Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,819 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,003 μηνύματα σε 78,613 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 474 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΙΕΚ Μαιευτική

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 20:29, 04-02-13:

Γεια σας,

Σκέφτομαι να κάνω εγγραφή σε κάποιο ΙΕΚ για Μαιευτική.
Θέλω να ρωτήσω:
1) Τα ΙΕΚ έχουν μεγαλύτερη αξιοπιστία από τα ΤΕΙ;
2) Έχει η συγκεκριμένη ειδικότητα καλή επαγγελματική αποκατάσταση;
3) Ξέρει κανείς πόσο είναι τα δίδακτρα στο ΙΕΚ ΑΚΜΗ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 21:28, 04-02-13:

Στο ΙΕΚ θα γίνεις βοηθός μαιευτικής. Για μαιευτήρας μόνο στα τμήματα των ΤΕΙ.
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε: στις 15:02, 07-03-13:

Μαιευτής, Μαιευτήρας είναι μόνο Ιατρός.
Παράθεση

Λαλαουνης

Δραστήριο Μέλος

Ο Λαλαουνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 179 μηνύματα.

O Λαλαουνης έγραψε: στις 15:12, 07-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από !!!...vivaki...!!!
Γεια σας,

Σκέφτομαι να κάνω εγγραφή σε κάποιο ΙΕΚ για Μαιευτική.
Θέλω να ρωτήσω:
1) Τα ΙΕΚ έχουν μεγαλύτερη αξιοπιστία από τα ΤΕΙ;
2) Έχει η συγκεκριμένη ειδικότητα καλή επαγγελματική αποκατάσταση;
3) Ξέρει κανείς πόσο είναι τα δίδακτρα στο ΙΕΚ ΑΚΜΗ;
Οχι τα ΙΕΚ δεν ειναι ΤΕΙ απο τα ΙΕΚ βγαινεις στην ουσια βοηθος μαιευτικης.Ανοικουν στη μεταλυκειακη εκπ/ση.
Δουλεια απο ΙΕΚ μεαιυτικης δεν ξερω αν εχει αλλα δεν νομιζω να ναι και πολλες οι αντιστοιχες θεσεις.
Για διδακτρα γενικα τα ιδιωτικα ειναι ακριβα αλλα ρωτα. Το δημοσιο ιεκ ειναι μια λυση αλλα ειναι αρκετα αυστηρα
σε θεματα ωραριου (νομιζω στα ιδιωτικα υπαρχει και βραδυ)
Απο ΙΕΚ καλυτερα να πας νοσηλευτικης που βγαινεις παλι βοηθος αλλα εχει περισσοτερη δουλεια.
Παράθεση

Joanna_

Νεοφερμένος

H Joanna_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Joanna_ έγραψε: στις 17:51, 25-05-17:

Λοιπόν φέτος τελειώνω το λύκειο, δηλαδή σε λίγες βδομάδες και τις πανελλαδικές και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για ιδιωτικά ιεκ. Δεν βλέπω να περνάω εκεί που θέλω και γενικά κάπου αξιόλογα οπότε θα ήθελα να μάθω αν αξίζει κάποιο ιεκ(τμήμα μαιευτικής συγκεκριμένα ) καθώς και περίπου τα δίδακτρα.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,274 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 19:00, 25-05-17:

Για μαιευτική δεν γνωρίζω αλλά τα τμήματα που έχουν καλή αποκατάσταση από ΙΕΚ είναι σίγουρα τα μαγειρικής και κομμωτικής, αν σε ενδιαφέρουν δηλαδή αυτά τα αντικείμενα.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    angelikitaraxia

Βρείτε παρόμοια