Σκονάκια: τα πιο ευφάνταστα,τα πιο αστεία

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τι λέτε για data glasses?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα πιο επικά σκονάκια ever τα κάναμε πέρσι στην ταξη μου για ένα διαγώνισμα της ιστορίας. Ο καθένας είχε γράψει στο πίσω μέρος της καρέκλας του μπροστινού του ό,τι δεν θυμότανε. Δεν υπάρχει πιθανότητα να αποτύχει δοκιμάστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
εχω ενα τζιν με σκισιμο στο γονατο. εξαιρετικο σποτ για σκονακια. διακριτικο και αν καθεσαι σταυροποδι δε φαινεται τιποτα. ολο με σκισμενο τζιν πηγαινω στις εξετασεις πια :D

Υ.Γ τωρα για τα αγορακια δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι χρησιμο σαν σκονακι. το γονατο πρεπει να ειναι αποτριχωμενο για να διακρινεις τι εχεις γραψει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε καλά αμά πρέπει να κάνουμε και χαλάουα για ένα κωλοσκονάκι...:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε καλά αμά πρέπει να κάνουμε και χαλάουα για ένα κωλοσκονάκι...:loltooth:

θέλει θυσίες η γνώση! :rtfm::book::studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
σημερα εκανα αλλο κορυφαιο:
το ξυλο του θρανιου(οχι στην επιφανεια,μπροστα μου)ηταν σκιςσμενο και το εβαλα εκει μεσα......τελικα μας εβαλε κατι ασχετα οποτε τζαμπα ο κοπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εμείς 1η γυμνασίου ή 2α στην Ιστορία είχαμε κολλήσει ένα χαρτί με κάποιες ημερομηνίες στην πλάτης της καθηγήτριας, κάθε φορά που γύριζε βλέπαμε τις απαντήσεις. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Σκονακια,ε;Τη μοναδικη φορα που εκανα στη ζωη μου ηταν στο Γυμνασιο.Γραφαμε τεστ στις ταυτοτητες και για καποιον περιεργο λογο ημουν σιγουρη οτι θα επεφτε η ταυτοτητα Lagrange.Εννοειται πως δεν επεσε,ουτε ο μαθηματικος μας δεν τη θυμοταν απ'έξω.Ενα σκονακι εκανα,κι αυτο αχρηστο:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ τα σκονάκια που εφάρμοζα στο Λύκειο συνήθως ήταν τα εξής: Έγραφα σε ένα φύλο χάρτι από τετράδιο αυτά που θεωρούσα ότι θα πέσουν από το σπίτι και το έβαζα στην τσάντα. Μόλις την ώρα του διαγωνίσματος ο καθηγητής/τρια έδινε την κόλλα για να γράψουμε εγώ έβγαζα κατευθείαν το φύλλο και το έβαζα κάτω από την κόλλα του διαγωνίσματος. Με αυτό το τρόπο απλά γυρνούσα λίγο τη κόλλα και τα έβλεπα όλα. Χαμπάρι ο καθηγητής/τρια. Δεν με έπιασαν ποτέ! Ωραία χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ο αδερφος μου εκανε στις πανελληνιες τον επιασαν και απλα του το πεταξαν 2 φορες κιολας αχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexandraGr97

Νεοφερμένος

Η AlexandraGr97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:DΟοο. ωραίο θέμαα. Έχω κάνει πολλές φορές,όχι επειδή δν διαβάζω αλλά επειδη αγχώνομαι και τα ξεχνάω μετά.:whistle:
Τα πιο συνηθισμένα,ντάξει, είναι πάνω στο θρανίο,ανάμεσα σε ζωγραφιές και αν δεν θες να καταλάβει ο καθηγητης και πολλά ,γραμμένα σε greeklish :look:. Χμ.. μετα μπορεις να πας σε ενα βιβλιοπωλείο να σου κάνουν σμίκρυνση αυτά που θες και να τα κολλήσεις στην μέσα πλευρά της μπλούζας σου (ή και αυτα που θα κάνεις εσύ).Βγάζεις φωτογραφία αυτα που θες στο κινητό σου( δεν το εχω κάνει) και τα βλέπεις.
Έχω και για τις εξετάσεις....Ένα ακουστικό ψείρα και ένα άτομο να σου πει τις απαντήσεις.:ermm: Μπορείς να κάνεις κ αυτό με την μπλούζα αρκεί να μην πέσουν μετά.:clapup:
Αν και στο τέλος, κάνεις το σκονάκι κ τα έχεις μάθει ...οπότε είναι άχρηστο:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
μου χει καρφωθει μια ιδεα στο μυαλο αλλα ψιλοντρεπομαι:να το βαλω μεσα στο σουτιεν μου
ειναι λιγο ...πολυ αλλα και παλι τι θα σου πει ο καθηγητης ''για να ριξω μια ματια'' ή ''βγαλτο σουτιεν σου να το δω'';;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μου χει καρφωθει μια ιδεα στο μυαλο αλλα ψιλοντρεπομαι:να το βαλω μεσα στο σουτιεν μου
ειναι λιγο ...πολυ αλλα και παλι τι θα σου πει ο καθηγητης ''για να ριξω μια ματια'' ή ''βγαλτο σουτιεν σου να το δω'';;;;;;;
Ο καθηγητής όχι. Η καθηγήτρια όμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μια στο δημοτικό (το πιστεύω,αχ αυτό το πιστεύω) είχα αφήσει τα σημειωματάκια μου στο σκίσιμο του τζην για να βλέπει ο κολλητός μου.
ο κολλητός μου μια χαρά αντέγραψε,εγώ πάλι,μηδενίστηκα:whistle:
το μυαλό πάνω απ'το κεφάλι.


Και πέρσι δύο που έκανα,στα σταράκια μου,κλασσικά,Greeklish!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΚΛΙΚ στην εικόνα για να δείτε σε video πώς κάνουν σκονάκια στην Ιαπωνία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Μου χει τυχει να γραψω μια λεξη στο θρανιο και οταν αρχισα να γραφω το διαγωνισμα ξεχασα οτι το χα γραψει και ειχα παιδεψει το μυαλο μου να το θυμηθω στο τελος την βρηκα ομως:P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ΚΛΙΚ στην εικόνα για να δείτε σε video πώς κάνουν σκονάκια στην Ιαπωνία.

Holly cow!!!!!!!!!!!!!!Αν πρεπει να κανουμε ολα αυτα καλυτερα να στρωσουμε τον κωλο μας να διαβασουμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
12 χρονια στο σχολειο και αλλα 3 στο πανεπιστημιο δεν εχω κανει ποτε μου σκονακι :redface:


βασικα νομιζω 2-3 φορες μονο συνολικα εχω αντιγραψει κιολας :P:redface::redface::redface::redface::redface:

ουτε εγω.Ειδικα στο πανεπιστημιο να κανεις;Βλακεια το βρισκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εχω χαραξει πανω σε Big με διαβητη ονοματα,ημερομηνιες,ιδιοτητες κλπ κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top