Ύλη Ψυχολογίας από τμήμα Μάρκετινγκ- ΟΠΑ

MeltingGlass

Νεοφερμένος

Η MeltingGlass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σε όλους!
Ρε παιδιά το επέλεξα στην αρχή της χρονιάς, λίγο πριν τη λήξη της προθεσμίας επιλογής. Προσπάθησα να εγγραφώ στο eclass, αλλά δεν επιτρεπόταν. Και τεσπα, το δίνω στις 15 και δεν ξέρω την ύλη. Έγραψα στις καθηγήτριες και με έγραψαν κανονικά.
Υπάρχει κανείς που να το έχει πάρει να μου πει την ύλη; Ή να μου στείλει τα slides αν γίνεται;
Παιδιά σας παρακαλώ, δεν ξέρω κανέναν από αυτό το τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Δε το βρίσκω καν στο e-class αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MeltingGlass

Νεοφερμένος

Η MeltingGlass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
υπάρχει στο eclass (αλλά φαίνεται μόνο αν πας "κατάλογο μαθημάτων", όχι "εγγραφή σε μάθημα"). Τελείως ανοργάνωτα πράγματα όμως,ε; εφόσον δίνεται και ως επιλογής και όχι μόνο κορμού, έπρεπε να υπάρχει αντίστοιχη πρόβλεψη. Αντί για αυτό, σου λένε "άι γ...." σε ακαδημαϊκή διάλεκτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top