Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,539 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,515 μηνύματα σε 78,074 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες χωρίς να έχεις διδαχθεί το μάθημα. Γίνεται;

Sourotiri

Καθηγητής

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.

O Sourotiri έγραψε: στις 21:37, 19-11-12:

Πρόσφατα προέκυψε μια περίπτωση σε κάποιους μαθητές μου, οι οποίοι έχουν επιλέξει το ΑΟΘ ως μάθημα επιλογής για να το δώσουν στις εξετάσεις, αλλά στο σχολείο τους δεν έχει έρθει ακόμη οικονομολόγος και, όπως τους είπε ο διευθυντής τους, "μάλλον δεν θα έρθει"...!!!

Πέρα από τα αυτονόητα σχόλια που μπορεί κάποιος να πει για τα χάλια μας, η ερώτηση είναι απλή:

Ακόμη και αν δεν έρθει καθηγητής να τους κάνει το μάθημα, τα παιδιά θα μπορέσουν να το δώσουν στις πανελλήνιες; Αν ναι, με τι προφορικό βαθμό θα γίνει βαθμό; Και επίσης, μέχρι πότε πρέπει να έρθει αυτός ο καθηγητής για να νομιμοποιούνται τα παιδιά να το δώσουν;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Φοιτητής

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε: στις 21:42, 19-11-12:

Δεν παίζει να πάει σε 1 σχολείο με οικονομολόγο,ε;
Παράθεση

Sourotiri

Καθηγητής

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.

O Sourotiri έγραψε: στις 21:42, 19-11-12:

Όχι, μεγάλη ιστορία είναι αυτή.
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 22:02, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sourotiri
Πρόσφατα προέκυψε μια περίπτωση σε κάποιους μαθητές μου, οι οποίοι έχουν επιλέξει το ΑΟΘ ως μάθημα επιλογής για να το δώσουν στις εξετάσεις, αλλά στο σχολείο τους δεν έχει έρθει ακόμη οικονομολόγος και, όπως τους είπε ο διευθυντής τους, "μάλλον δεν θα έρθει"...!!!

Πέρα από τα αυτονόητα σχόλια που μπορεί κάποιος να πει για τα χάλια μας, η ερώτηση είναι απλή:

Ακόμη και αν δεν έρθει καθηγητής να τους κάνει το μάθημα, τα παιδιά θα μπορέσουν να το δώσουν στις πανελλήνιες; Αν ναι, με τι προφορικό βαθμό θα γίνει βαθμό; Και επίσης, μέχρι πότε πρέπει να έρθει αυτός ο καθηγητής για να νομιμοποιούνται τα παιδιά να το δώσουν;
Αν και δεν μπορω να βρω τωρα την νομοθετικη διαταξη φυσικα και θα το δωσουν τα παιδια το μαθημα πιθανως ομως χωρις προφορικο βαθμο
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 22:09, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sourotiri

Χωρίς προφορικό βαθμό λογικά
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 22:30, 19-11-12:

Δεδομένο ότι κάνουν φροντιστήριο ε;
1
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 22:46, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Δεδομένο ότι κάνουν φροντιστήριο ε;
Τους κανει ο θεματοθέτης.
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,724 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 22:58, 19-11-12:

Μπορούν να το δώσουν κανονικά. Αν πχ εγώ τώρα θέλω να δώσω ΑΟΘ στις πανελλαδικές, μπορώ τον Φεβρουάριο να παω να το δηλώσω (παρόλο που σχολείο είχα επιλέξει πληροφορική και όχι ΑΟΘ).
Λογικά αν δε βρεθεί καθηγητής μέχρι το τέλος, δε θα έχουν προφορικούς βαθμούς. Ότι γράψουν, αυτός θα είναι ο βαθμός τους.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι είδους μάθημα γίνεται στη Γ' Λυκείου; - Από santwno
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εκπαιδευτικοί - Καθηγητές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-17 στις 16:42.
    • Σχέση χωρίς σεξ, γίνεται; - Από girly14
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-01-16 στις 13:40.
    • Γίνεται μάθημα; - Από X-FILER
      Το θέμα έχει λάβει 54 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-15 στις 19:19.
    • Πώς θα θέλατε να γίνεται το μάθημα; - Από killbill
      Το θέμα έχει λάβει 99 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εκπαιδευτικοί - Καθηγητές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-11 στις 15:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα