Καρτοκινητά

Καρτοκινητά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Cosmote What's up

    Ψήφοι: 13 59.1%
  • Vodafone CU

    Ψήφοι: 5 22.7%
  • CosmoΚάρτα

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Καρτοκινητό Vodafone

    Ψήφοι: 2 9.1%
  • Wind F2G

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Q

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο καρτοκινητό-Καρτοσυμβόλαιο

    Ψήφοι: 0 0.0%

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
μου έδωσαν και σιμ Vodafone συμφέρει το πακέτο νομίζω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγω τ πήρα ωραίο ειναι δεν μπορώ να πω άντε και στα δικά σας!!!
Επίσης μου έδωσαν και σιμ Vodafone συμφέρει το πακέτο νομίζω ;)

χαχαχαχαχαχα, ούτε καν!:P
χίλιες φορές Q:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Υ.Γ: Και εμενα μου εδωσαν πακετο .Τωρα πιθανοτατα θα το χρησιμοποιησω.Ασε που μου φαινεται καλυτερο απο το What's up.Στη Vodafone λεει εχεις 500' προς ολους.Οχι μονο στισ οικείες με την εταιρεια τηλεφωνικες συνδεσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
καλό ακούγεται αν και δεν το βρίσκω κάπου στο ίντερνετ για να το ψάξω καλύτερα στο ίντερνετ!
όταν εννοεί προς όλους εννοείς και whats up ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Πωωωω...μου τα έπρηξε αυτή στη βόνταφον με το πακέτο... Έγινε σε κανέναν άλλο αυτό?
Της έκανα κι εγώ τη χάρη και το δήλωσα.. πφφ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πωωωω...μου τα έπρηξε αυτή στη βόνταφον με το πακέτο... Έγινε σε κανέναν άλλο αυτό?
Της έκανα κι εγώ τη χάρη και το δήλωσα.. πφφ..

Δηλαδή τι σου είπε και τι έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Τίποτα μωρέ... Για πακέτο σύνδεσης κι ότι είναι προσφορά για φοιτητές κλπ κλπ με 5 ευρά έχεις αυτό κι αυτό και τούτο και τ'αλλο και όσοι ήρθαν για το πάσο πήραν και ανάρπαστα έγιναν.
Ε και της λέω εντάξει θα το κάνω κι εγώ. Ε έλεος πια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Τίποτα μωρέ... Για πακέτο σύνδεσης κι ότι είναι προσφορά για φοιτητές κλπ κλπ με 5 ευρά έχεις αυτό κι αυτό και τούτο και τ'αλλο και όσοι ήρθαν για το πάσο πήραν και ανάρπαστα έγιναν.
Ε και της λέω εντάξει θα το κάνω κι εγώ. Ε έλεος πια..

Πληρώνεις ή σου το δίνουν δωράκι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ρε παιδιά,δωρεάν το παίρνετε,αλλά δεν είναι κακό,είναι συμφέρουσες προσφορες :P:

Στην τελική τη δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strsismos88

Νεοφερμένος

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Τί προσφορα σου πασαρουν στη vodafone; Για να το σκεφτω απο τωρα αν θα δεχτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τί προσφορα σου πασαρουν στη vodafone; Για να το σκεφτω απο τωρα αν θα δεχτω.

δεν υπάρχει κάποια προσφορά ειδικά για φοιτητές!:P
απλά μόνο μια SIM σου δίνουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τι εννοεις με αυτο;

Τί προσφορα σου πασαρουν στη vodafone; Για να το σκεφτω απο τωρα αν θα δεχτω.

