγιζαν πολλές ώρες? Όλο το Γ βασικά δεν ήταν για Γ λυκείου. Δίκαια κάποιος θα σκεφτεί ότι τον κοροϊδεύουν. Το Δ2 ήταν στο πνεύμα του σχολικού βιβλίου? Όσο για το Δ3 πόσοι άραγε μαθητές (που δεν έχουν καν δει εργαστήριο) μπορούν να σκεφτούν ότι το μέσα θα κάνει μόνο μεταφορική κίνηση και το έξω σύνθετη? Επίσης, αυτό που έλειπε από τα θέματα ήταν η σωστή διαβάθμιση. Δεν ήταν θέματα που ήθελαν να ελέγξουν πόσο διάβασε κάποιος, αλλά είχαν σα σκοπό να τον παγιδέψουν ώστε να κάνει λάθη. Πάντως, για όσους τα κατάφεραν και έγραψαν πολύ καλά, συγχαρητήρια.

Ας ευλογήσουμε και λίγο τα γένια μας: Το Δ2 υπάρχει λυμένο στο ischool:
Nομίζω ότι μπορεί να βγει και με γνώσεις λυκείου (αν θεωρήσουμε γνωστό ότι για τον γεμάτο κύλινδρο Ι = ½ΜR²):
Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matheir

Νεοφερμένος

Η matheir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όπως είπα πέρυσι ότι η φυσική ήταν δύσκολη όπως το '11 (και λίγο πιο πολύ μέιμπι), έτσι κρίνω και τα φετινά. Λέω την προσωπική μου άποψη όπως κι εσύ λες ότι είναι δύσκολα ενώ έχεις ξεχάσει (ίσως) την φυσική. ;)


Τα περσινά θέματα ήταν πολύ δύσκολα επειδή είχαν παγίδες. Όμως το φετινό Δ ήταν έκτος σχολικής πραγματικότητας απέχει το ένα με το άλλο. ΛΟΓΙΚΟ είναι ο καθένας να βλέπει τα θέματα της χρονιάς του πιο "δύσκολα" (τι να πω και εγω που το 2005 στο δ το οριο της μάζας έτεινε στο 0 ) ΟΜΩΣ δν είναι σωστό να παίζουμε με την ψυχολογία των παιδίων που "μπαίνουν" εδω και διαβάζουν οτι το 80 το πιάνανε.

(στη φυσική πολλά πράγματα τα έχω ξεχάσει όμως έχω μια επαφη που μ επιτρέπει να πω για το Δ θέμα):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα περσινά θέματα ήταν πολύ δύσκολα επειδή είχαν παγίδες. Όμως το φετινό Δ ήταν έκτος σχολικής πραγματικότητας απέχει το ένα με το άλλο. ΛΟΓΙΚΟ είναι ο καθένας να βλέπει τα θέματα της χρονιάς του πιο "δύσκολα" (τι να πω και εγω που το 2005 στο δ το οριο της μάζας έτεινε στο 0 ) ΟΜΩΣ δν είναι σωστό να παίζουμε με την ψυχολογία των παιδίων που "μπαίνουν" εδω και διαβάζουν οτι το 80 το πιάνανε.

(στη φυσική πολλά πράγματα τα έχω ξεχάσει όμως έχω μια επαφη που μ επιτρέπει να πω για το Δ θέμα):clapup:

Κι εγώ έχω επαφή με τα μαθηματικά αλλά ντρέπομαι να μιλήσω για θέματα πανελληνίων. Τεσπα, πείτε ότι θέλετε, δεν με νοιάζει! Εγώ είπα την γνώμη μου κι αυτό δεν αλλάζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ και που στο Δ3 κατάλαβα ότι ο μέσα κάνει μεταφορική και ο έξω σύνθετη, αλλά εκεί και πέρα δεν ήξερα τι ακριβώς να κάνω.
Πραγματικά δεν είχα δει τέτοια άσκηση ξανά.
Και δέν μπορεί να λέμε ότι ο καλά προετοιμασμένος έπιανε εύκολα 15 και πάνω.
Προφανώς και όσοι το κατάφεραν αυτο( και μπράβο τους) θα είναι απ' τους πολύ κάλους, αλλά και εγώ είδα τον εαυτό μου και πολλούς άλλους που είχαν ασχοληθεί πολύ σοβαρά όλο το χρόνο να αδικούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μαλακίες μη λέμε τα φετινά θέματα ήταν μακράν χειρότερα από τα περσινά. ακόμα δεν έχω βρει άτομο που έγραψε πάνω από 11-12.

Μάλλον ρωτάς τα λάθος άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικα θεωρω οτι τα θεματα ηταν πολυ δυσκολα.
Ντροπη στους γελοιους που μπαινουν και το παιζουνε εξυπνακηδες για να μειωσουν τα αλλα παιδια και να πουλησουν μουρη.

Γενικα παντως καλα τα πηγα θεωρω πανω απο 16. Βεβαια επειδη δεν πηγα απο το φροντιστηριο δεν ξερω τι μορια θα παρω απο τα Δ3, Δ4. Στο τελευταιο αντικατεστησα ολα σωστα εκτος απο το Ι (θα μου πειτε εδω ηταν ολη η ουσια αλλα τελικα) που το εβαλα ιδιο με το αρχικο. Θα παρω κανα1,2 μορια απο εδω? Και στο Δ3 παλι εβαλα λαθος Ι. Ποσα λετε να μου δωσουν?

