Ομορφότερη και ασχημότερη ελληνική πόλη

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πιστευω πως η Λαρισα ειναι μια ωραια πολη,και απο αποψη ριμοτομησης και απο αποψη καθαριοτητας.Ακουω πως η Θεσσαλονικη ειναι η πιο ομορφη(δεν εχω παει).Η Αθηνα μου φανηκε χαοτικη..Εγω που μενω Ηρακλειο,θεωρω πως τωρα που εχουν φτιαξει την παραλιακη,το Ηρακλειο εχει διορθωθει αρκετα.!Η καθαριοτητα ειναι ενα θεμα,αλλα ορισμενες περιοχες του,εκτος κεντρου,που εχουν πρασινο,ειναι πανεμορφες.!Οπως και να το κανουμε η Κρητη ειναι Κρητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γιάννενα-Βολος ομορφότερη, Πάτρα-Αγρίνιο-Πύργος άσχημο τερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πιστευω πως η Λαρισα ειναι μια ωραια πολη,και απο αποψη ριμοτομησης και απο αποψη καθαριοτητας

κοιτα τοσο χαλια οσο λενε δεν ειναι ειδικα το κεντρο της. τωρα συγνωμη που θα διαφωνησω αλλα απο αποψη ριμοτομισης ειναι ενα μαυρο χαλι.δεν ειναι τετραγωνισμενη υπαρχουν παντου ακυρα στενα και γενικα ειναι πολυ ευκολο να χαθεις.

απο καθαριοτητα ειναι οκ σχετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τ' ότι πας κέντρο ξέρω γω για 2 ώρες και μετά γυρνάς σπίτι σου και σκυλοβρωμάς πουλίλα?? Δεν έχω ξανανιώσει τέτοιο πράγμα!! Η μυρωδιά των κουτσουλιών ποτίζει και τα ρούχα σου και τα μαλλιά σου και όλα. Είναι η γνωστή Λαρισίλα :P. Δεν τη λες και την ασχημότερη πόλη όμως. Το Ηράκλειο είναι χάλια. Ο Πειραιάς επίσης... Την Αθήνα δεν μπορώ να την πω άσχημη, γιατί έχει και πολύ όμορφα μέρη. Αγαπάω Χανιά όμως :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για πιο άσχημη πόλη δεν ξέρω, ίσως η Άμφισσα ή η Λαμία. Για ομορφότερη όμως σίγουρα τα Χανιά.:inlove: Και η Θεσσαλονίκη εννοείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Το Ηράκλειο γιατί έτσι;
Νόμιζα ότι μέτραγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ομορφότερες:γιάννενα,θεσσαλονίκη,αίγιο
ασχημότερες(έχει ψωμί η υποθεση):αθηνα βεβαιως βεβαιως,κατερίνη,πάτρα,τρίπολη,βόλος,ό,τι έχει σχέση με αιτωλοακαρνανία

βλεπω οτι εβαλες στις ομορφοτερες και το αιγιο! :) πως κι ετσι/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Η ομορφότερη είναι η Θεσσαλονίκη!
Σαν τη Σαλόνικα πουθενά <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ασχημοτερη λαμια , ,λαρισα και αγρινιο ...λυπαμαι! :(
ομορφοτερη θεσσ. και ΚΑΛΑΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
βλεπω οτι εβαλες στις ομορφοτερες και το αιγιο! :) πως κι ετσι/

η θεία μου έχει σπίτι εκεί κοντά,επίσης έχουμε μια οικογενειακή φιλη και έτσι πηγαίνω εκεί από μικρή και το λατρεύω.το κέντρο δεν είναι υπέροχο (κατά την άποψή μου κανένα κέντρο δεν είναι ωραιο),αλλά έχει υπέροχους ανθρώπους,όμορφα μαγαζιά και καθαρές παραλίες!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αλλά έχει υπέροχους ανθρώπους,όμορφα μαγαζιά και καθαρές παραλίες!

:)
ευχαριστουμε που μας λες υπεροχους :) μιλα μαι αιγιωτισσα εδω :P

οι παραλιες μας οχι να το παινευτω αλλα ειναι υπεροχες,αν και αρκετες παγωμενες!!!

