Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,124 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,051 μηνύματα σε 77,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 288 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Άλμα από τα 36.576 μέτρα!!

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,715 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 18:24, 15-10-12:

O Αυστριακός αθλητής των extreme sports, Felix Baumgartner, προέβη σήμερα σε ένα αδιανόητο για τον ανθρώπινο νου εγχείρημα: πήδηξε από ύψος 36.576 μέτρων πάνω από την επιφάνεια της Γης και με ταχύτητα που ξεπέρασε τα 1.110 χλμ./ώρα προσγειώθηκε στο Μεξικό.
Λόγω των άσχημων συνθηκών (ισχυροί άνεμοι) η ημερομηνία διεξαγωγής του εν λόγω εγχειρήματος μετατέθηκε αρκετές φορές. Τελικά, όμως, η ομάδα του «Ατρόμητου Felix» κατάφερε σήμερα και πανηγύρισε την επιτυχημένη προσπάθεια.
Στις 21.16 το βράδυ της Κυριακής, ώρα Ελλάδος, ο Felix πάτησε το πόδι του στη Γη.

Καρέ-καρέ η άνοδος και η... ελεύθερη πτώση του Felix:
6
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sophia_b (Σοφία-Ζωή)

Φοιτητής

H Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών Ιονίου Πανεπιστημίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H sophia_b έγραψε: στις 00:02, 16-10-12:

Ειναι απιστευτο το τι μπορει να κανει ο ανθρωπος. Πολλα συγχαρητηρια!
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 00:04, 16-10-12:

Θα θελα να ξερα τι θα λέγατε άμα δεν άνοιγε το αλεξιπτωτο και έσκαγε κάτω σαν νερομπαλονάκι
2
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 00:05, 16-10-12:

39.000 Νομιζω..οχι 36,000...

εσπασε και το φραγμα του ηχου...απιστευτος!!
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 00:07, 16-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από sophia_b
Ειναι απιστευτο το τι μπορει να κανει ο ανθρωπος. Πολλα συγχαρητηρια!
Και εις 'ανώτερα'. Heheh.
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,707 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε: στις 00:12, 16-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Θα θελα να ξερα τι θα λέγατε άμα δεν άνοιγε το αλεξιπτωτο και έσκαγε κάτω σαν νερομπαλονάκι
γι' αυτό είναι μάγκας επειδή δε φοβάται να παίξει τη ζωή του κορώνα γράμματα
1
1
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,768 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 00:14, 16-10-12:

1
1
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,707 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε: στις 00:15, 16-10-12:

χαχαχαχαχαχ σωστό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια