Game of Thrones

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτό με την ταυτότητα του Snow είναι κακό σπόιλερ για όσους δεν το ξέρουν,κόφτε το :P
Βασικά είναι σπόιλερ μέσα σε σπόιλερ και αν ισχύει γαμάει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχαχα :P
Εμένα πάντως τα σπόιλερ δε με χαλάνε καθόλου,ίσα ίσα...Γούστα είναι αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
The night is dark and full of spoilers...
O Snow δεν είναι ο μπάσταρδος γιος του Νεντ Σταρκ :eek:
Θέλετε τόσο πολύ να μάθετε για την παρθενοπιπίτσα τον Snow?
Δεν υπάρχει γυρισμός!
Είστε σίγουροι?
Λοιπόν εδώ ακολουθεί ένα μέρος του "σπόιλερ".
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγώ το έχω ακούσει αυτό που λέτε για τον Σνοου:/:
δεν διάβασα το σπόιλερ του zougraf μήπως λέει και άλλα, γιατί και αυτό που ξέρω..καλύτερα να μην το ήξερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
και εγώ το έχω ακούσει αυτό που λέτε για τον Σνοου:/:
δεν διάβασα το σπόιλερ του zougraf μήπως λέει και άλλα, γιατί και αυτό που ξέρω..καλύτερα να μην το ήξερα:P
Όχι δεν λέω κι άλλα :P
Πάντως γι αυτό είναι υπεργαμάτη αυτή η σειρά, παρακινεί τον άλλον σε σκέψεις και θεωρίες ώσπου να τελειώσουν τα βιβλία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
"Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children.
I shall wear no crowns and win no glory.
I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness.
I am the watcher on the walls.
I am the shield that guards the realms of men.
I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come."


Crowly.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θέλω τόσο πολύ να κάνω spoil τα πάντα σ'αυτό το thread.

If you spoil anything, I will find you, and I will kill you.

Η βιβλιοθήκη δεν έχει τα βιβλία, θα αναγκαστώ να τα αγοράσω, στα αγγλικά γιατί στα ελληνικά η τιμή είναι +150%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
"Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children.
I shall wear no crowns and win no glory.
I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness.
I am the watcher on the walls.
I am the shield that guards the realms of men.
I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come."


View attachment 53018
ΛΟΙΠΟΝ, ΑΚΟΥΣΤΕ.

Ο Sam(Crowley, μπάτσος) pledges his life and honor to the Night's Watch(ΜΑΤ, καθάρματα της κοινωνίας), for this night and all the nights to come, για να μην πάθει τίποτα ο κώλος των Lannister(εξουσία).

Ε ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ, ΠΩΣ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
If you spoil anything, I will find you, and I will kill you.

Η βιβλιοθήκη δεν έχει τα βιβλία, θα αναγκαστώ να τα αγοράσω, στα αγγλικά γιατί στα ελληνικά η τιμή είναι +150%.

You'll have to catch me first! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
στα ελληνικά η τιμή είναι +150%.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!
Το 1ο βιβλίο το έχω βρει με 5 και 7 ευρώ στα αγγλικά, και στα ελληνικά είναι κάπου στα 22-24;;;
Οπότε μη σου πω και 400% και τρελαθείς...
Καλύτερα στα αγγλικά, εξασκείς και τη γλώσσα, μαθαίνεις και καμιά πιο ψαγμένη λέξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ, ΑΚΟΥΣΤΕ.

Ο Sam(Crowley, μπάτσος) pledges his life and honor to the Night's Watch(ΜΑΤ, καθάρματα της κοινωνίας), for this night and all the nights to come, για να μην πάθει τίποτα ο κώλος των Lannister(εξουσία).

Ε ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ, ΠΩΣ :D

Αν βρε χοντρούλη όταν έβλεπες τη σειρά παρακολουθούσες και λίγο,αντί να είσαι χωμένος στο bucket του KFC με τα κοτόπουλα,δεν θα τα έλεγες αυτά!Η Night Watch έχει ορκιστεί να μην ασχολείται με τα εσωτερικά των Seven Kingdoms (και γι'αυτό μετά υπάρχει και εμπλοκή,αλλά δεν θα αποκαλύψω άλλα για να μην κάνω spoil),μόνη της δουλειά είναι το Wall.Τα ΜΑΤ είναι οι Gold Cloaks.

