Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
(πειράζει αν πω ότι χαίρομαι που η έκθεση έχει χάλια βαθμούς; )

Αμην και ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενα_94

Νεοφερμένος

Η ελενα_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ξερουμε μηπως που εχουν σταλει τα γραπτα απο Μηλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ξερουμε μηπως που εχουν σταλει τα γραπτα απο Μηλο?

Να εύχεσαι να μην πάνε Θεσαλονίκη....ρώτα κάποιον καθηγητή πχ μπορεί να ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Η κατασταση ειναι το ιδιο απογοητευτικη στην εκθεση και στο βαθμολογικο κεντρο της Κοζανης,συμφωνα με την αποψη 2 καθηγητων που διορθωνουν.Το χασμα δε αναμεσα στις βαθμολογιες αγεφυρωτο.
Άντε ρε!
Αν μπορείς, ενημέρωνε για τα επίπεδα των βαθμολογιών γιατί τα γραπτά από εδώ πάνε Κοζάνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τα 12νησα που πάνε άραγε;:hmm:Απλή περιέργεια.
Δε πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι λόγω του ότι είναι από Θεσσαλονίκη πχ είναι πιο αυστηροί στη βαθμολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εκ των έσω γνωρίζω πως και το Βαθμολογικό του Ηρακλείου είναι αυστηρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παντως ειναι πολυ αδικια καποιες συγκεκριμενες περιοχες επειδη εχουν κομπλεξ με τις πολεις που ερχονται γραπτα να διορθωνουν παρα πολυ αυστηρα..και σε τετοιο 8εμα δεν επρεπε να επαιζαν κοντρες αθηνα-σαλονικα και οτιδηποτε αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τα 12νησα που πάνε άραγε;:hmm:Απλή περιέργεια.
Δε πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι λόγω του ότι είναι από Θεσσαλονίκη πχ είναι πιο αυστηροί στη βαθμολογία.

Απ όσο ξέρω τις χρονιές που έτυχε να δώσουν αδέλφια και ξαδέλφια μου, Τρίκαλα και Χίο που πήγαν τους ήλθαν πολύ φυσιολογικοί βαθμοί. Καρδίτσα απογοητευτικά πράγματα και Θεσσαλονίκη έτριβαν τα μάτια τους με τις αναβαθμολογήσεις, αλλά και τις διαφορές ακόμη και σε θετικά μαθήματα...



παντως ειναι πολυ αδικια καποιες συγκεκριμενες περιοχες επειδη εχουν κομπλεξ με τις πολεις που ερχονται γραπτα να διορθωνουν παρα πολυ αυστηρα..και σε τετοιο 8εμα δεν επρεπε να επαιζαν κοντρες αθηνα-σαλονικα και οτιδηποτε αλλο...

Αυτό έχω ακούσει παίζει κυρίως μεταξύ Αθήνας Θεσσαλονίκης και Θεσσαλονίκης Αθήνας, μεταξύ Δυτικής και Ανατολικής Κρήτης, Θεσσαλονίκης Κοζάνης και Θεσσαλονίκης Σερρών, ότι δηλαδή διορθώνουν επιλεκτικώς αυστηρά.



Για Βόλο ξέρει κανείς; Ακούστηκε ότι τα δικά μας πάνε Βόλο για διόρθωση και δεν έτυχε να έχουμε πληροφόρηση....όποιος-α μπορεί να βοηθήσει καλοδεχούμενη η ενημέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Απ όσο ξέρω τις χρονιές που έτυχε να δώσουν αδέλφια και ξαδέλφια μου, Τρίκαλα και Χίο που πήγαν τους ήλθαν πολύ φυσιολογικοί βαθμοί. Καρδίτσα απογοητευτικά πράγματα και Θεσσαλονίκη έτριβαν τα μάτια τους με τις αναβαθμολογήσεις, αλλά και τις διαφορές ακόμη και σε θετικά μαθήματα...

Αχ,έτσι είμαστε εμείς οι Χιώτες,μεγαλόψυχοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αχ,έτσι είμαστε εμείς οι Χιώτες,μεγαλόψυχοι:P

Γι αυτό αγαπάμε Χίο, με τα μαστιχοχώρια, τον Άγιο Ισίδωρο, την μαστίχα, τα ωραία Βενετσιάνικα αρχοντικά...πολύ όμορφο νησί φίλε, τυχεροί είστε που ζείτε εκεί!

