Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,734 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,910 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καρτοκινητά

Καρτοκινητά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Cosmote What's up
13
59,09%
Vodafone CU
5
22,73%
CosmoΚάρτα
1
4,55%
Καρτοκινητό Vodafone
2
9,09%
Wind F2G
1
4,55%
Q
0
0%
Άλλο καρτοκινητό-Καρτοσυμβόλαιο
0
0%

souzana

Φοιτητής

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 22:24, 27-09-12:

μου έδωσαν και σιμ Vodafone συμφέρει το πακέτο νομίζω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

challenger

Φοιτητής

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

O challenger έγραψε: στις 23:01, 27-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
Εγω τ πήρα ωραίο ειναι δεν μπορώ να πω άντε και στα δικά σας!!!
Επίσης μου έδωσαν και σιμ Vodafone συμφέρει το πακέτο νομίζω
χαχαχαχαχαχα, ούτε καν!
χίλιες φορές Q
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Αθήνας και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 483 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 23:05, 27-09-12:

Υ.Γ: Και εμενα μου εδωσαν πακετο .Τωρα πιθανοτατα θα το χρησιμοποιησω.Ασε που μου φαινεται καλυτερο απο το What's up.Στη Vodafone λεει εχεις 500' προς ολους.Οχι μονο στισ οικείες με την εταιρεια τηλεφωνικες συνδεσεις!!!
Παράθεση

souzana

Φοιτητής

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 23:18, 27-09-12:

καλό ακούγεται αν και δεν το βρίσκω κάπου στο ίντερνετ για να το ψάξω καλύτερα στο ίντερνετ!
όταν εννοεί προς όλους εννοείς και whats up ε?
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε: στις 23:23, 27-09-12:

σουζι dear για σενα

http://www.myphone.gr/forum/showthre...21#post4307221
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CandyCloud

Φοιτητής

H CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H CandyCloud έγραψε: στις 00:02, 29-09-12:

Πωωωω...μου τα έπρηξε αυτή στη βόνταφον με το πακέτο... Έγινε σε κανέναν άλλο αυτό?
Της έκανα κι εγώ τη χάρη και το δήλωσα.. πφφ..
Παράθεση

Georginaaa!!

Φοιτητής

H Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

H Georginaaa!! έγραψε: στις 00:16, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από CandyCloud
Πωωωω...μου τα έπρηξε αυτή στη βόνταφον με το πακέτο... Έγινε σε κανέναν άλλο αυτό?
Της έκανα κι εγώ τη χάρη και το δήλωσα.. πφφ..
Δηλαδή τι σου είπε και τι έκανες?
Παράθεση

CandyCloud

Φοιτητής

H CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H CandyCloud έγραψε: στις 00:22, 29-09-12:

Τίποτα μωρέ... Για πακέτο σύνδεσης κι ότι είναι προσφορά για φοιτητές κλπ κλπ με 5 ευρά έχεις αυτό κι αυτό και τούτο και τ'αλλο και όσοι ήρθαν για το πάσο πήραν και ανάρπαστα έγιναν.
Ε και της λέω εντάξει θα το κάνω κι εγώ. Ε έλεος πια..
Παράθεση

Georginaaa!!

Φοιτητής

H Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

H Georginaaa!! έγραψε: στις 00:24, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από CandyCloud
Τίποτα μωρέ... Για πακέτο σύνδεσης κι ότι είναι προσφορά για φοιτητές κλπ κλπ με 5 ευρά έχεις αυτό κι αυτό και τούτο και τ'αλλο και όσοι ήρθαν για το πάσο πήραν και ανάρπαστα έγιναν.
Ε και της λέω εντάξει θα το κάνω κι εγώ. Ε έλεος πια..
Πληρώνεις ή σου το δίνουν δωράκι??
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε: στις 00:40, 29-09-12:

Ρε παιδιά,δωρεάν το παίρνετε,αλλά δεν είναι κακό,είναι συμφέρουσες προσφορες :

Στην τελική τη δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι..
Παράθεση

strsismos88

Φοιτητής

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O strsismos88 έγραψε: στις 14:06, 29-09-12:

Τί προσφορα σου πασαρουν στη vodafone; Για να το σκεφτω απο τωρα αν θα δεχτω.
Παράθεση

challenger

Φοιτητής

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

O challenger έγραψε: στις 14:18, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από strsismos88
δεν υπάρχει κάποια προσφορά ειδικά για φοιτητές!
απλά μόνο μια SIM σου δίνουν
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,012 μηνύματα.

