[20/5/2013] Βιολογία Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 58)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 35 60.3%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 22.4%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 3.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 2 3.4%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 6 10.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εκει που ελεγε για το τυπολογικο ηθελε και τη διπλα παραγραφο με τον φυσιοδιφη :P λολ

Δε νομίζω τάκη ;)
Σε ποιες περιπτώσεις κατά την ταξινόμηση των οργανισμών χρησιμοποιείται το τυπολογικό κριτήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Εχασα ενα πολλαπλής :( :( :(
Θα ανέβουν οι βάσεις πιστεύω γιατί αρκετοί έγραψαν μια χαρά.
Μαθηματικά κάηκε κόσμος, έβλεπα κλαμμένες φάτσες έξω απ' το σχολειο απο παιδιά της θεωρητικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
συμφωνώ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δε νομίζω τάκη ;)
Σε ποιες περιπτώσεις κατά την ταξινόμηση των οργανισμών χρησιμοποιείται το τυπολογικό κριτήριο;

να μη νομιζεις να σαι σιγουρος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τι μαλακια αυτο με την αμμωνια,με αναγκασε να γραψω ολο την αζωτοδεσμευση + λιπασματα + αμειψισπορα-αγραναπαυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Παιδια εχω κανει το εξης λαθος που θα μου κοστισει 4 μοναδες. Στο θεμα Γ2. Εγραψα το μονο το 2ο σταδιο. Αφου μεχρι το τελος του 1ου πριγραφει για τα μακροφαφα . Στο τελος απλα λεει "τα κυτταρα που ενεργοποιουνται πρωτα...βοηθητικα τ-λεμφοκυτταρα." Για ποιο λογο να γραψεις ολο το 1ο σταδιο? Shit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παρά πολύ καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδια εχω κανει το εξης λαθος που θα μου κοστισει 4 μοναδες. Στο θεμα Γ2. Εγραψα το μονο το 2ο σταδιο. Αφου μεχρι το τελος του 1ου πριγραφει για τα μακροφαφα . Στο τελος απλα λεει "τα κυτταρα που ενεργοποιουνται πρωτα...βοηθητικα τ-λεμφοκυτταρα." Για ποιο λογο να γραψεις ολο το 1ο σταδιο? Shit


Μονο το δευτερο σταδιο ηθελε,μεχρι την χυμικη ανοσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια εχω κανει το εξης λαθος που θα μου κοστισει 4 μοναδες. Στο θεμα Γ2. Εγραψα το μονο το 2ο σταδιο. Αφου μεχρι το τελος του 1ου πριγραφει για τα μακροφαφα . Στο τελος απλα λεει "τα κυτταρα που ενεργοποιουνται πρωτα...βοηθητικα τ-λεμφοκυτταρα." Για ποιο λογο να γραψεις ολο το 1ο σταδιο? Shit

δεν θελει το 1ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristi1111111

Νεοφερμένος

Η kristi1111111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μήπως μπορεί η m πει "κιαποιος" ποια απάντηση ήθελε η ερώτηση Δ4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Εχασα ενα πολλαπλής :( :( :(
Θα ανέβουν οι βάσεις πιστεύω γιατί αρκετοί έγραψαν μια χαρά.
Μαθηματικά κάηκε κόσμος, έβλεπα κλαμμένες φάτσες έξω απ' το σχολειο απο παιδιά της θεωρητικής

Mαθηματικα τους γ@μησαν.

Οσο για τη θεωρητικη,μην νομιζεις οτι θα ανεβουν τοσο οι βασεις.

Στα υπολοιπα πεδια,ειχαν πεσει απλα παρα πολυ και θελησαν να τις ανεβασουν βαζοντας ευκολα θεματα.

μήπως μπορεί η m πει "κιαποιος" ποια απάντηση ήθελε η ερώτηση Δ4?

https://www.poukamisas.gr/images/uploads/20-05-2013_4.pdf
\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
δεν θελει το 1ο!

στο nesbomb που ειδα λυσεις απο "ανοδος" εχει βαλει και το 1ο σταδιο. τι παιζει τελικα?
οσο για το τυπολογικο, θελει και το παπαροκομματι για τον Λιναιο? μη μου λετε τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και της Β ειναι πιο ευκολη, γιατι τα δυσκολα εχουν μπει στην υλη της κατευθυνσης...

Εννοει στη κατευθυνση της γ λυκειου.Νιωσε
Διάβασε το bold. Για τη Β' Λυκείου μιλάει, άρα η δευτερεύουσα που ακολουθεί αναφέρεται σε αυτήν. Στοιχειώδεις γνώσεις συντακτικού γαμώτο μου. Γράφετε πιο καθαρά, αν είναι:hehe:
Παρά πολύ καλά :D
Σόφη μου:hug::hug:

Μπράβο:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μην κολλας,τα φρο παντα βαζουν επιπλεον κομματια για να ειναι καλυμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ούτε εγώ έβαλα για τον Λινναίο..πειράζει;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Πω ρε πουστη ΕΛΕΟΣ! Γ@μημενα φροντιστηρια ουτε τις σωστες λυσεις γι αυτα τα θεματα δεν ανεβαζουν! Αλλα ο ένας αλλα ο αλλος... ΜαΛ@κες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
στο nesbomb που ειδα λυσεις απο "ανοδος" εχει βαλει και το 1ο σταδιο. τι παιζει τελικα?
οσο για το τυπολογικο, θελει και το παπαροκομματι για τον Λιναιο? μη μου λετε τετοια

Να πεις για τον Λινναιο αυτον καθαυτον, obviously not. Αλλα να γραψεις οτι το τυπολογικο κριτηριο εφαρμοζεται και για τα ειδη, αυτα που μοιαζουν μεταξυ τους αποτελουν ενα γενος κλπ κλπ ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μην κολλας,τα φρο παντα βαζουν επιπλεον κομματια για να ειναι καλυμενοι.

Βιολογία και να γράψεις παραπάνω δε σου κόβουν, αρκεί να γράψεις αυτά που χρειάζεται.
Στη συγκεκριμένη ερώτηση, τη χυμική ήθελε. Αν έγραφες και το 1ο στάδιο, κλάιν δε πρόκειται να σου κόψουν τίποτα.
Πχ και στην ομοιόσταση, ξέρω αρκετούς που έγραψαν και το παράδειγμα με τους 36.6 και όλη τη διαδικασία. Και που το έγραψαν δεν τρέχει κάτι, δε πρόκειται να σου κόψουν κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top