Το Δ2 τελειως ακυρο αλλα ευτυχως το εβγαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Τσου. ΔΕΝ ήταν καθόλου καλά τα θέματα. Γενικά ήταν εκτός κλίματος σχολείων, φροντιστηρίων και δεν υπολόγιζαν καθόλου τον τρόπο σκέψης και τις εμπειρίες των μαθητών. (Σίγουρα κάποιος "πανέξυπνος" πανεπιστημιακός καθηγητής θα τα κετέβασε). Εσείς που είσαστε φοιτητές σε "μουράτες" σχολές και (μάλλον χωρίς να τα λύσετε αναλυτικά) τα βρίσκετε παιχνιδάκια, σκεφτείτε τους εαυτούς σας όταν δίνατε πανελλήνιες. Οι προχειρότητες και οι ασάφειες δεν έλειπαν. Το Α5(δ) τι εννοεί? Στο Β2 τι ενδιαφέρει ότι αρχικά τα σημεία απόσβεσης ήταν 4 ? Τα νούμερα στο Γ τα υπολόγιζαν πολλές ώρες? Όλο το Γ βασικά δεν ήταν για Γ λυκείου. Δίκαια κάποιος θα σκεφτεί ότι τον κοροϊδεύουν. Το Δ2 ήταν στο πνεύμα του σχολικού βιβλίου? Όσο για το Δ3 πόσοι άραγε μαθητές (που δεν έχουν καν δει εργαστήριο) μπορούν να σκεφτούν ότι το μέσα θα κάνει μόνο μεταφορική κίνηση και το έξω σύνθετη? Επίσης, αυτό που έλειπε από τα θέματα ήταν η σωστή διαβάθμιση. Δεν ήταν θέματα που ήθελαν να ελέγξουν πόσο διάβασε κάποιος, αλλά είχαν σα σκοπό να τον παγιδέψουν ώστε να κάνει λάθη. Πάντως, για όσους τα κατάφεραν και έγραψαν πολύ καλά, συγχαρητήρια.

Ας ευλογήσουμε και λίγο τα γένια μας: Το Δ2 υπάρχει λυμένο στο ischool:
Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους....



Τα λες πολυ σωστα, ηταν κριμα. Πολυ κριμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Προσωπικα θεωρω οτι τα θεματα ηταν πολυ δυσκολα.
Ντροπη στους γελοιους που μπαινουν και το παιζουνε εξυπνακηδες για να μειωσουν τα αλλα παιδια και να πουλησουν μουρη.

Γενικα παντως καλα τα πηγα θεωρω πανω απο 16. Βεβαια επειδη δεν πηγα απο το φροντιστηριο δεν ξερω τι μορια θα παρω απο τα Δ3, Δ4. Στο τελευταιο αντικατεστησα ολα σωστα εκτος απο το Ι (θα μου πειτε εδω ηταν ολη η ουσια αλλα τελικα) που το εβαλα ιδιο με το αρχικο. Θα παρω κανα1,2 μορια απο εδω? Και στο Δ3 παλι εβαλα λαθος Ι. Ποσα λετε να μου δωσουν?

Το Δ2 τελειως ακυρο αλλα ευτυχως το εβγαλα.
Ο φυσικος της αδερφης μου που εκανε την ιδια μαλακια της ειπε δε θα της αφαιρεσουν πολλα αν εχει προχωρησει μεχρι τελους μεθοδολογικα(γιατι κι εσυ αποτι καταλαβα απλα αντικατεστησες το λαθος Ι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εγώ και που στο Δ3 κατάλαβα ότι ο μέσα κάνει μεταφορική και ο έξω σύνθετη, αλλά εκεί και πέρα δεν ήξερα τι ακριβώς να κάνω.
Πραγματικά δεν είχα δει τέτοια άσκηση ξανά.
Και δέν μπορεί να λέμε ότι ο καλά προετοιμασμένος έπιανε εύκολα 15 και πάνω.
Προφανώς και όσοι το κατάφεραν αυτο( και μπράβο τους) θα είναι απ' τους πολύ κάλους, αλλά και εγώ είδα τον εαυτό μου και πολλούς άλλους που είχαν ασχοληθεί πολύ σοβαρά όλο το χρόνο να αδικούνται.

Και εγω, ασχοληθηκα με τη φυσικη πολυ περισσοτερο απο ολα τα μαθηματα, ακομα και απο τα μαθηματικα. Κριμα ηταν, μια ολοκληρη χρονια για αυτο....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο φυσικος της αδερφης μου που εκανε την ιδια μαλακια της ειπε δε θα της αφαιρεσουν πολλα αν εχει προχωρησει μεχρι τελους μεθοδολογικα(γιατι κι εσυ αποτι καταλαβα απλα αντικατεστησες το λαθος Ι)

Το τελευταιο το προχωρησα. Αρα φανταζομαι κανα 2,3 θα το παρω. Στο πρωτοτελευταιο εκανα αλλη λαθος αντικατασταση (αμα εκανα αυτην πυο εκανα στο δ4 θα εβγαινε ιδιο με το δ1:P) αλλα δεν το εφτασα μεχρι τελος. κανα 1 ας περιμενω απο εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγω, ασχοληθηκα με τη φυσικη πολυ περισσοτερο απο ολα τα μαθηματα, ακομα και απο τα μαθηματικα. Κριμα ηταν, μια ολοκληρη χρονια για αυτο....:(

Μην ανησυχείς για αυτό τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top