κι η παραλια μας μαζευει παρα πολυ κοσμο το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Το Αίγιο είναι μια όμορφή πόλη αλλά πιο όμορφα είναι τα παραθαλάσσια χωριουδάκια που το περιβάλλουν πχ Λόγγος,Σελιανίτικα κτλ τα οποία επισκέπτομαι σε ετήσια βάση για τις διακοπές μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το αιγιο αμα ειναι τοσο κοντα στην Πατρα ενα προβλημα μολυνσης δεν θα το χει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Απο την Πάτρα απέχει περίπου 40 λεπτά με το αυτοκίνητο οπότε είναι σε κάποια απόσταση δεν είναι και τόσο κοντά.Οι θάλασσες είναι δροσερές και με βότσαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Το αιγιο αμα ειναι τοσο κοντα στην Πατρα ενα προβλημα μολυνσης δεν θα το χει;

δεν θα το ελεγα....δεν εχουμε προβλημα μολυνσης.....αλλωστε πολλες απο τις παραλιες μας εχουν βραβευτει με γαλαζια σημαια




κλασσικα οταν λεω οτι ειμαι απο αιγιο με ρωταν αυτοματα : << απο ποιο νησι>> ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι απο αποψη ρυμοτομησης η Λαρισα ειναι χαλια.Αλλα ειναι πολυ ομορφη πολη με καλη νυχτερινη ζωη.Αυτο που δεν υποφερεται στη Λαρισα ειναι το κλιμα της.Ειδικα το καλοκαιρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
οι παραλιες μας οχι να το παινευτω αλλα ειναι υπεροχες,αν και αρκετες παγωμενες!!!
δεν εχεις παει φοινικουντα,ιουλιο μηνα για αυτο λες "παγωμενες παραλιες¨.Το νερό στις παραλίες είναι δροσερο,αλλά αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι όλες οι παραλίες σας-ή μάλλον να το διορθώσω-όσες έχω επισκεφθεί εγώ τουλάχιστον,έχουν βότσαλο,το οποίο με εκνευρίζει απίστευτα.........αλλά ντάξει,σαν τα βραδάκια που σε χτυπάει η αλμύρα του νερού,και αναπνέεις τον καθαρό ,δροσερό αερα,δεν εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν εχεις παει φοινικουντα,ιουλιο μηνα για αυτο λες "παγωμενες παραλιες¨.Το νερό στις παραλίες είναι δροσερο,αλλά αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι όλες οι παραλίες σας-ή μάλλον να το διορθώσω-όσες έχω επισκεφθεί εγώ τουλάχιστον,έχουν βότσαλο,το οποίο με εκνευρίζει απίστευτα.........αλλά ντάξει,σαν τα βραδάκια που σε χτυπάει η αλμύρα του νερού,και αναπνέεις τον καθαρό ,δροσερό αερα,δεν εχει!

Φοινικούντα... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀπὸ ὅσες ἔχω ἐπισκεφθεῖ:

Ὡραιότερες: Χανιά, Ῥέθυμνο, Θεσσαλονίκη, ἡ παλιὰ πόλη τῆς Ῥόδου, τὸ ἱστορικὸ κέντρο τῆς Ἀθήνας (Πλάκα, Θησεῖο, Μοναστηράκι, Σύνταγμα)

Ἀσχημότερες: Ἄμφισσα (μαῦρα χάλια), Ἡράκλειο (πλὴν τῆς πλατείας μὲ τὰ λιοντάρια καὶ τὴ λότζια καὶ τὴ μαρῖνα μὲ τὸν Κοῦλε, τὸ ὑπόλοιπο εἶναι ἁπλῶς μία κακῶς ῥυμοτομημένη τσιμεντούπολη), Χαλκίδα καὶ περιοχὲς τοῦ κέντρου τῆς Ἀθήνας ὅπως Ὁμόνοια, Ἅγιος Κων/νος, Πατησίων, Ἅγιος Παντελεήμονας κλπ

Τὴν Πάτρα δὲν μπορῶ νὰ τὴν κρίνω ἀντικειμενικὰ γιατὶ εἶμαι ἀπὸ ἐκεῖ. Πάντως δὲν εἶναι τόσο χάλια ὅσο τὴν παρουσιάζουν πολύ. Μᾶλλον δὲν τοὺς ἔχουν πάει στὰ καλὰ μέρη τῆς Πάτρας. Τὸ κέντρο τῆς Πάτρας εἶναι ἄριστα ῥυμοτομημένο καὶ ἔχουμε πολλὰ ὄμορφα μέρη ἰδίως στὰ προάστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Φοινικούντα... :inlove:
πολυ πετρα ρε παιδια.. καλογρια beach for ever!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top