Κανείς που να ξέρει πώς διορθώνουν οι Βολιώτες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Γι αυτό αγαπάμε Χίο, με τα μαστιχοχώρια, τον Άγιο Ισίδωρο, την μαστίχα, τα ωραία Βενετσιάνικα αρχοντικά...πολύ όμορφο νησί φίλε, τυχεροί είστε που ζείτε εκεί!

Κανείς που να ξέρει πώς διορθώνουν οι Βολιώτες;;

Ααα,έχεις έρθει?φίλη* είμαι βέβαια:P
Ε,της ξαδέρφης μου είχαν πάει Βόλο τα γραπτά της αλλά ήταν θεωρητική και είχαν μεγάλες αποκλίσεις.Στην έκθεση ο ένας 12 και ο άλλος 18!Ε και μετά ο τρίτος 17:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να εύχεστε εμείς οι επαρχιώτες να μην πάμε στο Ίλιον. Εκεί να δείτε παλούκωμα. Πέρσι όλη η περιοχή είχε τραγελαφικά χάσματα μεταξύ Α και Β βαθμολογητή. Ενδεικτικά, σε μια φίλη μου, στα μαθηματικά γενικής ο ένας έβαλε 100 και ο δεύτερος 89... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ααα,έχεις έρθει?φίλη* είμαι βέβαια:P
Ε,της ξαδέρφης μου είχαν πάει Βόλο τα γραπτά της αλλά ήταν θεωρητική και είχαν μεγάλες αποκλίσεις.Στην έκθεση ο ένας 12 και ο άλλος 18!Ε και μετά ο τρίτος 17:P


Διορθώνω, φίλη εφ' εξής!

Μεγάλες αποκκλίσεις ε; Κι εγώ θεωρητική είμαι και το φοβάμαι αυτό...Και τώρα με την κρίση ευκαιρία για αποκλίσεις για να υπάρξουν αναβαθμολογήσεις και να τσεπώσουν κανένα ευρωπουλάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μπα... 2,10 ευρώ παίρνουν περ γραπτό ούτε για τον καφέ που θα χρειαστούν για να κάνουν τον κόπο να κοιτάξουν τις περιλήψεις για την Αρβελέρ δεν φτάνουν

Κανονικά στα πλαίσια του αδιάβλητου και της ανωνυμίας, δε θα πρεπε οι βαθμολογητές να μην ξέρουν από που έρχονται τα γραπτά; Ας τα ξέρουν οι επιτροπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μπα... 2,10 ευρώ παίρνουν περ γραπτό ούτε για τον καφέ που θα χρειαστούν για να κάνουν τον κόπο να κοιτάξουν τις περιλήψεις για την Αρβελέρ δεν φτάνουν

2,10 * 50 γραπτά έκθεση κι άλλα 100 πχ λατινικά που διορθώνονται εύκολα δεν είναι και λίγα...

Αλλά αυτό το 13 ο ανώτερος έως τώρα βαθμός στην έκθεση σε βαθμολογικό της Θεσσαλονίκης είναι too much!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μπα δεν έχουν το απεριόριστο, νομίζω υπάρχει αριθμός μέγιστος για το διόρθωμα. Καλά μην τα παίρνετε και όλα τοις μετρητοίς, μπορεί να είναι και ράδιο αρβίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Μπορεί πρώτα να βαθμολογούν τα "άδεια" γραπτά που δεν έχουν δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
We wish.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Φαντάζεσαι να περιμένουμε 17+ και να βρεθούμε με ένα 13;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μπορεί πρώτα να βαθμολογούν τα "άδεια" γραπτά που δεν έχουν δουλειά.

Και πώς ξεχωρίζουν ένα άδειο γραπτό που κάποιος έχιε γράψει 4-5 σελίδες μπούρδες; Ενώ κάποιος έγραψε 2 σελιδούλες συνοπτικά λίγα πραγματάκια και καλά;
Λες να έχουν τέτοιες "ευαισθησίες";;;;; Μόνο αυτοί και η Καίτη Γαρμπή (https://www.youtube.com/watch?v=h1fUgzLF6ys)





https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=62082&page=14

Στο σχολείο μου (Θεσσαλονίκη), ο μεγαλύτερος βαθμός που έχει μπει μέχρι χθες το πρωί, που μίλησα με μια καθηγήτρια που διορθώνει, είναι 65% δηλαδή 13/20 :( :hmm: :eek:

Ιδού και η πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top