δεν υπάρχει κάποια προσφορά ειδικά για φοιτητές!:P
απλά μόνο μια SIM σου δίνουν:P
Λοιπόν, για την παραλαβή της ακαδημαϊκής ταυτότητας πρέπει να δώσεις την αστυνομική σου ταυτότητα, την οποία και εκτυπώνουν. Στη συνέχεια, σου εμφανίζει και ένα πακέτο σύνδεσης λέγοντάς σου "Έχετε δώρο ένα νέο αριθμό, και με κάρτα ανανέωσης, έχετε δωρεάν 600' προς όλους!" (αυτό είναι προσφορά μόνο για τους φοιτητές, νομίζω. Γιατί απ' έξω το κουτάκι έχει κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που λέει "students exclusive" και "Με 5Ε έχεις 500' προς όλους και 200Mb". Άρα άκυρο αυτό που μου είπε για 600'. Τέλοσπάντων.) Και τη ρωτάω εγώ "Δεν χρειάζεται δήλωση; Πότε την κάνω;" και μου λέει "Την κάνω εγώ τώρα!"
Δηλαδή είχε αρχίσει την διαδικασία, χωρίς να με ρωτήσει. Εντάξει, λογικά αν της έλεγα δεν τον θέλω τον αριθμό, θα σταματούσε, αλλά το κάνουν λίγο "ύπουλα", κολλάνε τις δύο διαδικασίες, παίρνοντας τα στοιχεία σου από την ταυτότητα που τους έχεις δώσει για να πάρεις το πάσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Λοιπόν, για την παραλαβή της ακαδημαϊκής ταυτότητας πρέπει να δώσεις την αστυνομική σου ταυτότητα, την οποία και εκτυπώνουν. Στη συνέχεια, σου εμφανίζει και ένα πακέτο σύνδεσης λέγοντάς σου "Έχετε δώρο ένα νέο αριθμό, και με κάρτα ανανέωσης, έχετε δωρεάν 600' προς όλους!" (αυτό είναι προσφορά μόνο για τους φοιτητές, νομίζω. Γιατί απ' έξω το κουτάκι έχει κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που λέει "students exclusive" και "Με 5Ε έχεις 500' προς όλους και 200Mb". Άρα άκυρο αυτό που μου είπε για 600'. Τέλοσπάντων.) Και τη ρωτάω εγώ "Δεν χρειάζεται δήλωση; Πότε την κάνω;" και μου λέει "Την κάνω εγώ τώρα!"
Δηλαδή είχε αρχίσει την διαδικασία, χωρίς να με ρωτήσει. Εντάξει, λογικά αν της έλεγα δεν τον θέλω τον αριθμό, θα σταματούσε, αλλά το κάνουν λίγο "ύπουλα", κολλάνε τις δύο διαδικασίες, παίρνοντας τα στοιχεία σου από την ταυτότητα που τους έχεις δώσει για να πάρεις το πάσο...

Μόνο με την κάρτα έχεις 500 προς cu και 100 προς όλους.Αυτό που λες είναι για όταν βάλεις κάρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ρε παιδιά συμφέρει τι να λέεμε τώρα
με 7 ευρώ στο whats up σου δίνει λεπτά ΜΟΝΟ για whats up ενω στη vdfn για όλα τα δίκτυα και σταθερά και κινητά ;) και mb πολλάαα!
εγω θα το βάλω αρκετά με την cosmote
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σταθερά ΚΑΙ κινητά; Νόμιζα μόνο κινητα;
Για σμσ δεν ΄έχει τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
ρε παιδιά συμφέρει τι να λέεμε τώρα
με 7 ευρώ στο whats up σου δίνει λεπτά ΜΟΝΟ για whats up ενω στη vdfn για όλα τα δίκτυα και σταθερά και κινητά ;) και mb πολλάαα!
εγω θα το βάλω αρκετά με την cosmote
Και εγω μαζι σου.Αρκετα μας επιασε το κ**ο η Cosmote με το κ**ο What's up!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Μόνο με την κάρτα έχεις 500 προς cu και 100 προς όλους.Αυτό που λες είναι για όταν βάλεις κάρτα.
και σταθερα? επισης τι εννοειται οτι αλλαζει νουμερο ?
δλδ πας παιρνεις τη ταυτοτητα και παραλληλα σου αλλαζει μουμερο..? κι αν εγω δε θελω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μόνο με την κάρτα έχεις 500 προς cu και 100 προς όλους.Αυτό που λες είναι για όταν βάλεις κάρτα.
Δεν ξέρω, δεν έχω Vodafone, σου λέω τι μου είπε. Αν βάλω 5Ε κάρτα θα έχω 600' προς όλους. Έτσι μου είπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
δεν υπάρχει κάποια προσφορά ειδικά για φοιτητές!:P
απλά μόνο μια SIM σου δίνουν:P
Τα exclusive εγώ διάβασα ότι είναι για φοιτητές...:confused:
Δεν ξέρω, δεν έχω Vodafone, σου λέω τι μου είπε. Αν βάλω 5Ε κάρτα θα έχω 600' προς όλους. Έτσι μου είπε.

Nαι,αν το ενεργοποιήσεις χωρίς κάρτα θα έχεις 500 προς βονταφον και 100 προς όλους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top