Έλα και 'συ στη Night's Watch,δεν γαμάς που δεν γαμάς,και υπάρχει και χώρος για σένα:
Crowly2.jpg

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αν βρε χοντρούλη όταν έβλεπες τη σειρά παρακολουθούσες και λίγο,αντί να είσαι χωμένος στο bucket του KFC με τα κοτόπουλα,δεν θα τα έλεγες αυτά!Η Night Watch έχει ορκιστεί να μην ασχολείται με τα εσωτερικά των Seven Kingdoms (και γι'αυτό μετά υπάρχει και εμπλοκή,αλλά δεν θα αποκαλύψω άλλα για να μην κάνω spoil),μόνη της δουλειά είναι το Wall.Τα ΜΑΤ είναι οι Gold Cloaks.

Έλα και 'συ στη Night's Watch,δεν γαμάς που δεν γαμάς,και υπάρχει και χώρος για σένα:
View attachment 53019

:D
Το Wall.Στο οποίο στέλνουν τα παρτάλια της κοινωνίας οι Lannisters για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.
Έλα τώρα.Και σε είχα ταιριάξει γάντι με τον Sam.

Μπα, δεν έχω ταυτιστεί με κανέναν από το GoT.Είμαι ο άγνωστος χαρακτήρας που θα εμφανιστεί στη 5-6-7-8-9-10 σεζον και θα μπει στο βρακί της Daenerys. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Το Wall.Στο οποίο στέλνουν τα παρτάλια της κοινωνίας οι Lannisters για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.
Έλα τώρα.Και σε είχα ταιριάξει γάντι με τον Sam.

Μπα, δεν έχω ταυτιστεί με κανέναν από το GoT.Είμαι ο άγνωστος χαρακτήρας που θα εμφανιστεί στη 5-6-7-8-9-10 σεζον και θα μπει στο βρακί της Daenerys. :D


Ακριβώς,πάνε δηλαδή οι απόκληροι και οι ηττημένοι,δηλαδή οι "από κάτω" της κοινωνίας!

Τη Daenerys την πήδηξα ήδη ενώ πρώτα έκανε λεσβιακό με τις υπηρέτριες της...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τη Daenerys την πήδηξα ήδη ενώ πρώτα έκανε λεσβιακό με τις υπηρέτριες της...:P


DON'T RUIN IT FOR ME, SAM!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάποιος που έχει διαβάσει τα επόμενα δυο, είναι το ίδιο καλά βιβλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κάποιος που έχει διαβάσει τα επόμενα δυο, είναι το ίδιο καλά βιβλία?

Όχι.Είναι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Οκ, είδα κάποια επεισόδια και εγώ ήρθα να χαλάσω λίγο το κλίμα αγάπης για τη σειρά.
Πολύ ενδιαφέρουσα πλοκή και χαρακτήρες. Όλα καλά όλα ωραία αλλά η συχνότητα και ο ρεαλισμός στις σεξουαλικές σκηνές καταντάει αηδία. Αν θέλω να δω τσόντα, υπάρχουν ωραιότατες στο διαδίκτυο. Πραγματικά, δεν έχει να κάνει με πουριτανισμό ή κάτι τέτοιο, δεν έχω πρόβλημα με την ύπαρξη τέτοιων σκηνών, όχι όμως όταν ξεπερνάει το όριο.Πολλές φορές καθυστερεί την υπόθεση με αυτόν τον τρόπο και δεν την εξυπηρετεί.

https://www.imdb.com/title/tt0944947/parentalguide
https://www.themarysue.com/game-of-thrones-no-nudity/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
2-3 season το γυμνό μειώνεται θεαματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οκ, είδα κάποια επεισόδια και εγώ ήρθα να χαλάσω λίγο το κλίμα αγάπης για τη σειρά.

Δεν μας χάλασες τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μ'αρέσει πολυ η σειρά, έβγαλα 2 σεζόν σε 4 μέρες, απλά αυτό με ενόχλησε κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top