Ομορφότερη και ασχημότερη ελληνική πόλη

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Την τελευταία φορά που πηγα πριν κατι χρόνια, μου είχε δώσει την εντύπωση μιας πόλης χωρίς κάτι ιδιαίτερο, μόνο πολυκατοικίες, χωρίς πολύ πράσινο και αρκετά βρώμικη. Τώρα βέβαια μπορεί απλά να βρέθηκα σε λάθος σημεία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όχι. Παλιότερα είχε, δεν ξέρω αν έχει ακόμα, καθότι κάθε φορά που γινόταν διαδήλωση το έσπαγαν και το έκαιγαν.

Σίγουρα υπάρχουν καλύτερα τσουρέκια αλλά και του Τερκενλή είναι ...αξιόλογα. Και τα γλυκά του είναι πολύ καλά επίσης.

Τελικά όντως έχει κλείσει το κατάστημα της Πλατείας Συντάγματος. Δεν άντεχαν να το χτίζουν από την αρχή κάθε μήνα.

https://www.terkenlis.gr/News.aspx?id=273

Κρίμα....

τα δικά μου φυσικά
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
χειροτερη ειναι το ηρακλειο καλυτερη το ναυπλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VenusInFurs

Νεοφερμένος

Η VenusInFurs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ομορφότερη πόλη - Χανιά,Θεσσαλονίκη
Ασχημότερη - Αθήνα;;; Χμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ομορφοτερες πολεις: Κερκυρα, Χανια, Θεσσαλονικη, (Η Αθηνα σε μερικες περιπτωσεις ανηκει στις ομορφες και σε αλλες στις πιο ασχημες)
Ασχημοτερες πολεις: Πτολεμαιδα, Πυργος, Κοζανη, Χαλκιδα, Λαμια, Αγρινιο, Πατρα, Λαρισα, Τριπολη, Κατερινη
(Δεν Σηκώνω αντιρρήσεις:P)

Μπορείς να μου πεις τι ΔΕΝ σου άρεσε στην Κατερίνη?Το μόνο αρνητικό που έχει είναι το χάλια νοσοκομείο της όπου όλοι οι γιατροί είναι με πλαστά διπλώματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ομορφότερη φυσικά το Ρέθυμνο και χειρότερη πάλι φυσικά η Αθήνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thodwrhs13Ban

Νεοφερμένος

Ο Thodwrhs13Ban αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ομορφοτερες πιστευω ειναι η θεσσαλονικη,καλαματα και αθηνα(αν και οι πιο πολλοι λενε οτι ειναι απο τις πιο σιχαμερες)
πιο ασχημες τα γιαννενα,πυργος,κοζανη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Το βραβειο της ασχημοτερης πολης, χωρις αμφιβολια, θα το εδινα στη καστορια.
οι καστοριανοι επισης ψωναρες οσο δεν παει. ειδικα αυτη η λιμνη, ειναι οπως και αυτη στα γιαννενα πενταβρωμικη.... :sick: :sick:
ο ευτροφισμος εκει εχει ξεπερασει καθε οριο. απλα αισχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ομορφοτερη και στολιδι ειναι η Κως το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ομορφότερη = σαντορίνη
Ασχημότερη = αγρίνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ομορφοτερες:
Βολος
Θεσσαλονικη
Καβαλα
Ναυπλιο
Ασχημοτερες:
Τρικαλα (και δε το λεω επειδη ειμαι καρδιτσιωτης)
Ιωαννινα
Αθηνα
Λαμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Όλες οι πόλεις της Ελλάδας είναι όμορφες, η καθεμια για τον δικό της λόγο. Δεν μ' αρέσει το Κιλκίς, τα Τρίκαλα, η Λαμία και τα Γιάννενα. Μακράν ομορφότερες η Θεσσαλονίκη και το Ναύπλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ομορφοτερες:
Βολος
Θεσσαλονικη
Καβαλα
Ναυπλιο
Ασχημοτερες:
Τρικαλα (και δε το λεω επειδη ειμαι καρδιτσιωτης)
Ιωαννινα
Αθηνα
Λαμια

Kαλα οντως το Ναυπλιο ειναι απιστευτο. Ειδικα εκει που ειναι το Παλαμηδι δεν υπαρχει φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δημητρη εχω περασει 1 καταπληκτο τριημερο στο ναθπλιο περυσι.
Θα ξαναπαω καποια στιγμη στο μελλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ομορφότερες: Βολος, Θεσσαλονίκη, Ναύπλιο, Γιάννενα, Καστοριά
Δεν μου αρέσει τόσο η Καρδίτσα και απο την Αθήνα μου αρέσει μόνο το κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Στην Ελλαδα δεν υπαρχουν ασχημες πολεις,ολες εχουν την δικη τους ομορφια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην Ελλαδα δεν υπαρχουν ασχημες πολεις,ολες εχουν την δικη τους ομορφια!!

Exεις παει Πυργο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Πανέμορφη πόλη τα Χανια ! :D
Όσο για ασχημότερη πόλη δεν μου έρχεται κάποια αυτή τη στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Mary lou thes ελα απτο σοφαδες να δεις εμπειρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top