H {~*1rèNe*~} έγραψε: στις 14:50, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zaraki
Τι εννοεις με αυτο;
Αρχική Δημοσίευση από strsismos88
Αρχική Δημοσίευση από challenger
Λοιπόν, για την παραλαβή της ακαδημαϊκής ταυτότητας πρέπει να δώσεις την αστυνομική σου ταυτότητα, την οποία και εκτυπώνουν. Στη συνέχεια, σου εμφανίζει και ένα πακέτο σύνδεσης λέγοντάς σου "Έχετε δώρο ένα νέο αριθμό, και με κάρτα ανανέωσης, έχετε δωρεάν 600' προς όλους!" (αυτό είναι προσφορά μόνο για τους φοιτητές, νομίζω. Γιατί απ' έξω το κουτάκι έχει κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που λέει "students exclusive" και "Με 5Ε έχεις 500' προς όλους και 200Mb". Άρα άκυρο αυτό που μου είπε για 600'. Τέλοσπάντων.) Και τη ρωτάω εγώ "Δεν χρειάζεται δήλωση; Πότε την κάνω;" και μου λέει "Την κάνω εγώ τώρα!"
Δηλαδή είχε αρχίσει την διαδικασία, χωρίς να με ρωτήσει. Εντάξει, λογικά αν της έλεγα δεν τον θέλω τον αριθμό, θα σταματούσε, αλλά το κάνουν λίγο "ύπουλα", κολλάνε τις δύο διαδικασίες, παίρνοντας τα στοιχεία σου από την ταυτότητα που τους έχεις δώσει για να πάρεις το πάσο...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε: στις 15:55, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~}
Λοιπόν, για την παραλαβή της ακαδημαϊκής ταυτότητας πρέπει να δώσεις την αστυνομική σου ταυτότητα, την οποία και εκτυπώνουν. Στη συνέχεια, σου εμφανίζει και ένα πακέτο σύνδεσης λέγοντάς σου "Έχετε δώρο ένα νέο αριθμό, και με κάρτα ανανέωσης, έχετε δωρεάν 600' προς όλους!" (αυτό είναι προσφορά μόνο για τους φοιτητές, νομίζω. Γιατί απ' έξω το κουτάκι έχει κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που λέει "students exclusive" και "Με 5Ε έχεις 500' προς όλους και 200Mb". Άρα άκυρο αυτό που μου είπε για 600'. Τέλοσπάντων.) Και τη ρωτάω εγώ "Δεν χρειάζεται δήλωση; Πότε την κάνω;" και μου λέει "Την κάνω εγώ τώρα!"
Δηλαδή είχε αρχίσει την διαδικασία, χωρίς να με ρωτήσει. Εντάξει, λογικά αν της έλεγα δεν τον θέλω τον αριθμό, θα σταματούσε, αλλά το κάνουν λίγο "ύπουλα", κολλάνε τις δύο διαδικασίες, παίρνοντας τα στοιχεία σου από την ταυτότητα που τους έχεις δώσει για να πάρεις το πάσο...
Μόνο με την κάρτα έχεις 500 προς cu και 100 προς όλους.Αυτό που λες είναι για όταν βάλεις κάρτα.
Παράθεση

souzana

Φοιτητής

H souzana έγραψε: στις 16:00, 29-09-12:

ρε παιδιά συμφέρει τι να λέεμε τώρα
με 7 ευρώ στο whats up σου δίνει λεπτά ΜΟΝΟ για whats up ενω στη vdfn για όλα τα δίκτυα και σταθερά και κινητά και mb πολλάαα!
εγω θα το βάλω αρκετά με την cosmote
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

O Poseidon έγραψε: στις 16:06, 29-09-12:

Σταθερά ΚΑΙ κινητά; Νόμιζα μόνο κινητα;
Για σμσ δεν ΄έχει τπτ;
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Αθήνας και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 483 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 16:07, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
ρε παιδιά συμφέρει τι να λέεμε τώρα
με 7 ευρώ στο whats up σου δίνει λεπτά ΜΟΝΟ για whats up ενω στη vdfn για όλα τα δίκτυα και σταθερά και κινητά και mb πολλάαα!
εγω θα το βάλω αρκετά με την cosmote
Και εγω μαζι σου.Αρκετα μας επιασε το κ**ο η Cosmote με το κ**ο What's up!!!
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 16:45, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Poseidon

Μόνο με την κάρτα έχεις 500 προς cu και 100 προς όλους.Αυτό που λες είναι για όταν βάλεις κάρτα.
και σταθερα? επισης τι εννοειται οτι αλλαζει νουμερο ?
δλδ πας παιρνεις τη ταυτοτητα και παραλληλα σου αλλαζει μουμερο..? κι αν εγω δε θελω?
Παράθεση

{~*1rèNe*~} (Ειρήνη)

Τιμώμενο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,012 μηνύματα.

H {~*1rèNe*~} έγραψε: στις 17:25, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Poseidon
Δεν ξέρω, δεν έχω Vodafone, σου λέω τι μου είπε. Αν βάλω 5Ε κάρτα θα έχω 600' προς όλους. Έτσι μου είπε.
Παράθεση

Poseidon

Φοιτητής

O Poseidon έγραψε: στις 17:29, 29-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από challenger
Τα exclusive εγώ διάβασα ότι είναι για φοιτητές...
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~}
Δεν ξέρω, δεν έχω Vodafone, σου λέω τι μου είπε. Αν βάλω 5Ε κάρτα θα έχω 600' προς όλους. Έτσι μου είπε.
Nαι,αν το ενεργοποιήσεις χωρίς κάρτα θα έχεις 500 προς βονταφον και 100 προς όλους
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold

Βρείτε παρόμοια