Επιστροφή στην πρώτη σχολή εισαγωγής

xristosk

Νεοφερμένος

Ο xristosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας, Ημουν στα τει λαρισας για 3 χρονια και φετος με 10% περασα αστυφηλακων και ζητησα βεβαιωση διαγραφης πριν 2 μηνες και τωρα θελω να παραιτηθω και να γυρισω πισω στα τει και θελω να μαθω αμα γινετε και τι χρειαζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Γεια σας, Ημουν στα τει λαρισας για 3 χρονια και φετος με 10% περασα αστυφηλακων και ζητησα βεβαιωση διαγραφης πριν 2 μηνες και τωρα θελω να παραιτηθω και να γυρισω πισω στα τει και θελω να μαθω αμα γινετε και τι χρειαζετε

Δε γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosk

Νεοφερμένος

Ο xristosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Απλως εγω μου ειπαν οτι δικαστικος μπορει να την ξαναπαρω μαλλον το θεμα ειναι να μην μπλεξω με δικαστηρια και αν υπαρχει αλλος τροπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Έτσι και διαγραφείς απο μια σχολή, μετά την ξεχνάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Απλως εγω μου ειπαν οτι δικαστικος μπορει να την ξαναπαρω μαλλον το θεμα ειναι να μην μπλεξω με δικαστηρια και αν υπαρχει αλλος τροπος

Μια συμφοιτήτριά μου, πάντως, που ήρθε στη σχολή μου με το 10%, όταν έκανε αίτηση διαγραφής στη γραμματεία του προηγούμενου τμήματός της, ρώτησε και τής είπαν ότι άπαξ και διαγραφεί, είναι σαν να μην υπήρξε ποτέ σε αυτή τη σχολή, οπότε και δε μπορεί να επιστρέψει. Απευθύνσου σε κάποια γραμματεία. Ίσως σε αυτήν του ΤΕΙ Λάρισας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosk

Νεοφερμένος

Ο xristosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top