Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,230 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,341 μηνύματα σε 77,522 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πως η αστυνομία ενοχοποιεί αθώους πολίτες

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 13:50, 22-12-12:

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,721 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 14:02, 22-12-12:

Τι άκυρο βίντεο. Διάβασε ενα σχόλιο απ' το youtube:
Λοιπον για να μην λεμε μαλακιες!1:το βιντεο ξεκιναει απο το δεσιμο και μετα αρα δεν ξερει ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ τι εχει προηγηθει,η τσαντα ηταν ανοιχτη απο οταν ηταν κατω,οι ΔΕΛΤΑΔΕΣ τις μπυρες που τις ειχαν?2:τα μηχανακια σχεδον ολα ειναι ακινητοποιημενα με την ιδια φορά συνεπως αυτο ειναι σημαδι ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ!Για ποιο λογο τον κυνηγουσαν?Τους εβρισε την οικογενεια?3:ειναι πλεον το μονο λογικο οτι τον πηραν χαμπαρι να κουβαλαει μολοτωφ,πανω στην καταδιωξη αυτος τις πεταξε ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ του παιδιου!
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 14:19, 22-12-12:

Εαν προσεξεις τις μπυρες τις φερνουν πισω απο μια διμοιρια των ΜΑΤ που υπαρχει εκει,οι διαδηλωτες και οι φωνες πρεπει να ερχονται απο την δεξια πλευρα που δεν δειχνει η καμερα,λες να τον καταδιωκαν και να πεταξε την σακουλα μπροστα δηλαδη προς την διμοιρια η θα την αφηνε πισω του
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 14:24, 22-12-12:

η αστυνομια ενοχοποιει αθωους πολιτες
oh come on

παλιο true story
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,796 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 14:35, 22-12-12:

λολ ένα ένα τα θυμάστε καθημερινά μεμονωμένα περιστατικά είν αυτά.
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 14:35, 22-12-12:

να πεταξε την σακουλα με μολοτοφ μεσα χμμμ ναι οκ,οκ δεχομαι το ανοητο επιχειρημα που προβαλλεται αυτα ειναι πειστηρια που θα τα παρουσιαζαν στο δικαστηριο δεν θα τα εβαζαν ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ του παιδιου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια