Ποια γλώσσα σας αρέσει πιο πολύ μετά τα Ελληνικά;

Ποια γλώσσα σας αρέσει πιο πολύ μετά τα Ελληνικά ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Αγγλικά

    Ψήφοι: 11 28.9%
  • Γερμανικά

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Γαλλικά

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ιταλικά

    Ψήφοι: 3 7.9%
  • Ισπανικά

    Ψήφοι: 7 18.4%
  • Σουηδικά

    Ψήφοι: 1 2.6%
  • Τούρκικα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρώσικα

    Ψήφοι: 3 7.9%
  • Κινέζικα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φλαμανδικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αραβικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιαπωνικά

    Ψήφοι: 1 2.6%
  • Ελληνικά και μόνο Ελληνικά

    Ψήφοι: 3 7.9%
  • Άλλη

    Ψήφοι: 2 5.3%

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Για πείτε..Εμένα τα Αγγλικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Γαλλικα μου αρεσουν τοσο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ποιος σου είπε ότι μας αρέσουν τα Ελληνικά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ποιος σου είπε ότι μας αρέσουν τα Ελληνικά;:hmm:

Κουλάρισε ρε συ λίγο! χαχουχαχεχααααχααααχουουουου!!!:hehe::D Ούτε η γλώσσα σου δεν σου αρέσει;
Εμένα πάντως μετά τα Ελληνικά μου αρέσουν τα Ιταλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ισπανικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Κουλάρισε ρε συ λίγο! χαχουχαχεχααααχααααχουουουου!!!:hehe::D Ούτε η γλώσσα σου δεν σου αρέσει;
Εμένα πάντως μετά τα Ελληνικά μου αρέσουν τα Ιταλικά.

Το ότι μιλάω ελληνικά δε σημαίνει κιόλας ότι μου αρέσουν.Αυτά έμαθα,μ'αυτά έμαθα να συνεννοούμαι,αυτή είναι η μητρική μου γλώσσα.Υπάρχουν άλλες γλώσσες που ακούγονται πιο ωραία στ'αυτιά μου και μ'αρέσει να τις μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_music_bcs

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τα γαλλικά.. και ίσως πιο πολύ άπό τα ελληνικά... ίσως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου



Often called the most romantic language in the world
Read more at https://listverse.com/2008/06/26/top-10-most-spoken-languages-in-the-world/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γερμανικά.... Είναι φτιαγμένα για εμένα!!!! Wir lieben Deutsch!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Πρωτα ελληνικα μετα Γαλλικα στανταρ και οι ιταλοι μαρεσουν λιγο τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αγγλικά! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ισπανικά,αν και δεν ξέρω καθόλου...αλλά ακούγονται τόσο ωραία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Ich liebe Deutsch :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

Ja Deutsch ist schön aber ich finde dass Französisch ist besser für mich weil ich kann auf Französisch lernen und sprechen besser als Deutsch!
καλά δεν παίρνω κ όρκο ότι τα' γραψα σωστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ja Deutsch ist schön aber ich finde dass Französisch ist besser für mich weil ich kann auf Französisch lernen und sprechen besser als Deutsch!
καλά δεν παίρνω κ όρκο ότι τα' γραψα σωστά!

πολλες δευτερευουσες μαζι ρε:P

Καταλαβα τι θελεις να πεις ομως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

por el Amor

Νεοφερμένος

Η Amor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ισπανικα αλλα και γερμανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bartender57

Νεοφερμένος

Ο bartender57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρωσικα! η ομορφοτερη γλωσσα του κοσμου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marina-lalala

Νεοφερμένος

Ο Marina-lalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
PHP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Βρετανικα Αγγλικα και μετα Ιταλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ιταλικά και ξερό ψωμί... Θα με θυμηθείτε αν ασχοληθείτε ποτέ... :inlove:

Ντοιτς το καθηγητιλίκι αλλού... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top